בשורות טובות למשקיעים בנדל"ן

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(28/04/23- 00:01)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
15:50 19/11/03

בשורות טובות למשקיעים בנדל"ן

ההשקעה בנדל"ן היא עדיין ההשקעה הטובה ביותר!

קחו את ההאטה בשוק הנדלן הלונדוני בפרופורציה. למרות ההאטה בשוק הנדלן הלונדוני, הוא עדיין מציע את ההשקעה הטובה ביותר לטווח הארוך.

חישובים מוקדמים מראים צמיחה של 10 אחוז השנה, בהשוואה ל-20 אחוז בשנה שעברה. אבל משקיעים פוטנציאליים חייבים לראות את התמונה הרחבה יותר באקלים ההשקעות הנוכחי. בזמן שהשוק מאט את הקצב – כל צמיחה היא חיובית, טוענים אותם מומחים הצופים את הצמיחה.

רכישה לשם השכרה, היא עדיין אחד מסיפורי ההצלחה הגדולים של עשר השנים האחרונות בעולם ההשקעות. לפי ה\'אקונומיסט\', שוק הנדלן למגורים בלונדון היה ההשקעה ה\'מיין-סטרימית\' הטובה ביותר שיכולת לבצע בעשר השנים האחרונות, עם צמיחה של 16 אחוז בממוצע.

למרות שהשקעה באגרות חוב ממשלתיות ומניות עשויה להצליח יותר, אין ספק שיתרונות הנדלן ברורים: צמיחה קבועה והכנסות מהשכרה מכובדות.

אני מאמין שקונים פוטנציאליים צריכים לראות צמיחה במספרים כסיבה העיקרית לקנייה. ולא משנה איך תסתכל על זה, המספרים ממשיכים לצמוח.

מאז סוף שנות ה90-, עלה ערך הנדלן בבריטניה בכלל ובלונדון בפרט, עליה תלולה, תוך מימוש רווחים גבוה של משקיעים שנכנסו לתחום בשלב מוקדם. למרות שההשקעה היום גבוהה מבעבר, עדיין ישנם מספיק מזומנים מסביב בכדי לשמור על שוק מוצף.

הצמיחה הואטה, אך היא עדיין מייצגת את ההשקעה לטווח הארוך הטובה ביותר בעולם. ובכלל, ההשקעה בנדלן היא עדיין ההשקעה הטובה והמשתלמת ביותר.

רפאל רודג\'רס

Acacia Residential

טל\': 020-76440494

אי-מייל:

raphael@acacia-residential.co.uk

לפרטים נוספים:

» www.acacia-residential.co.uk

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *