קרן פלס מגיעה ללונדון להופעה מרגשת למען גיוס תרומות לילדי שמחה לילד

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(19/09/22- 09:19)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
מה לעשות בלונדון ובבריטניה, מוזיקה, תוכן מקדם
15:51 19/11/21

קרן פלס מגיעה ללונדון להופעה מרגשת למען גיוס תרומות לילדי שמחה לילד

"יחד מחליפים כאב בחיוך" הוא המוטו של שמחה לילד. בואו להיות חלק מידידי העמותה בלונדון אשר תומכת בפעילויות השונות שמסייעות לילדים חולים ונכים. השתתפות של ילדים אלו בפעילויות העמותה היא קריטית עבורם

קרן פלס תופיע בלונדון
״נרגשת להופיע בלונדון״. קרן פלס. צילום: שי פרנקו

לפני חמש שנים ארחו נועה ודין ארבל כ-30 חברים בביתם שבצפון לונדון. באותו מפגש, בנוסף לכיבוד מפנק מגיילס, הוצגה בפני הנוכחים עמותת שמחה לילד. כתוצאה מהערב המרגש הזה, קמה לה קבוצת הידידים של העמותה בלונדון.

ב-5 בדצמבר 2021, נר שמיני של חנוכה, יתקיים אירוע התרמה מיוחד למען ילדי שמחה לילד בלונדון. המשתתפים ייהנו מהופעה מלאה של היוצרת המוערכת קרן פלס, שתגיע במיוחד להופעה חד פעמית בלונדון. כל ההכנסות מערב זה ישמשו להרחבת פעילות העמותה, בדגש על ביסוס הסניף החדש שהוקם בדרום הארץ.

"אני נרגשת להופיע בלונדון למען ילדי שמחה לילד" היא אמרה לעלונדון, "זו היא עמותה שמעניקה כל כך הרבה שמחה ואור, לילדים המתמודדים עם נכויות ומחלות מורכבות.״

כמה מילדי שמחה לילד:

שמחה לילד, שהוקמה לפני למעלה מ-15 שנים, היא העמותה היחידה בישראל שמסייעת באופן שורשי ומעמיק לילדים עם מוגבלויות פיזיות קשות, אשר אינם מוגבלים קוגניטיבית. מטרת העמותה לעזור לילדים הפגועים לקבל כלים חברתיים ונפשיים על מנת שיוכלו לממש את הפוטנציאל שלהם, לגדול ולהתפתח ולהיות חלק תורם בחברה הישראלית. עיקר העשייה של העמותה מתמקד במתן חניכה אישית וארוכת טווח לילדי העמותה. דרך זו מאפשרת בניית יסודות חזקים לשינוי מהותי ביכולת הילדים להשתלב בחברה.

טליה הינה אחת החניכות בסניף ירושלים של שמחה לילד. צפייה ביום בחייה של טליה ייטיב להסביר יותר מאלף מילים את הקשיים שניצבים בפני ילדי שמחה לילד ואת העזרה שהם מקבלים מהעמותה.

בנוסף, מקיימת העמותה פרויקטים משמעותיים, כדוגמת מסע ישראלי: טיול בן שלושה ימים ברחבי ישראל, בו זכו ילדי העמותה להתנסות בחוויות מעצימות ומרגשות תוך מסע ברחבי ישראל. ראו תקציר המסע בלינק הזה.

מאז אותה פגישה אצל משפחת ארבל, לקחה על עצמה קבוצת נשים חזקות ורציניות את המאמץ לארגן פעילויות ואירועים שונים בלונדון, שמטרתן לחשוף את שמחה לילד בפני הישראלים בלונדון ולגייס כספים עבור העמותה.

בין המעורבות בקבוצה זו נמצאות נועה ארבל, שרון מילר, אלינור הוניגסטיין, מירי זקן, הדר פיינגולד, ענת אור, טלי צמח ומיכל אגמון. במסגרת המעורבות בעמותה, מפיקות טלי ומיכל בהתנדבות מלאה את כל האירועים שקבוצת הידידים מארגנת. לפני שנה הופיעו בארוע גיוס הכספים לעמותה, הזמרת מירי מסיקה וכוכבת ארץ נהדרת, שני כהן.

פרטי האירוע בלונדון

האירוע יתקיים השנה באחד ממלונות היוקרה של קבוצת פתאל, אשר נותנים חסות לערב. בנוסף תומכים באירוע ארגון JNF UK, Tzemach Productions UK וכן, יגב' פה רוג'ר ומועדון העסקים הישראלי-לונדון.

העמותה מזמינה את כל מי שמעוניין להכיר מקרוב את העשייה למען ילדי שמחה לילד ליצור קשר עם לירית במייל lirit@s-l.org.il.

העמותה תשמח להזמין את הישראלים תושבי לונדון, שמגיעים לביקור בארץ, להצטרף לפעילות עם ילדי העמותה, ולחוות יום התנדבות משמעותי ומהנה.

בנוסף, המעוניינים לתמוך בפעילות העמותה, יכולים לפנות לקישור הזה. תרומות לשמחה לילד יכולות להינתן הן באנגליה והן בישראל ולזכות את התורם בהכרה לצורכי מס בכל אחת משתי המדינות.

המעוניינים להצטרף לערב ההתרמה בחנוכה, אנא פנו ללירית במייל lirit@s-l.org.il.

כרזת אירוע החנוכה של שמחה לילד עם קרן פלס:

מצאתם טעות?
עלונדון - האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת

מערכת עלונדון

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

לכתבות נוספות של מערכת עלונדון
תגיות : אירוע לישראלים באנגליה, אירוע לישראלים בלונדון, אלינור הוניגסטיין, אנגליה, בריטניה, הדר פיינגולד, הופעה של קרן פלס, הופעה של קרן פלס בלונדון, חנוכה באנגליה, חנוכה בבריטניה, חנוכה בלונדון, טלי צמח, ידידי עמותת שמחה לילד בלונדון, לונדון, מיכל אגמון, מירי זקן, נועה ארבל, עמותת שמחה לילד, ענת אור, קרן פלס, קרן פלס באנגליה, קרן פלס בלונדון, שמחה לילד, שרון מילר
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *