טיפול נפשי אונליין

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(14/09/23- 19:00)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
טיפול בבריטניה, תוכן מקדם
06:00 26/12/19

טיפול נפשי אונליין

מחפשים מטפלים בבריטניה? לא חייבים להימצא פיזית באותו החדר עם המטפל. שירי דובסון יוניש מציעה לכם טיפול רגשי באמצעות שיחת וידאו במחירים נוחים, תוך שמירה על איכות הטיפול

טיפול פסיכולוגי פסיכותרפיסטי בלונדון, אנגליה, בריטניה, אונליין
למען צמיחה אישית. מפגש טיפולי בלי לצאת מהבית (אילוסטרציה). צילום: katemangostar/Freepik

שמי שירי ואני ישראלית המתגוררת במהלך העשור האחרון באנגליה עם בעלי ושני ילדיי.

נולדתי וגדלתי בקיבוץ ועם שחרורי מהצבא פרשתי כנפיים לעבר מחוזות אחרים. הרצון לחוות, להתנסות ולראות נופים, אנשים ותרבות אחרת בער בעצמותיי. הסקרנות הזו – יחד עם הרצון להבין התנהגויות של אנשים, את האינטראקציה ביניהם ואת התמיכה באחר בזמני קושי – הביאו אותי לעשות שינוי בחיי וללכת ללמוד פסיכותרפיה.

בין השנים 2013 – 2017 למדתי באנגליה תיאוריה פסיכולוגית ושיטה טיפולית בשם Transactional Analysis (TA) Psychotherapy. הגישה הזו פותחה על ידי ד"ר אריק ברן בסוף שנות ה-50'. היא נותנת כלים להבנת אישיות האדם, תקשורת חברתית ויחסים בינאישיים, ומאמינה בצמיחה אישית ובשינוי אישי.

במהלך שנות לימודיי, עבדתי כמתלמדת עם צעירים ומבוגרים בגילים שונים, וטיפלתי בקשיים רגשיים שונים, כמו: יחסים בינאישיים, טראומה, אובדן ושכול, חרדה ודיכאון, דימוי עצמי ומחשבות אובדניות. לאחר סיום לימודיי ועם הנסיון שצברתי, החלטתי להציע את שירותיי הטיפוליים לא רק באנגלית, אלא גם בשפה בעברית – לאלה החיים בבריטניה או בישראל, באמצעות סקייפ, וואטסאפ או מדיה דומה אחרת.

טיפול פסיכולוגי פסיכותרפיסטי בלונדון, אנגליה, בריטניה, אונליין

אפשר אפילו בוואטסאפ. טיפול לישראלים בבריטניה דרך הנייד (אילוסטרציה)

טיפול מכל מקום ובמחירים נוחים

הבחירה לעבוד אונליין ולא "פייס-טו-פייס" כפי שנהגתי לעבוד לפני כן, הוכחה כדרך טובה נוספת המאפשרת להתחבר למטופל, גם אם הוא פיזית אינו נוכח באותו החדר. כמו כן, זה נותן מענה לאנשים שסדר יומם עמוס ומתקשים להגיע פיזית לטיפול, מבלי להתפשר על איכות הטיפול, הקשר והתמיכה. טיפול מקוון שכזה הפך לרלוונטי ולאפשרי מתמיד בזכות המודעות הקיימת והפתיחות הגוברת כיום בקרב קהלים וגילים שונים לקבל תמיכה נפשית, רגשית, יחד עם כמובן ההתפתחות והזמינות הטכנולוגית שברשותנו.

אז למעוניינים לבדוק אופציה טיפולית זו – מוזמנים ליצור איתי קשר באימייל או בנייד: 07943-008-775.

מאחר שאני עובדת לקראת הסמכה, אני מציעה טיפולים במחירים נוחים. למידע נוסף, ניתן להיכנס לאתר האינטרנט שלי.

תודה שקראתם!
שירי

טיפול פסיכולוגי פסיכותרפיסטי בלונדון, אנגליה, בריטניה, אונליין

מענה לאנשים שסדר יומם עמוס ומתקשים להגיע פיזית לטיפול, מבלי להתפשר על האיכות. תרפיה דרך הנייד (אילוסטרציה). צילום: katemangostar/Freepik

מצאתם טעות?
שירי דובסון יוניש - מטפלת באנגליה, שיחות נפשיות אונליין, שיחות וידאו

שירי דובסון יוניש

שירי דובסון יוניש היא מטפלת בבריטניה, המתמחה בשיטת Transactional Analysis, שנותנת כלים להבנת אישיות האדם, תקשורת חברתית ויחסים בינאישיים, ומאמינה בצמיחה אישית ובשינוי אישי. היא מציעה את שירותיה הטיפוליים בעברית או באנגלית לישראלים בבריטניה ובעולם דרך שיחות וידאו.

למידע נוסף ולקבלת דרכי התקשרות, בקרו באתר האינטרנט שלה.

לכתבות נוספות של שירי דובסון יוניש
תגיות : טיפול באנגליה, טיפול בבריטניה, טיפול בלונדון, מטפלים באנגליה, מטפלים בבריטניה, מטפלים בלונדון, פסיכולוג בבריטניה, פסיכותרפיסט בבריטניה
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *