הכירו את קהילת המשקיעות והמשקיעים בלונדון

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(28/04/23- 00:01)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
עסקים בלונדון, תוכן מקדם
12:42 10/01/23

הכירו את קהילת המשקיעות והמשקיעים בלונדון

חברות וחברי הקהילה הישראלית בלונדון מוזמנים למצוא את החיבור, הידע והכלים המתאימים לאפשרויות הפיננסיות ולהשקעות, ולהיחשף לתעשייה הפיננסית הבינלאומית באמצעות פלטפורמה ייחודית שמושקת בימים אלה

הזמנה לאירוע ההשקה של קהילת המשקיעות והמשקיעים בלונדון

לאורך השנים גופי השקעות ומועדוני השקעות בכל העולם יצרו אקו-סיסטם סגור משלהם, שאינו מאפשר לציבור הרחב נגישת לידע, מידע והזדמנויות השקעה, לכן חברו חברת התכנון והייעוץ הפיננסי הבינלאומי WealthRock Group עם מועדון העסקים-לונדון IBC כדי ליצור עבור הקהילה הישראלית בלונדון פלטפורמה קהילתית ייחודית – קהילת המשקיעות והמשקיעים באנגליה, זאת באמצעות הנגשת ידע ואפשרויות השקעה, שירותים ופתרונות פיננסיים במקום אחד.

בעולם דינמי המשתנה כל הזמן בו אנו חווים השפעות תהליכים בינלאומיים המתרחשים גם אלפי קילומטרים מאיתנו, קיימת הבנה כי הצרכים הפיננסיים השתנו וטעמי הסיכון התחלפו. כלכלות משתנות ומתאימות את עצמן וכמובן שהטכנולוגיה ממשיכה להתפתח במהירות ואיתה ובהתאמה, גם עולם הפתרונות הפיננסיים הנדרשים כיום לעתיד פיננסי בטוח.

המיתון, הירידות בשווקים של 2022, ההשפעות הביטחוניות, חוסר הביטחון התעסוקתי, ירידה במחירי הדירות – כל אלה גורמים למשקיעים בעולם לחששות כיצד נכון לנהוג, היכן להשקיע, ובאיזה מבנה השקעות נכון לפעול.

כל משפחה ועסק מבינים כבר היום שלא מדובר בנתוני מקרו או ברמת הידע של כלכלנים בטלוויזיה או בעיתון, אלא, המציאות שנוגעת לכולנו. האינפלציה ועליית המחירים מורגשת בכיס של כולם ובכל העולם. עליית הריבית משנה את טעמי ההשקעות ובעיקר פוגעת בצרכני האשראי הביתי והעסקי, כל זאת בלי להתייחס לתוצאות ממלחמות, מתנודות גיאו-פוליטיות ואחרות.

מצב זה מחייב כל אחד מאיתנו לחפש אלטרנטיבות. קהילת המשקיעות והמשקיעים תאפשר מענה לכל אחת מהסוגיות הפיננסיות הללו, הנגשת הידע ואפשרויות השקעה, כמו גם שירותים ופתרונות פיננסיים בתחומים שונים, כמו למשל: העצמת נשים בעסקים, השקעות, נדל"ן, טכנולוגיה והייטק, פנסיוני, פיננסי-כלכלי, תכנון מס והגנה משפטית, העברת עושר בין-דורי, השקעות אלטרנטיביות ועוד…

המפגשים שיתקיימו לאורך השנה יעסקו בכל הנושאים הללו ויכללו היבטים מקומיים באנגליה ובישראל, פתרונות למחזיקי אזרחות אמריקאית, פתרונות עסקיים, פתרונות בינלאומיים, ניהול קרנות משפחתיות ונאמנויות (Trust funds) ועוד.

קהילת המשקיעים קמה עבור ישראלים הגרים בלונדון אך יחד עם זאת תשמח לצרף ישראלים המתגוררים גם במקומות אחרים בעולם, המחפשים כתובת ישראלית בינלאומית המשמשת מרכז מידע פיננסי מעשי לכלים ולפתרונות השקעה מתאימים.

ייקחו חלק במפגשים לאורך השנה, מנהלי ומנהלות השקעות מובילים מגופי השקעות מישראל והעולם, נותני שירותים מובילים בתחומם: מומחי כלכלה, מיסוי ומשפט אנגלי, ישראלי ובינלאומי.

קהילת המשקיעים והמשקיעות תיהנה משיתוף פעולה ייחודי לסמינר מתוכנן באנגליה ובישראל שתקיים אוניברסיטת קיימברידג' בהמשך השנה.

יובל אייזנברג מנכל ומייסד קבוצת וולת'רוק ואייל רחוביצקי סמנכל ושותף מייסד

מימין: יובל אייזנברג מנכ"ל ומייסד קבוצת וולת'רוק ואייל רחוביצקי סמנכ"ל ושותף מייסד

מטרת המועדון ומה יהיה באירוע ההשקה

את ניהול פעילות מועדון ההשקעות תוביל וולת'רוק UK מקבוצת וולת'רוק הבינלאומית, בשיתוף עם מועדון העסקים הישראלי-לונדון IBC. וולת'רוק UK מקבוצת וולת'רוק גרופ שהינה חברה בינלאומית לייעוץ אסטרטגי, פמלי אופיס וניהול השקעות. לחברה מרכזי פעילה בישראל, אירופה וארה"ב.

IBC London הוא מועדון לנשות ואנשי עסקים ישראלי שפועל בלונדון ומארגן מפגשי העצמה ונטוורקינג. מנהלות המועדון ענת קורן ודנה אבן חן עושות רבות להנגשה של המועדון גם לקהילת הנשים "מאוחדות בממלכה" שנועדה לתמוך בנשים בסביבה העסקית.

צוות הנהלת מועדון העסקים באירוע האחרון שנערך בבית השגרירה

צוות הנהלת מועדון העסקים באירוע האחרון שנערך בבית השגרירה

חברות בינלאומיות רבות נרתמו לתת חסויות ולתמוך במפגשים, אלה הן חלק מהם
מיטב – גוף מוסדי ישראלי:

בית ההשקעות מיטב הוא חברה ציבורית בשליטתם של BRM פיננסים ומר אבנר סטפק, המתמחה בניהול השקעות משנת 1979. מיטב היא בית ההשקעות מהגדולים והמובילים בישראל, עם עשרות שנות ניסיון, ומועסקים בו כ-1,000 עובדים מיומנים ומסורים, בראשותו של אילן רביב. מיטב מנהלת נכסים בהיקף של כ-215 מיליארד ₪ (נכון ל-30.9.2022) עבור למעלה ממיליון לקוחות. כל אחד מלקוחותינו נהנה ממעטפת מלאה של מוצרים ושירותים בהתאמה אישית.

דאטה קום ואי.בי.אי בית השקעות – גוף מוסדי ישראל:

DataCom, LP היא קרן השקעות ייחודית בחסות בית ההשקעות אי.בי.אי (TLV:IBI) ומנוהלת על ידי זיו ספיר. DataCom הוקמה מתוך כוונה להשקיע בתשתיות דיגיטליות מניבות הכנסה איכותיות בארה"ב תוך ניצול ניסיונו הרב של ספיר בתחום הנדל"ן המניב בארה"ב והגישה והמוניטין של IBI בשוק ההון. 
אי.בי.אי וספיר זיהו את הפוטנציאל של השקעות אלטרנטיביות לפני 8 שנים וגייסו מעל 2.5 מיליארד דולר למגזר זה, תוך שהם פורסים ומגלגלים מעל 8 מיליארד דולר של השקעות, מה שמציב אותם כחלוצים של מגזר זה ומובילי שוק בישראל.

שאמפל קפיטל – קרן הון סיכון – שווייץ-ארה"ב-ישראל:

קרן ההון הסיכון שאמפל קפיטל, אשר משקיעה בחברות סטארט-אפ ישראליות עם טכנולוגיות עמוקות פורצות דרך, בשלב Series A.
קרן שאמפל קפיטל עשתה סגירה ראשונה בינואר 2022 וממשיכה כעת לגייס הון. במהלך שנת 2022, הקרן השקיעה בשש חברות בתחומי החקלאות, הפינטק, ראיית מחשב, רובוטיקה וניהול תנועה. החברות בהן שאמפל קפיטל משקיעה הן חברות יוצאות דופן עם הנהגה מעולה, טכנולוגיות עמוקות, יתרון תחרותי ברור ובר קיימא, מתוך משמעת גבוהה לגבי שווי הכניסה בהשקעה.

פרסונל – חברה יזמית לנדל"ן בישראל:

קבוצת פרסונל מורכבת ממספר חברות השקעה בתחומים שונים ובעיקר בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית בישראל. לקבוצה חברת נדל"ן יזמית המחזיקה בעשרות פרויקטים של התחדשות עירונית (תמ"א 38 ופינוי בינוי). החברה מגייסת כספים לצורך מימון הפעילות היזמית שלה הן ממשקיעים פרטיים והן מגופים מוסדיים השותפים לניהול כל פרויקט ופרויקט.

קרלטון ג'יימס – קרן השקעות בינלאומית מאנגליה:

קבוצת קרלטון ג'יימס היא קבוצת השקעות פרטית המתמחה בהשקעות מגוונות ופיננסיים גלובליים. צוות ההשקעות של קרלטון ג'יימס הינו בעל ניסיון של עשרות שנים בהשקעות בהזדמנויות חוב בכירות עם בטחונות, מה שמאפשר לקבוצת קרלטון ג'יימס לפעול לזיהוי פוטנציאל החברות האיכותיות שלהן ניתן האשראי. הבחירה בחברות נעשה מתוך סקטורים ספציפיים במטרה להבטיח הגנה על הון המשקיעים מפני מיתון ותנודתיות.

בנוסף, פרופ' פטריק ריד הוא מומחה למטבעות עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה במסחר במט"ח, משמש כמרצה באוניברסיטת קיימברידג'. ריד משמש כבעלים והמנכ"ל של חברת אדמיס הפועלת ומנחה סוחרי מט"ח בכל הרמות. הוא מופיע באופן קבוע ב-BBC1, חדשות BBC, BBC ערבית, רדיו דיבור, רדיו BBC לונדון, חדשות ITV, ערוץ 4 ובתומסון רויטרס. הוא גם מפרשן במגוון עיתונים, מצהובונים ועד לגיליונות רחבים, כולל האקספרס, מטרו והדיילי טלגרף.

אירוע ההשקה הפותח את שנת הפעילות של מועדון העסקים – יתקיים בלונדון ביום שלישי, 17.1.2023, במקום יוקרתי בצפון-מערב לונדון (כתובת מדוייקת תשלח לנרשמים). האירוע הוא בחינם לחברי מועדון העסקים הישראלי-לונדון, ובעלות של 35 פאונד לאורחים.

לינק לאירוע בפייסבוק.
** לינק לרכישת כרטיסים.

לפרטים נוספים אפשר לשלוח מייל ל:
Hamoadon@ibc.London
office@rock-w.com

אתרי הבית של המארגנים:
www.ibc.london
WealthRock.com | rock-w.com

עלונדון - האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת

מערכת עלונדון

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *