תכנון פיננסי - לא רק לאלפיון העליון

מחפשים להרחיב את פורטפוליו ההשקעות? חברת ניהול ההון WealthRock בחרה בלונדון למושבו של משרד חדש שיהיה מרכז לפעילותה הבינלאומית, ומציעה ייעוץ פיננסי פורץ גבולות

תפסנו לשיחה את יובל אייזנברג, בעלים ומייסד קבוצת Family Office and Management Wealth WealthRock , בימים בהם מתרחבת החברה ופותחת משרד חדש בלונדון. אייזנברג, יועץ אסטרגי פיננסי בכיר, שפך אור על המניעים להתרחב דווקא לבירה הבריטית, ועל חשיבות ניהול ותכנון הון משפחתי – גם כשאנחנו לא מגיעים ממשפחת אצולה בריטית.

ספר קצת על הרקע המקצועי שלך.

"אני מגיע מרקע בכיר במגוון בתי השקעות מובילים בישראל. כל מנהלי החברה ועובדיה בעלי למעלה מ־20 שנות ניסיון בתפקידים בכירים בתעשייה הפיננסית. Group Consulting Value ,Mentor חטיבת הייעוץ הבינלאומית שבניהולי, נכנסה בשנת 2020-21 לרשימת מאה המובילות בעולם בתחום הייעוץ האסט־ רטגי־פיננסי מטעם ה־,CGIF ועידה בינלאומית בתחום הפיננסים והביטוח המתקיימת בכל שנה בלאס־וגאס. אני משמש גם במשרות ציבוריות בהתנדבות, כחבר הנהלה וסגן נשיא לשכת המתכננים הפיננסים והפמילי אופיס הישראל , IFPA והן כחבר הנהלת לשכת היועצים העסקיים והניהוליים בישראל".

תאר את פעילות החברה. במה אתם מתמחים?

"אנחנו מהווים למעשה משרת אמון מטעם הלקוח ולכן שמים דגש על מחויבות ונאמנות כלפיו לאורך כל הדרך. אני רואה את התפקיד שלנו כחומת ההגנה של הלקוחות מבחינה עסקית ופיננסית. בעבר היה מקובל ששירות כזה מיועד רק למשפחות האצולה הפיננסית בעולם. כיום השירות רווח יותר; הרבה מהלקוחות שלנו לא הבינו שהם בעלי הון עד שהם פגשו אותנו, והעבודה איתנו פתחה להם אפיקי צמיחה חדשים והבנה לח־ שיבות תכנון מס ומעטפת הגנה משפטית למשפחה".

מה החזון שלכם כחברה מובילה בתחום הפיננסי, ובמה אתם שונים מחברות אחרות בתחום?

"הייחודיות שלנו היא בכך שאנחנו בינלאומיים. כל צורת העבודה שלנו היא גלובלית, ועצם פעילותנו מגשרת בין ישראל לאירופה, לארה"ב ולשאר העולם. החזון שלנו הוא לאפשר לכל לקוח ישראלי באשר הוא לקבל מעטפת שירות מקיפה ונגישה. תמיד נשאף לשמש משרת אמון ללקוחותינו ולמצוא עבורם את הפתרונות והשירותים הפיננסיים המובילים בעולם".

תעודת הכרה ליובל אייזנברג, שנבחר ע"י GCIF לאחד מ־100 המנהיגים הפיננסיים לשנת 2020-21

מה החשיבות של ניהול הון נכון?

"אנשים פוחדים להשקיע בדברים שהם פחות מכירים, ולכן הולכים שבי אחר ההמלצה של סוכן הביטוח, או של פקיד הבנק שלהם. הבעיה היא שאותן המלצות מבוססות על שאלונים מובנים והשפעות אישיות מבית ילדותם, ופחות על בסיס הבנה פיננסית רחבה שמותאמת אינדיבידואלית למשקיע. באמצעות הכוונה מותאמת לצרכי הלקוח, ניתן לבסס תכנון פיננסי מקיף יותר, לייצר חשיבה נכונה על מוצרי השקעה מגוונים, לתכנן את נושא המיסוי וההגנה המשפטית ועוד".

עלונדון אצלכם במייל ובדואר
הרשמו עכשיו

כיצד אתם עוזרים למשפחות בעלות הון לנהל ולשמר את הונם הנדל"ני־פיננסי?

"אנו עוזרים ללקוחותינו לשנות גישה, להסתכל על התמונה המלאה וכך לבנות תמונת נכסים מקיפה הכוללת את נכסי הנדל"ן, הפיננסים וההשקעות. כמו כן, נבחן את האשראי המשפחתי ונבנה תוכנית שלוקחת בחשבון השלכות משפטיות והגנה על המשפחה מפני אירועים לא צפויים. חשוב להיות מוכנים לקראת גירושים, מחלות ומוות, כמו גם לקראת אירועים חיוביים, כמו בונוסים, הצלחה פיננסית, העברת כספים לילדים – הן בחיים והן כירושה. לרוב ההשקעה אפשרית באמצעות רכישה בבנק ובמכשירים פיננסים מפוקחים. אנו יודעים איך לאפשר זאת ללקוחותינו בכל מקום, ואפילו בסכומים לא גבוהים – החל מ־100 אלף דולר."

מדוע בחרתם לפתוח משרד דווקא בלונדון?

"לונדון היא מרכז עסקים ופיננסים מסורתי באירופה. אנחנו עובדים בחזית הפעילות הפיננסית והטכנולוגית העולמית, ומהווים בעצמנו מרכז פיננסי בינלאומי וישראלי עבור לקוחותינו. עד היום היו לנו באירופה שתי נציגויות, בשווייץ ובאנגליה – ובמכלול השיקולים להפוך את הנציגות האירופית שלנו למשרד מקומי חיוני – היה לנו ברור שמקומו הטבעי של מרכז הפעילות הוא לונדון. ומאחר שלונדון היא המרכז שלנו בין מגוון הפעילויות על קו ישראל־ארה"ב־אירופה, אנחנו שמחים שכל לקוחותינו הקיימים וכן שותפינו העסקיים באנגליה
יוכלו לקחת בהן חלק.

"כמובן שאנו רואים בקהילה היהודית והישראלית בלונדון שותפה לדרך, ושואפים לחזק את הקשר איתה. נפעל להיות גשר להשקעות ולשירותים פיננסיים מובילים לקהילה".

יובל אייזנברג - ייעוץ פיננסי בלונדון, אנגליה, בריטניה - קבוצת WealthRock

מה התוכניות של החברה לעתיד?

"להמשיך לפעול כחברה בינלאומית ולבנות גשר חזק יותר בין ישראל למרכזים פיננסיים מובילים בעולם. השאיפה היא לפתוח בפני משקיעים ישראלים את העולם, ומהצד השני להכיר לעולם עוד מהאפשרויות המדהימות שיש לישראל להציע בנדל"ן, בבנקאות והשקעות וכמובן בטכנולוגיה.

"אנחנו פעילים בארה"ב בניו־יורק ובפלורידה, ופועלים בימים אלה להביא את בשורות קרנות ההשקעה לאירופה. בהמשך אנחנו מתכננים להציע פתרונות השקעה ייחודיים שמתאימים ללקוחותינו המחזיקים באזרחות אמריקאית וגרים מחוץ לארה"ב, ולאפשר להם להרחיב את קשת האפשרויות בהשקעות פיננסיות. "אנחנו לא עוצרים שם, ומכוונים את התוכניות גם לטווח ארוך יותר, ושואפים להרחיב את הקשרים והפעילויות שלנו גם למזרח הרחוק ולמקומות נוספים. בעיקר להמשיך להביא רעיונות, פתרונות, אפשרויות פיננסיות והשקעות לכלל לקוחותינו".

צרו קשר:

אייזנברג יובל, מנכ"ל: +972-50-2036167
פרל משה, מנהל פעילות לונדון: +972-50-661-7377
office@rock-w.com
https://www.rock-w.com

תכנון פיננסי בלונדון, אנגליה, בריטניה - קבוצת WealthRock

תגיות:
אייזנברג יובל
אייל רחוביצקי
אנגליה
בריטניה
הממלכה המאוחדת
השקעות באנגליה
השקעות בבריטניה
השקעות בלונדון
חברת ניהול
יובל אייזנברג
ייעוץ פיננסי באנגליה
ייעוץ פיננסי בבריטניה
ייעוץ פיננסי בלונדון
ישראלים באנגליה
ישראלים בבריטניה
ישראלים בלונדון
לונדון
משה פרל
נאור אדיבי
עסקים באנגליה
עסקים בבריטניה
עסקים בלונדון
פרל משה
קרנות השקעה אירופה
תכנון פיננסי בלונדון

קרא עוד