משלחת משפיענים תיפגש עם ישראלים המתגוררים בלונדון

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(14/09/23- 19:00)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
ישראלים בלונדון ובבריטניה
09:51 15/11/22

משלחת משפיענים תיפגש עם ישראלים המתגוררים בלונדון

עשרה מובילי דעה ישראלים, מעולמות העסקים, התקשורת, החברה והמשפט יפגשו השבוע עם אנשי הקהילה הישראלית בלונדון במסגרת פרויקט מיוחד של המחלקה לארגון וקשר עם ישראלים בתפוצות בהסתדרות הציונית העולמית

משלחת המשפיענים עם השגרירה ציפי חוטובלי בלונדון
משלחת המשפיענים עם השגרירה ציפי חוטובלי בלונדון. משלחת המשפיענים עם השגרירה ציפי חוטובלי בלונדון. צילום: ההסתדרות הציונית העולמית

"המטרה היא לחשוף בפני אנשים עם מעגלי השפעה רחבים את הפזורה הישראלית החיה ברחבי העולם. להכיר את הדמוגרפיה, לעמוד על הצרכים ולהבין את עוצמת המשאב הזה שללא פעולה נמרצת של ממשלת ישראל נאבד איתם קשר", אומרת גוסטי יהושע ברוורמן, ראשת המחלקה.

המחלקה לארגון וקשר עם הישראלים בתפוצות בהסתדרות הציונית העולמית היא הגוף הלאומי היחיד במדינת ישראל שבהגדרה מטפל בישראלים בתפוצות, מחוייב לחוסן הקשר ולמציאת פתרונות להשיג מטרה זו. שם לו למטרה לשמר קשר חי נושם ואפקטיבי. יש בכוחה של קבוצה כזו להניע מהלכים בתוך מדינת ישראל להכרה בחשיבות הקשר הזה והפניית משאבים מתאימים.

משלחת המשפיענים בלונדון

משלחת המשפיענים עם השגרירה ציפי חוטובלי בלונדון. צילום: ההסתדרות הציונית העולמית

מיליון ישראלים בבריטניה ובעולם

היחסים בין החברה הישראלית המתגוררת בישראל לבין ישראלים שהיגרו מהארץ ומתגוררים בחו"ל עברו תמורות רבות מאז הכינויים שהודבקו להם, וביניהם, בשנת 1976, 'נפולת של נמושות', ועד הימים האלה שבהם לרבים מהישראלים יש קרובי משפחה ישראלים אחרים שנסיבות מגוונות גרמו להם להעתיק את מגוריהם לחו"ל. לפי נתוני המחלקה לארגון וקשר עם ישראלים ישנם כמיליון ישראלים המתגוררים ברחבי העולם, כ 800.000 מהם באמריקה, ועוד 200.000 מפוזרים במדינות רבות, כאשר הקהילות הגדולות מביניהן נמצאות בערים, כגון: אמסטרדם, ברלין, מוסקבה, מלבורן וסידני, וכמובן לונדון.

במסע משתתפים מירי מיכאלי, מגישת הטלוויזיה ועיתונאית ערוץ 13, מיכל פעילן, עיתונאית חדשות 12, תמר האוזנר רוה, עו"ד ויו"ר הדירקטוריון של חברת החדשות של קשת 12, עמיחי פישר, ראש אגף בכיר מדיניות רגולציה במשרד ראש הממשלה, לאה שנירר, אשת עסקים וחברה, אלעד טנא, לשעבר ראש מטה ההסברה הלאומי, משה קלוגהפט, מנהל קמפיינים בינלאומי – פזמונאי ויוצר ישראלי, דין ארבל, איש עסקים ישראלי, אנה ליפניק לוי, מייסדת וסמנכ"ל שיווק בחברת השקעות, וניסים כהן, שותף בכיר ב KPMG.

המסע מתוכנן למשך ארבעה ימים (14/11 יום שני- 17/11 יום חמישי), בלונדון. במסגרתו המשלחת תיפגש כאמור עם חברי קהילות ישראליות, מנהיגים יהודיים מקומיים, דיפלומטים, אנשי אקדמיה ועוד.

מצאתם טעות?
עלונדון - האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת

מערכת עלונדון

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

לכתבות נוספות של מערכת עלונדון
תגיות : אירוע לישראלים בלונדון, אירועים לישראלים בלונדון, אלעד טנא, אנגליה, אנה ליפניק לוי, בריטניה, דין ארבל, ההסתדרות הציונית העולמית, המחלקה לארגון וקשר עם ישראלים בתפוצות, הממלכה המאוחדת, הקהילה הישראלית בלונדון, השגרירה ציפי חוטובלי בלונדון, ישראלים באנגליה, ישראלים בבריטניה, ישראלים בלונדון, ישראלים בתפוצות, לאה שנירר, לונדון, מיכל פעילן, מירי מיכאלי, משה קלוגהפט, משלחת משפיענים בלונדון, ניסים כהן, עמיחי פישר, ציפי חוטובלי, תמר האוזנר רוה
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *