פרסמו בעלונדוןלמה לפרסם דווקא בעלונדון.נט?


בגלל הגולשים

באתר עלונדון.נט אתה מקבל את החשיפה לקהל היעד שאתה צריך והחומר הפרסומי שלך לא מבוזבז על קהלים מיותרים אשר לא יתעניינו בפרסומת שלך.

ליד הבית ובעברית

רוב העסקאות מתקיימות היום באזור המגורים של הקונה. למשל, אדם הגר בלונדון לא יחפש לרכוש את הדרוש לו בירושלים או אשדוד אלא במקומות אותם הוא מכיר – העסקים הנמצאים הכי קרוב אליו – עלונדון.נט כאתר המקומי של הישראלים בלונדון ובאנגליה הוא מדריך מצוין לעסקים אלו.

בגלל המחיר

למה לך לשלם לאתרים אחרים תמורת קמפיינים אשר רוב קהל היעד שלו לא יתעניין במוצר שלך, או שהוא גר רחוק מדי ממקום העסק שלך.

בעלונדון.נט אנו מציעים לך מספר אופציות:

  • תוכן: טורים מקצועיים | כתבות תדמית | כתבות מצולמות | סיקור אירועים
  • באנרים בגדלים שונים ובמיקומים שונים
  • פרסום בית העסק בלוח העסקי

למה לפרסם במגזין עלונדון?


עלונדון פונה לקהל יעד ייחודי וממוקד המהווה קהל צרכני גבוה במיוחד. עלונדון יוצא לאור משנת 1994, כירחון ישראלי יחיד באירופה. הוא פונה בעברית לישראלים המתגוררים בעיקר בלונדון, ולתיירים ישראלים בבריטניה. המגזין מגיע לרבבות אנשים בעלי זיקה לישראל – וזוכה באהדה, תמיכה ופופולאריות רבה בקרב הקוראים והמפרסמים.

עלונדון מופץ בחינם בכ-10,000 עותקים, כולל משלוח בדואר למינויים מחוץ ללונדון ולרשימת התפוצה של מועדון העסקים הישראלי – לונדון. את עלונדון ניתן להשיג בשגרירויות ישראל בלונדון ובדבלין, בהית'רו ובנתב"ג, בתוך עיתוני סוף השבוע מישראל (ידיעות, מעריב, הארץ), בבתי עסק ובנקודות מפגש של ישראלים, כגון: בתי קפה, מסעדות, מועדונים, ספריות, ונקודות הפצה רבות נוספות.

פרסמו אצלנו וזכו בחשיפה רחבה לקהל גדול בלונדון, בבריטניה וברחבי העולם!


לקבלת מחירון פרסום ולפרטים נוספים, שלחו מייל ל: sales@alondon.net. או התקשרו לטלפון: 44-7958324696