שנה טובה תשס"ו

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(19/09/22- 09:19)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
03:16 03/10/05

שנה טובה תשס"ו

הפקת האופנה החודש התמקדה בקולקציית תכשיטים נוצצת – ומכאן הברכה ששולח הצוות לגולשים ולמפרסמים: "שתהיה לכם שנה מוצלחת ונוצצת!". מי ייתן ותהיה זו באמת שנת ברכה, ותקווה להגשמת המאוויים שבלבכם – הן הפרטיים והן הלאומיים. שנת צמיחה ואחדות, שנת ביטחון ושלום לכל עם ישראל באשר הוא.

מערכת עלונדון החליטה לתת את התואר איש/ת השנה למי שפועלם בתחום קידום תדמיתה של ישראל בבריטניה היה יוצא דופן. הפעם בחרנו באהובה כהן, מנהל השיווק בתיאטרון הניו-אנד בהמפסטד. אהובה פועלת בשנים האחרונות לקידום מחזאות ישראלית מקורית, במאים ושחקנים ישראלים והפקות שונות מהארץ – גם בעברית. השנה האחרונה אכן הצטיינה במגוון של הפקות בעלות ציביון ישראלי, וידה עוד נטויה.

בתחום הפוליטי – ישראל עברה בשנה שחלפה זעזועים לא מעטים ומהם יצאה רק מחוזקת מבחינה כלכלית וגם מבחינה חברתית. התוצאות יגיעו, ללא ספק, בשנה הקרובה. אבל בחודש האחרון סערה המדינה בעקבות תקרית דיפלומטית, כאשר נמנע מהאלוף במיל. דורון אלמוג לרדת ממטוס אל על בשל צו מעצר שחיכה לו בשדה התעופה הית\'רו. אלמוג הגיע ללונדון למטרת גיוס כספים למען מטרה הומניטארית – פרוייקט עלי נגב שלשמו תגיע גם שרית חדד ללונדון בחודש נובמבר. מאחורי הוצאת הצו (שבוטל בינתיים טכנית, עד להוצאת צו חדש) עומד ארגון פלסטיני והוא מיוצג עי עוד ישראלי, דניאל מקובר. מה יש לו לומר להגנתו? אביאל לוז ויעל ערבה נתנו לו את המיקרופון. שאול צדקא במאמר האקטואליה משקף דעה אחרת.

פסטיבל הקולנוע היהודי שייפתח בתחילת נובמבר יקרין 14 סרטים ישראלים. יונתן פרץ סוקר בפנינו את אלו שיוקרנו בשבוע הראשון ועל השאר – במדריך בחודש הבא.

אבי מלר במדור הספורט, מגלה איך כובשים הרוסים את מועדוני הכדורגל הבריטיים. כל מה שריצתם לדעת על ולדימיר רומאנוב.

לונדון היא עיר מגוונת במיוחד: החל מארכיטקטורה וכלה במטעמים. במזרח העיר צמחו להם גורדי שחקים – במקום בו היו פעם מזחים מוזנחים. גם קניות, גם בילויים וגם טיולים רגליים בדוקלנד. שווה ביקור.

ולסיום: התמקדנו החודש במדור הצרכנות במשלוחי חג אופייניים השווים לכל כיס: יפים, טעימים ובהישג יד – ומתאימים לכל תקופת החגים.

ברכה אישית שלוחה גם לאיריס ליפשיץ קליגר – מהוגי הרעיון של הפיכת ישראלים וישראליות מקומיים לסלבריטאים במסגרת הפקות האופנה –מעבר קל וחלק בחזרה לארץ.

שתהיה לכם שנה נפלאה, צום קל וחגים ומועדים לשמחה! קריאה מהנה.

מצאתם טעות?
עלונדון - האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת

מערכת האתר

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

לכתבות נוספות של מערכת האתר
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *