מישהו מטפל בך?

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(28/04/23- 00:01)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
01:50 07/06/06

מישהו מטפל בך?

בהפקה המצולמת החודש: ארבעה ישראלים בלונדון ששומרים על טיפוח טבעי, נהנים מאיכות חיים ו"נראים טוב לגילם". הצילומים נערכו בבתיהם המהודרים, וכל אחד מהם תרם גם טיפ. הלו לחיים הטובים.

רוני אורבך (50), מנכל JA Taylor יבואנית מזון. מתגורר בראדלט (הסביון של לונדון) עם רעייתו שאנטל וארבעת ילדיהם (מנישואים קודמים).

הטיפ של רוני: אני משחק כדורגל פעם בשבוע באופן קבוע, מטייל עם ג\'סי (הכלבה) ומנסה לקחת את החיים בקלות. מקפיד על תזונה מאוזנת, לא שותה ולא מעשן.

דורלי קורצברד (אמצע שנות ה-30) נשואה ליואב – שותף בחברה השקעות של הלורד יאנג. לפני שנולדו הבנים (בני שנה, ארבע ושש) שימשה יחצנית ב\'ליהמן קומיוניקיישנס\' ו\'פפר קורפריישן\'. היא מתגוררת בסאברב. את סט כלי האוכל רכשה בהרודס.

הטיפ של דורלי: חברות אנגליות למדו אותי לצעוד בכל הזדמנות ובכל מזג אוויר. אנחנו צועדות פעמיים שלוש בשבוע, לפעמים עם הפסקת קפה. אני לא חוששת לחזור רטובה או מלוכלכת מבוץ. אני גם מנוייה במועדון הכושר \'אספרטה\'. משתדלת לאכול במידה, ואם יום אחד אני מגזימה – למחרת אני מקזזת.

צ\'יקי (54), ושרגא (57) מיכלזון נשואים 34 שנים עם ארבעה ילדים (33, 30 23 ו-14) ושני נכדים (שנה, ושנה ותשעה חודשים). את הבית עם הבריכה בהמפסטד הם רכשו מסמי עופר.

הטיפ של שרגא: אני משחק טניס כל בוקר ב\'דייוויד לויידס\'. הטיפ של צ\'יקי: כיום אני לא עושה כלום. בעבר הייתי רקדנית ומתעמלת, אך הפסקתי כל פעילות ספורטיבית בשל פציעה בכתף. אני ניזונה בעיקר מירקות.

איפור: רונית מאייר

עוזר הפקה: גיל רוייטר

מצאתם טעות?
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *