משפחה לא בוחרים, עו"ד כן

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(19/09/22- 09:19)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
חוק ומשפט, תוכן מקדם
11:54 01/10/19

משפחה לא בוחרים, עו"ד כן

חשוב לה לראות שמולה יושב בן אדם ולא תיק. היא נוקטת בגישה הוליסטית מיוחדת ואת הצלחתה נוקפת לזכות נתינה ממקום של עוצמה. הכירו את עו"ד אביבית מוסקוביץ

עו״ד בבריטניה - אביבית מוסקוביץ, מומחית לענייני גירושים / גירושין
״זה הכרחי מבחינתי לראות שמולי יושב בן אדם, לא תיק״. אביבית מוסקוביץ

מזה כ־20 שנה שעו"ד אביבית מוסקוביץ מנהלת פירמת עורכי דין מצליחה בישראל. הפירמה שבבעלותה נחשבת לאחת המובילות בתחום דיני המשפחה והגירושים, והניסיון בתחום הקנה לה לא מעט הצלחות, שסייעו למסורבי גט לקבל את החופש לו ייחלו.

בשיחה עם עלונדון, עו"ד מוסקוביץ מסבירה כי העיסוק בדיני משפחה הוא אתגר של התמודדות מול מצוקות עמוקות ביותר ומול מורכבות רבה, שנובעת באופן טבעי מהפן הסנטימנטלי והאינטימי. תקופות משבר אלה דורשות תגובות אסטרטגיות מתאימות, שיבטיחו לא רק הצלחה משפטית, אלא גם את צליחתה של הדרך עצמה. עבורה, "המחוייבות ללקוח המפקיד בידייך את המשבר האישי שלו היא עצומה, ואין בה מקום לפשרות".

עו״ד לגירושים בלונדון - אביבית מוסקוביץ

אחת הפירמות המובילות בתחום דיני המשפחה והגירושים. חברת עורכות הדין של אביבית מוסקוביץ (במרכז)

המתכון להצלחה? לראות את הצד השני

עו"ד מוסקוביץ סבורה כי לאסטרטגיה יש משמעות כבירה בתיקי גירושים ולכן היא נוהגת לבנות אסטרטגיה הוליסטית, שעל פיה פועל המשרד כיום. היא מסבירה שמשמעות הגישה הזו היא ראייה של התמונה הכוללת בכל תיק בשילוב עם יחס לכל אחד ממרכיביו.

להשקפתה, משמעות ההצלחה היא להיות תמיד במקום של נתינה, ומקום זה הוא בהכרח מקום של עוצמה. ומהו המתכון להצלחה? "לפני הכל, זה תמיד לראות את הצד השני", היא עונה. "כשאנשים מרגישים שאתה רואה אותם, אז הם רואים אותך גם כן. זה נכון בחיים, וזה נכון גם בתיקים. זה הכרחי מבחינתי לראות שמולי יושב בן אדם, לא תיק. זה אתגר עצום לקחת בן אדם מנקודה א' לנקודה ב', להיות משענת אמיתית עבורו ולדאוג שייצא בטוב ובאמת, ועם מינימום של שריטות".

עו״ד באנגליה לענייני גירושים / גירושין - אביבית מוסקוביץ

מדריך ראשון מסוגו העוסק בצד הרגשי והמעשי של הגירושים. כריכת הספר "מה מרגישים כשמתגרשים"

אחד מתחומי מומחיותה המרכזיים בחו"ל הוא תיקי עגונים/ות ומסורבי גט

בזירה הבינלאומית, משרדה של עו״ד מוסקוביץ עוסק בתיקי גירושים, חלוקת רכוש ומקרי חטיפות ילדים. בנוסף, לפני כתשע שנים, פעילות הפירמה שלה הורחבה לארה"ב. כאשר אחד מתחומי מומחיותה המרכזיים בחו"ל הוא תיקי עגונים, עגונות ומסורבי גט, לשמם אף הקימה מרכז מיוחד העוסק במקרים אלו: "המרכז הבינלאומי להתרת עגונות ועגונים". לדבריה, מורכבות התופעה הזו בעולם הרחב, בין אם בארה"ב או באנגליה, היא משמעותית יותר לעומת ישראל, בשל מחסור בסנקציות, הנובע מהפרדה בין דת למדינה במדינות אלה.

ואם כל זה לא מספיק, את הידע הרב שצברה עד כה, היא איגדה לספר עיון והדרכה בשם "מה מרגישים כשמתגרשים". זהו מדריך ראשון מסוגו העוסק בצד הרגשי והמעשי של הגירושים, ונועד להכין את אלה העומדים בפני האתגר הגדול כדי שהתמודדותם תהיה רכה ומובנת יותר. תוך שימוש בשפה נגישה וידע רב, הספר מציע כלים להופעה בבית הדין ובבית המשפט, ובכלל פורש בפני הקורא את התהליך לפרטי פרטים, במטרה להנגיש למתגרשים באופן מיטבי את ההליכים.

* ליצירת קשר עם עו"ד אביבית מוסקוביץ:

+972-(0)52-3986655
ms_adv@netvision.net.il
www.avivitmoskovich.co.il

מצאתם טעות?
תגיות : גירושים באנגליה, גירושים בבריטניה, גירושים בלונדון, גירושין באנגליה, גירושין בבריטניה, גירושין בלונדון, עורך דין באנגליה, עורך דין בבריטניה, עורך דין בלונדון, עו״ד באנגליה, עו״ד בבריטניה, עו״ד בלונדון
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *