יוזמה ישראלית ברוכה: מתחם חדש לאמנים ומעצבים

אתם אמנים או מעצבים ונמאס לכם לעבוד מהבית? יש פתרון חדש שנפתח בקמדן: Workshop - מתחם יצירה מודרני שהוא הרבה יותר מסתם חלל עבודה

דמיינו לעצמכם מקום שופע אנרגיה יצירתית. מקום שמהווה מפלט מהקצב המהיר ומרעשי הרקע של העיר הגדולה. מקום שמכיל אינסוף רעיונות והזדמנויות. מקום שבו הכל אפשרי. זהו החזון שעומד מאחורי Work Shop – מתחם העבודה החדש לאמנים ולמעצבים מכל הסוגים, שנפתח ממש עכשיו בקמדן.

אחרי "פיילוט" מוצלח, אי-שם בדרום תל אביב, היזם אורי סגל ושותפיו החליטו להתרחב והקימו את המתחם הגדול והמעוצב בלונדון. "המתחם בתל אביב הוא קטן בהרבה״, מספר סגל. המקום החדש והמרשים נמצא במרכז שכונת קמדן. מי שמכיר את מזרח לונדון יודע שלא חסרות אלטרנטיבות כאלה ואחרות לחדרי סטודיו לאמנים, אבל בצפון העיר הדבר פחות שכיח. בכל מקרה, לא מדובר בסטודיו מן המניין.

המתחם הוא רחב-ידיים, מעוצב בטוב טעם, עם חללי עבודה משותפים, חדרי ישיבות, לאונג' נעים ומרווח, חדרי סטודיו פרטיים, חדרי סטודיו משותפים ואפילו חדרון קטן ומשעשע בכל קומה, למקרה שרוצים לדבר בטלפון בפרטיות. במקום ישנו גם מטבח מאובזר (ואפילו עוד אחד קטן) וציוד מקצועי (מכונות) למעצבי אופנה, תכשיטנים, קרמיקה, עיצוב מוצר וסטודיו לצילום. בקיצור, חשבו שם על הכל.

עלונדון אצלכם במייל ובדואר
הרשמו עכשיו
מתחם חדש לאמנים ומעצבים בלונדון

מתחם רחב-ידיים, מעוצב בטוב טעם, עם חללי עבודה משותפים, חדרי ישיבות, לאונג' נעים ומרווח. Workshop

״לפגוש עוד יוצרים וליצור שיתופי פעולה״

בשנים האחרונות, שוק חללי העבודה המשותפים צבר תאוצה רבה ופרילנסרים מכל התחומים מעדיפים שלא לעבוד יותר מהבית. החללים האלה נותנים מסגרת, מספקים את כל צרכיהם המשרדיים והם גם קרקע פורייה לשיתופי פעולה מכל הסוגים. אמנים, לעומת זאת, שחלקם צריכים מרחב לעבודה ולציוד הרב שנדרש, מוצאים את עצמם לרוב שוכרים סטודיו מחוץ לבית, דואגים להכל בעצמם והרבה מהפעמים גם בתנאים לא אידאליים. רבים מהם הגיעו לעיר הגדולה בשאיפה לפגוש עוד יוצרים וליצור שיתופי פעולה שיזינו אותם יצירתית ושיטענו אותם ברעיונות, ובסוף הם נתקעים בסטודיו הפרטי, בקושי רואים אור יום ובטח שלא אמנים אחרים.

"הרעיון הוא בעצם לתת לאמן ששוכר אצלנו מענה בשלושה מישורים שונים״, מסביר סגל ומפרט: ״הראשון הוא ה׳נדל"ני׳ – מקום נוח וטוב לעבודה עם כל מה שצריך. השני הוא העשרה שאנחנו מספקים לשוכרים, כגון מנטורים והרצאות – בעיקר בנושאים עסקיים. ההתמקדות שלנו בנושאים העסקיים נובעת מכך שחשוב לנו לעזור להם לפתוח או לנהל טוב יותר את העסק הקיים שלהם. השלישי ואולי החשוב ביותר, הוא היבט הקהילה. החזון העתידי הוא ליצור קהילה אחת בכמה מקומות מרכזיים בעולם (יש כבר תוכניות לגבי ניו יורק וברלין) – קהילה שתיצור שיתופי פעולה יצירתיים, מקצועיים ועסקיים בכל התחומים".

לסיכום, אם אתם מעצבים, צלמים, ציירים, פסלים, אדריכלים או כל סוג אחר של אמנים – אז קודם כל, כל הכבוד לכם. דבר שני, שווה להעיף מבט במקום הזה ובמה שהוא מציע. זו אלטרנטיבה נהדרת למי שמאס בסטודיו הפרטי והמבודד, שרוצה לעבוד במקום נעים ומפרה, לרחרח קצת מה אמנים אחרים מייצרים, לקבל השראה ולהיות חלק מקהילת אמנים צעירה ותוססת, בדיוק כמו שהתכוון המשורר כאשר עבר לעיר הגדולה לעשות אמנות.

אמנים בלונדון

לעבוד במקום נעים ומפרה, לקבל השראה ולהיות חלק מקהילת אמנים צעירה ותוססת. Workshop

מעוניינים לקבל עוד פרטים על המתחם בלונדון? צרו קשר:

כתובת: Workshop, 102 St Pancras Way, London, NW1 9ND
Phone: +44-(0)7848-179-510
Email: hello@w-shop.co.il – hello@w-shop.co.il

תגיות:
Workshop camden
אורי סגל
אמנות בלונדון
אמנים בלונדון
אמנים בקמדן
וורק שופ
חלל עבודה בלונדון
יצירה בלונדון
מעצבים בלונדון
מתחם אמנות בלונדון
סטודיו בלונדון
עסקים בלונדון
פרילנס בלונדון
פרילנסרים בלונדון
קמדן

קרא עוד