"יש ניסים ויש רווח נקי"

קבוצת רווח נקי מתרחבת ומציעה את שירותיה הפיננסיים לישראלים בחו"ל וברילוקיישן. החברה מחפשת שת"פ עם גורמים מקצועיים ברחבי הממלכה העוסקים בתחומים המקצועיים הנ"ל

קבוצת רווח נקי היא החברה המובילה בישראל במתן ייעוץ ותכנון פיננסי מקצועי, בבעלותה של הגברת ליאת פרנקל. החברה מספקת פתרונות מעשיים בתחומים שמאפשרים ללקוחותיה עצמאות כלכלית באופן מסודר ויציב.

בחברה תמצאו one stop shope של כל השירותים הפיננסים האפשריים עם יכולת אינטרקציה בין כל העולמות. לאזרח אין צורך ללכת פעם ליועץ מס, פעם לסוכן ביטוח, פעם ליועץ כלכלי, פעם לבנקאי ובסוף ליפול בין הכסאות ולשלם הרבה כסף. הייחודיות שללקוח יש מעטפת שלמה ומקצועית של כל הפתרונות הפיננסים האפשריים ובעלות של פחות ממנה של פלאפל.

הקבוצה מתמחה במגוון רחב של שירותים: •תכנון מס • החזרי מס • אימון בכלכלת המשפחה • ייעוץ ואימון עסקי • פתרונות מימון לרבות ייעוץ למשכנתא והלוואות בערבות מדינה • בניית תוכניות עסקיות • בניית מנגנון מיסוי עתידי • השקעות • נדל"ן .

מעמדה הייחודי של קבוצת רווח נקי נזקף לזכות תפיסת עולם שונה ובלתי מתפשרת; התאמת הפעילות לצרכים המשתנים של הלקוחות שמובילה את החדרתו והטמעתו של המושג "כלכלה רגשית" כחלק אינטגראלי מהעולם הפיננסי והכלכלי.

מעוניינים בשיתוף פעולה עם ישראלים בבריטניה

מיצוי זכויות האזרח על מנת לייצג את העובד מול הרשויות ולממש את זכותו בקבלת כספים, הטבות וזכויות אשר העובד זכאי להם מתוקף החוק. שיתוף פעולה עם הגופים הגדולים והמקצועיים ביותר במדינה, הן בסקטור הציבורי והן בסקטור הפרטי. שימוש בכלים, בידע ובהון האנושי למתן המענה המקצועי ביותר – והכל בעלויות מימון סמליות עבור הקהל השכיר.

עלונדון אצלכם במייל ובדואר
הרשמו עכשיו

"החברה מאמינה ודוגלת באמנת השירות שלה והכל לרווחת העובד, וזה מתחיל בכל שקל שהעובד מרוויח ואינו יודע מה זכויותיו", מציינת המנכ"לית ליאת פרנקל. "כבר יותר מעשור שהחברה מספקת שירותים מהסוג הזה לארגונים גדולים ובעלי אלפי עובדים, והצליחה להוציא עבור עובדי הארגון מליוני שקלים ע"י מו"מ עם בנקים, חברות הביטוח ורשויות המס".

"החברה ייחודית בעובדה שהכול תחת קורת גג אחת ובעלות שמתאימה לכל נפש" היא אומרת. "המעסיק בסופו של יום יצליח לשפר את תפוקת העובד והמוטיבציה שלו ע"י נתינת שירותים רווחתיים לעובד". בנוסף החברה מפעילה 50 פרילנסרים בכל הארץ ונותנת שירותים ברחבי הארץ".

בימים אלו, מרחיבה קבוצת "רווח נקי" את פעילותה בחו"ל. לשם כך, החברה מעוניינת לשתף פעולה עם ישראלים בעלי התמחות בתחומים הבאים: עו"ד, יועצי מס, רו"ח, יועצי משכנתאות ומאמנים בכלכלת המשפחה המתגוררים ברחבי בריטניה.

לפרטים וליצירת קשר:

אימייל: liat@revachnaki.co.il 
אתר: https://www.revachnaki.co.il/

קבוצת רווח נקי - עסקים בלונדון, אנגליה, בריטניה

 

 


 

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

למאמרים נוספים מאת מערכת האתר
תגיות:
ֿ
אימון בכלכלת המשפחה
אנגליה
בניית מנגנון מיסוי עתידי
בניית תוכניות עסקיות
בריטניה
החזרי מס
הלוואות בערבות מדינה
ייעוץ ואימון עסקי
ייעוץ למשכנתא
ישראלים באנגליה
ישראלים בבריטניה
ישראלים בלונדון
לונדון
ליאת פרנקל
פתרונות מימון
קבוצת רווח נקי
רווח נקי
שירותים פיננסיים באנגליה
שירותים פיננסיים בבריטניה
שירותים פיננסיים בלונדון
תכנון מס

קרא עוד