מאורסים: הנסיך הארי ומייגן מרקל

לראשונה שחקנית אמריקאית גרושה ושחורה (למחצה) מצטרפת למשפחת המלוכה. מי זאת מייגן מרקל ומי הם המפסידים הגדולים מהחתונה המלכותית הצפויה? צפו גם בראיון המלא של הזוג המלכותי

היום (27 בנובמבר) הודיע הנסיך צ'ארלס על האירוסים של בנו, הנסיך הארי, ומייגן מרקל, חברתו של הארי מאז קיץ 2016. השניים כברו התארסו מוקדם יותר החודש, אבל משפחת המלוכה הצליחה לשמור את הסיפור בסוד עד ההודעה הרשמית היום. החתונה צפויה להתקיים בחודש מאי 2018, והשניים יחיו בנוטינגהאם קוטג' שבארמון קנסינגטון בלונדון.

השניים יצאו יחד, כאמור, מאז קיץ 2016. אבל רק כמה חודשים לאחר מכן, בנובמבר 2016, הארי הוציא הודעה רשמית על מערכת היחסים ביניהם כשתקף את התקשורת על "גל של התעללות והטרדה" כלפי מייגן עם כתבות ב"נימה גזענית" (מייגן היא בת לאם אפרו-אמריקאית) ו"סקסיזם מוחלט" (היא גם גרושה).

שנה חלפה ונראה שהעניינים נרגעו והממלכה מתרגשת לקראת חתונה מלכותית נוספת. הוריה של מייגן הצהירו שהם מאושרים בצורה יוצאת מן הכלל, ואמרו: "לראות את האיחוד שלה עם הארי, שחולק את אותן איכויות, גורם לנו שמחה גדולה כהורים".

הראיון המשותף הראשון של הזוג המלכותי:

מי מפסיד מהחתונה?

מייגן היא שחקנית ודוגמנית בת 36. היא גדלה בלוס אנג'לס עם אביה, שהיה במאי תאורה, ואימה, עובדת סוציאלית ומדריכת יוגה. באחד הראיונות עמה היא סיפרה שבזכות אביה היא בילתה עשר שנים על הסט של Married… with Children (״נשואים פלוס״ בעברית), שם עבד אביה. הדת שלה היא קתולית, מה שעד 2015 היה יכול למנוע מהארי להיות יורש עצר אבל חוקים חדשים שחוקקו ב-2015 אפשרו לבני משפחת המלוכה להתחתן עם קתולים ועדיין להפוך למלכים ומלכות.

מייגן ידועה יותר מכל בתור רייצ'ל זיין, מסדרת הטלוויזיה המשפטית המצליחה Suits. המפסידים הגדולים בעקבות החתונה יהיו כנראה מעריצי הסדרה, שעקבו באדיקות במשך כמה עונות אחרי סיפור האהבה המטלטל בין רייצ'ל ומייק רוס. ייתכן שתהיה עונה שמינית לסדרה בשנה הבאה – אבל ללא מייגן.

עלונדון אצלכם במייל ובדואר
הרשמו עכשיו

הציוץ הבא דווקא מביע חמלה למייק רוס:

Congratulations to Prince Harry and Meghan Markle who have just announced their engagement. Spare a thought for Mike Ross.#RoyalWedding pic.twitter.com/mA6gM4apti

ציוצים אחרים מבכים את ההזדמנות האחרונה שאבדה להפוך לנסיכה, כמו זה:

Me pretending to be pleased about Prince Harry's engagement when actually I'm distraught I no longer have a chance at being a Princess #RoyalWedding pic.twitter.com/xOfHI4pCFN

— Imogen (@imzomars11) November 27, 2017

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

למאמרים נוספים מאת מערכת האתר
תגיות:
אנגליה
בריטניה
הארי
החתונה המלכותית
הממלכה המאוחדת
הנסיך הארי
הנסיך צ'ארלס
חליפות
חתונה מלכותית
לונדון
מייגו מרקל
מייגן
מייגן מרקל
מייק רוס
משפחת המלוכה

קרא עוד