מה מצלמים בלונדון העיתונאית הבכירה והיועץ לראשי הממשלה?

מעצבי המורשת, מירי מיכאלי ומשה קלוגהפט הם אנשי הטלוויזיה שמגיעים מישראל לבריטניה כדי לעשות כבוד לבריטים בעיצומו של המשבר הפוליטי בישראל

בימים האחרונים הרוחות בישראל סוערות ולא רק בגלל הגשם, הפגנות מול הכנסת ורפורמה משפטית שנויה במחלוקת. בעיצומו של המשבר הפוליטי, נודע לעלונדון כי היועץ האסטרטגי הבינ"ל משה קלוגהפט, והעיתונאית הבכירה מירי מיכאלי, עתידים להגיע ללונדון באמצע פברואר לקראת צילום סרט דוקו שהוגדר כ"חשאי".

קלוגהפט, יועץ אסטרטגי בכיר שנבחר לאחד מ-50 היהודים המשפיעים בעולם, ועבד עם עשרות מנהיגים בעולם, בהם קנצלר אוסטריה וראש ממשלת יוון, וכן עם שני ראשי ממשלה בישראל, נתניהו ובנט, ומשמש פרשן פוליטי בערוץ 12, ומירי מיכאלי, עיתונאית בכירה שהייתה שליחת החדשות באירופה (ובזמן שהתגוררה בלונדון כיכבה גם כאן ב״עלונדון״), נבחרה לאחת מהנשים המשפיעות בישראל וחשפה בין השאר את נוכל הטינדר, שהביא לסדרה המדוברת בנטפליקס.

מירי מיכאלי בלונדון

נבחרה לאחת מהנשים המשפיעות בישראל. מירי מיכאלי

לעלונדון נודע כי הסיבה לביקורם של השניים דווקא אינה פוליטית, אלא בשל מיזם בינלאומי אקלוסיבי חדש שהקימו השניים, שעוסק בעיצוב מורשתם של אישים ומשפחות בעולם במגוון דרכים חדשניות ויצירתיות, כמו סרט אנימציה ובינה מלאכותית. אחד הלקוחות הראשונים של קלוגהפט ומיכאלי הוא בכיר בקהילה היהודית, שמצלם סרט דוקו על מורשתו, שהוזמן כמתנה מבנו ומיועד לשידור בעתיד.

עלונדון אצלכם במייל ובדואר
הרשמו עכשיו

קלוגהפט ומיכאלי אמרו לעלונדון כי "איננו מוסרים פרטים על לקוחותינו. אך הפניות שקיבלנו מהקהילה היקרה בלונדון, מעידות כי בעולם שבו כולם מתעדים את עצמם בסטורי ובטיקטוק, הנחלת המורשת לדורות הבאים באופן שיישמר לעשרות שנים קדימה היא לא פחות מצורך קיומי. כיום גם גוגל הוא המורשת שלנו, וגם ערך הוויקיפדיה שלנו, והם יקבעו בין היתר מה תהיה מורשתנו בעתיד״. 

מיכאלי וקלוגהפט הוסיפו כי ״צ’רצ’יל אמר ש’ההיסטוריה תהיה אדיבה כלפיי כי אני אכתוב אותה’, וזה נכון לגבי כל אדם אשר רוצה לעצב את מורשתו, ובלבד שעשה פעולות חיוביות וחשובות בחייו." 

מעניין? לקבלת פרטים נוספים שלחו מייל ל- office@legacy4life.org

יועץ אסטרטגי בינלאומי. משה קלוגהפט

יועץ אסטרטגי בינלאומי. משה קלוגהפט

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

למאמרים נוספים מאת מערכת עלונדון
תגיות:
אנגליה
בריטניה
הממלכה המאוחדת
הקהילה הישראלית בלונדון
ישראלים באנגליה
ישראלים בבריטניה
ישראלים בלונדון
לונדון
מירי מיכאלי
מירי מיכאלי בלונדון
משה קלוגהפט
משה קלוגהפט בלונדון

קרא עוד