פתרון מושלם לילדים בבית: קייטנת היי-טק – גם בפסח!

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(05/05/22- 05:55)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
ויראלי, מה לעשות בלונדון ובבריטניה, תוכן מקדם
19:13 03/04/20

פתרון מושלם לילדים בבית: קייטנת היי-טק – גם בפסח!

קייטנה שמעצימה ילדים, מעודדת את הסקרנות ושיתוף הפעולה שלהם, ומעניקה להם כלים ומיומנויות חשובות לעתיד – וכל זאת מבלי לצאת מהבית. יש גם מבצע מיוחד לקוראי עלונדון!

קייטנה לילדים בפסח - בריטניה, לונדון ואנגליה
קייטנה מרתקת שתעסיק וגם תפתח את הילדים. BIG@Home

BIG@Home היא שמה של קייטנת היי-טק יומית מהבית שנמשכת שבוע – בקבוצות של עד 6 חניכים לכיתות ג'-ז' ועם מדריך אישי בכל קבוצה. הקייטנה היא חווייה מפתחת ומעצימה, המתנהלת בקבוצה קטנה עם מדריך או מדריכה אנושיים, שמעצימים את השיתוף ואת תחושת ה״ביחד״ בימי הסגר בבית. למשך 3 שעות בכל יום הילדים יוצרים ומתפתחים בסדנאות טכנולוגיות, כגון עיצוב גרפי, עיצוב אתרים, אנימציה ועריכת סרטים. בחלק החברתי של הזמן המשותף, החניכים מכירים חברים חדשים מכל הארץ שמתעניינים באותם הנושאים, בדיוק כמוהם.

*** מבצע מיוחד לקוראי עלונדון: הנחה של 350 ש״ח! הירשמו לקייטנה בלינק הזה והקלידו את הקוד Alondon350 ***

הארגון שמפעיל את תוכנית הסדנאות המקוונות האלה נקרא BIG IDEA. מנכ״ל הארגון, דותן טמיר, הוא בעל ניסיון של 14 שנה בניהול מחנות קיץ בינלאומיים טכנולוגיים בישראל ובארה״ב. "כולנו מושפעים ממשבר הקורונה הנוכחי ובמיוחד ברגעים שכאלו, הדאגה לילדים שלנו חשובה לכולנו״, מוסר דותן. ״הילדים שלנו ואנחנו מתרגלים למציאות חדשה, ובתקופה הקרובה גם ללמידה ולשהייה בבית. לנו חשוב לשמור על שגרת הילדים והמשך ההתפתחות של כל ילד וילדה – במיוחד בזמן שכזה! אני שומע מהרבה הורים כי הם מרגישים רע עם עצמם על שהסירו את כל המגבלות על זמני משחק מחשב וצפייה בטלוויזיה ובמסכים. בכלל, הם אומרים שנעדרות השגרה – ללא חוגים וללא חוויות מעצימות וחינוכיות וללא אופק הנראה לעין לעת עתה – מוציאה אותם לגמרי מהדעת. המסגרת היומית שלנו כוללת פעילות אינטראקטיבית ותקשורת בלייב עם המדריכים, סדר יום קבוע לילדים, שגרה קבועה, תוכן מעניין, כיפי ומעצים״.


קייטנה לפסח בלונדון אנגליה בריטניה


בקצרה, מה מעניקה הקייטנה לילדים?

הפעילות בסדנאות הקייטנה מפתחת את היצירתיות של הילדים, מעצימה אותם ומעניקה להם כלים לעתיד. בנוסף, הילדים רוכשים מיומנויות חשובות, והקייטנה מעצימה אותם ומעודדת סקרנות ושיתוף פעולה.

כמה עולה הקייטנה?

עלות הקייטנה ל-5 ימים (3 שעות ביום) הוא 980 ש"ח.

*** הנחה מיוחדת לקוראי עלונדון של 350 ש״ח! איך מקבלים את ההטבה? הירשמו בלינק הזה והקלידו את הקוד Alondon350 ***

כדאי להירשם בהקדם – מספר המקומות מוגבל. ההרשמה למחזור הקרוב פתוחה עד יום שני 6 באפריל 2020 בשעה 11:00. ניתן לבטל עד 48 שעות לפני תחילת הקייטנה!

קייטנה בפסח - ילדים בבריטניה, לונדון ואנגליה

מצאתם טעות?
תגיות : סדנאות אונליין, פסח באנגליה, פסח בבריטניה, פסח בלונדון, קייטנה אונליין, קייטנה באנגליה, קייטנה בבריטניה, קייטנה בלונדון, קייטנת היי-טק
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *