קול ששון וקול שמחה

קול הישראלים בבריטניה

נפתחה מכירת הכרטיסים להופעה של סנופ דוג בלונדון

(06/10/19- 08:53)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)

כרטיסים מוזלים להצגות ומחזות זמר בלונדון!

(01/09/19- 10:10)

20% הנחה לגן החיות של לונדון!

(01/09/19- 10:10)
דעות
01:10 20/11/03

קול ששון וקול שמחה

מה היא הדרך הטובה ביותר להכניס משפחה יהודית למשבר של טירוף? האם לסגור אותם יחדיו למשך שעה ללא גישה לאוכל? לא, הדרך הטובה ביותר לשלוח את הוריך ואת כל השבט למוסד לחולי נפש – היא להכריז שאתה מאורס. אם אתה בשלב הזה כרגע, אל דאגה, אנחנו כאן נספר לך על מהלך העניין ולאלו מצבים של פסיכוזה יש לצפות במורד הדרך לחופה.

יום 1

בחור פוגש בחורה. השניים לא ממש נגעלים זה מזו. אחרי חודש של משחק מקדים, מערכת היחסים נכנסת לתוקף.

חודש 8

הבחור מארגן הצעת נישואין רומנטית ליד איזו מצבה ידועה, או באיזה פארק עתיק לפי בחירתו. הבחורה בוכה הרבה. הזוג מספר את החדשות הטובות להורים, שגם הם בוכים הרבה -בעיקר אבי הכלה.

חודש 9

יש תאריך! מבצע חתונה יוצא לדרך עם מאמא-מיה, אם הכלה, בראש. כל סוף שבוע מעתה ואילך יועבר בחיפוש אחר אולם אירועים, כאשר אחד אחרי השני הם יפסלו עקב סיבות מגוחכות (השטיח עקום, המנורות מכוערות).

חודש 11

סוף סוף נבחרו אולם האירועים ובית הכנסת. למרות מחאות הזוג, שרצה משהו אחר, היום הגדול ייערך בבית-כנסת מרכזי בלונדון, מלווה בארוחה וריקודים בבית המלון שמעבר לפינה.

חודש 12

כל הפוקוס על שמלת הכלה. ויכוחי ענק פורצים כאשר הכלה-לעתיד מוצאת שמלות לשושבינות, שמתאימות לשתי חברותיה הטובות. אך מאמא-מיה מטילה וטו, כי היא כבר נתנה את התפקיד הזה לממזרים המנוזלים של אחותה (שאיימה בשביתת רעב אם לא יקבלו את התפקיד).

חודש 13

הזוג המאושר לעתיד מבין שכבר אין שום נושא אחר בעולם, מלבד חתונות, שאפשר לדבר עליו. זה גם הרגע שבו אם החתן פונה בהסברים לכלה לעתיד על איך להיות אישה טובה לגבר שלך, וההיא קונה ספר \'כעסים ולחצים בהנהלה\'.

חודש 14

המשפחה כולה נכנסת למשטר דיאטה, מה שלא עוצר את מאמא-מיה מלהכין כיבודי ענק בארוחות שישי משפחתיות. נבחרה גם שמלת כלה, ולהקת חתונות בשם \'חלומות בטורקיז\'.

חודש 15

המשפחה קולטת לפתע, שאבי הכלה לא נראה כבר חודשים. מסתבר שהוא עבד 90 שעות בשבוע בניסיון נואש לכסות את הוצאות החתונה ההולכות ונערמות. שאר בני המשפחה עוזרים בכך שהם מתחילים לקנות כרטיסי לוטו.

חודש 16

החתן והכלה לעתיד מבינים שיש אור בקצה המנהרה כאשר הם מתחילים לעיין בחבילות טיולים. הוא רוצה ספארי במאוריציוס והיא רוצה את אירופה הקלאסית. אם החתן מתעצבנת, קוראת את הכלה לעתיד לסדר, ומסבירה לה שכאישה טובה עליה ללמוד להתפשר (לעשות מה שבנה רוצה). הספר \'כעסים ולחצים בהנהלה\' נראה בלוי מתמיד עקב שימוש יתר.

חודש 17

בזמן שהכלה לעתיד עסוקה בריצות אחר פרחים, מזרקות פונדו שוקולד, ומיני שטויות חתונה אחרות, החתן לעתיד מוצא כי זה הזמן לחשוב ברצינות, האם הוא עושה את הצעד הנכון. אחרי הכל אישה אחת לכל החיים… האימהות עסוקות במרדף אחר שמלות לערב החתונה, כשכל אחת מנסה למצוא שמלה יותר פומפוזית מזו שמצאה השנייה.

חודש 18

הכלה לעתיד מתחילה לתרגל את החתימה החדשה שלה ונכנסת לפאניקה כאשר היא מבינה שיהיה לה את אותו השם כמו של מאמא-מיה.

חודש 19

מבצע חתונה מגיע לשיאו. הבנות יוצאות למסיבת רווקות במסעדה יוונית, וחוטפות שניים מהמלצרים. הכלה לעתיד נכנסת להיפר-וונטילציה ומקיאה על חברותיה הטובות. במקביל הבנים יוצאים למסיבה משלהם באזור מרוחק, הכוללת שתייה, שתייה, חשפניות, שתייה ושתייה.

חודש 20

אחרי שנה של תכנונים, ובלגאן, היום הגדול מגיע. אבי הכלה חוטף משהו בעין כשהוא מוביל את בתו הקטנה אל עבר החופה. אם החתן בוכה מתחת לחופה בעודה מהרהרת האם אי פעם תוכל \'הבחורה הזאת\' להאכיל את בנה כמו שצריך. ובמקביל, הזוג המאושר שוכח את הפרפרים בבטן, בעודם מחייכים האחד לשנייה, והופכים לבעל ואישה. תודה לאל…

מצאתם טעות?
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *