מנסים למכור בית בבריטניה? הסוד טמון במטבח

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(05/05/22- 05:55)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
נדל"ן בלונדון
10:04 09/05/18

מנסים למכור בית בבריטניה? הסוד טמון במטבח

כך תכינו את המטבח כדי שייראה מזמין ומפתה לקונים פוטנציאלים. שמונה טיפים מועילים

אריאנה שטייגמן היא דיקלאטרית ומארגנת בתים, המתמחה במיקסום המרחב וסידור אסתטי ופרקטי של הבית. ClutterBug
מה שאנשים רוצים במטבח (ובכלל בבית) הוא מרחב. פנו את משטח העבודה כדי שלא ייראה קטן וצפוף

אנשי מקצוע מתחום הנדל"ן יודעים שחדר אמבטיה והמטבח הם הרבה פעמים הנקודות שמכשילות או מובילות למכירה של בית. אלו הם הטיפים שלי איך להפוך את המטבח שלכם למזמין – כזה שיעשה חשק לכל קונה אפשרי לתת הצעה רצינית.

1. שפע אור מחייה מגדיל כל חדר

ודאו שכל הנורות עובדות – בתקרה ומתחת לארונות – ושהחלון נקי. פתחו את הווילונות או התריסים אם הביקור נעשה בשעות היום. אני אישית ממליצה לא לשים וילונות במטבח בכלל – הם צוברים רסיסי שומן ואבק, וקשים לניקוי.

2. צבעים דומיננטיים

עדיף שהקירות יהיו בצבע ניטרלי (כדי שלא יפגע בטעמו של אף אחד) ואת הצבעוניות לתת למטבח בעזרת כלים יפים: קומקום וטוסטר תואמים באדום, למשל, וקערת פירות מלאה. אני בעד חיפוי בצבע חזק לקיר שמאחורי הכיור והתנור, אך ללא דוגמאות מבלבלות.

3. פנו את משטח עבודה

מה שאנשים רוצים במטבח (ובכלל בבית) הוא מרחב. משטח עבודה עמוס גורם למטבח להראות קטן וצפוף. הכניסו כל דבר שאינו נמצא בשימוש יומיומי לארון, ואם אין מקום בארון – כדאי לשים בקופסה בחדר אחר (ולהסתיר). ודאו שאין כלים בכיור או על מתקן הייבוש לפני שמגיעים הקונים. זו גם הזדמנות לעשות סינון זהיר של תכולת המטבח. בטח יש לכם כלים שכמעט לא זוכים לשימוש או שכבר אינם מוצאים חן בעיניכם. פשוט זרקו או מסרו אותם לחנות צדקה. כך גם לא תסחבו עומס מיותר לבית החדש!

4. נצלו מדפים כדי לייפות את החלל

אני מאוד אוהבת מדפים פתוחים במטבח, אבל כל עוד הבית בשוק – הקפידו לא למלא אותם מדי, שלא ייראו עמוסים. השאירו מקום לפריט דקורטיבי – עציץ קטן, למשל. זה יגרום למטבח להיראות מרווח, ולקונים לדמיין את הכלים שלהם במקום.

 

מדפים פתוחים במטבח אריאנה שטייגמן היא דיקלאטרית ומארגנת בתים, המתמחה במיקסום המרחב וסידור אסתטי ופרקטי של הבית. ClutterBug

יגרמו למטבח להיראות מרווח, ולקונים לדמיין את הכלים שלהם במקום. מדפים פתוחים במטבח

5. סדרו את המגירות

קונים פוטנציאלים לא מתביישים לפתוח מגירות וארונות כשהם מסתכלים על בית לקנייה. ודאו שהמגירות שלכם לא עולות על גדותיהן (מה שיגרום לקונים פוטנציאלים לחשוב שאין מספיק שטח אחסון), וסדרו אותן באמצעות קופסאות ומבודדים לסכו"ם וכלי בישול, למשל.

6. מגנטים על המקרר

אם גם אתם, כמוני, ממגנטים תזכורות, תמונות וציורים של הילדים – השאירו רק מעט מהם, והסירו את לוח השנה ומערכת השעות.

7. פח האשפה

חוש הריח שלנו הוא הראשון שעובד ישר על הרגשות. פנו את הזבל החוצה לפני כל ביקור, ואם עדיין יש ריח – שטפו את הפח עם סבון. אם יש אפשרות להחזיק את הפח בארון – עדיף. אם לא, שווה להשקיע בפח מודרני וחדש למראה, שנסגר היטב.

8. לבסוף, כשמוכרים בית – מוכרים סגנון חיים

אם יש מקום על או ליד אדן החלון, שימו עציץ או אדנית קטנה עם צמחי תבלין, כמו בזיליקום, פטרוזיליה ותימין. הם יגרמו לכל קונה פוטנציאלי לדמיין את עצמו קוטף עלה ריחני לתבשיל הפסטה שהוא יכין בבית החדש.

אדניות עם צמחי תבלין - אריאנה שטייגמן היא דיקלאטרית ומארגנת בתים, המתמחה במיקסום המרחב וסידור אסתטי ופרקטי של הבית. ClutterBug

יגרמו לכל קונה פוטנציאלי לדמיין את עצמו קוטף עלה ריחני לתבשיל הפסטה שהוא יכין בבית החדש. אדניות עם צמחי תבלין

אריאנה שטייגמן היא דיקלאטרית ומארגנת בתים, המתמחה במיקסום המרחב וסידור אסתטי ופרקטי של הבית. ClutterBug

אריאנה שטייגמן

אריאנה שטייגמן היא ClutterBug – דיקלאטרית ומארגנת בתים, המתמחה במיקסום המרחב וסידור אסתטי ופרקטי של הבית.
טלפון: 07564-192780
אימייל: arianna@clutterbug.london