מה לראות בקולנוע בחודש יוני בלונדון

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(05/05/22- 05:55)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
קולנוע בלונדון
12:22 28/05/19

מה לראות בקולנוע בחודש יוני בלונדון

אלאדין של גאי ריצ'י, רוקטמן על אלטון ג'ון וסרט מטריף על חברות בתיכון. שלושה סרטים מומלצים בבריטניה

קולנוע בלונדון ובריטניה - הסרט אלאדין
וויל סמית׳ מצחיק וגונב את ההצגה. הסרט אלאדין. צילום: דיסני
Aladdin

אלאדין הוא סרט פעולה בבימויו של גאי ריצ'י, שעיבד גרסה אחרת לסרט הקלאסי של דיסני. מינה מסעוד משחק את אלאדין, הגנב עם לב הזהב, שמגלה מנורת קסם עם ג'יני (וויל סמית׳), שמעניק לו 3 משאלות. אלאדין משתמש במשאלות כדי לגרום לנסיכה יסמין (נעמי סקוט) להתאהב בו. בדרך הוא נתקל באתגרים רבים מכל הכיוונים ועובר חוויות והרפתקאות.

בשורה התחתונה: סרט משפחה אידיאלי עם אנימציה מקסימה. מינה מסעוד ונעמי סקוט מרשימים במשחק ובשירה, אבל וויל סמית׳ מצחיק וגונב את ההצגה.
משך: 128 דקות.
הגבלת גיל: PG.

צילום: דיסני

Rocketman

"רוקטמן" הוא סרטו הביוגרפי של הזמר אלטון ג'ון, בסגנון מחזמר וחצי פנטזיה. הסיפור מתחיל עם אלטון (טארון אגרטון) במרכז גמילה, לבוש באחד מהתחפושות המוכרות שלו, ואז הסיפור חוזר אחורה בזמן אל ילדותו הקשה ויחסיו המורכבים עם אמו ואביו, שנעלם מחייו. הסרט מאוד ריאליסטי ולא מתעלם מהצרות שאלטון עבר בחיים. רואים את ההתדרדרות שלו, התמכרות לסמים ואלכוהול, והבנה שלו כבר בגיל צעיר שהוא הומו וזה לא מקובל, במיוחד בעולם המוזיקה.

בשורה התחתונה: טארון אגרטון לא רק משחק את דמותו של אלטון, אלא נראה שהוא ממש הופך לאלטון בעצמו. מומלץ מאוד – חווייה מעצימה.
משך: 121 דקות.
הגבלת גיל: 15.

צילום: Paramount

Booksmart

הסרט "בוקסמארט" מתחיל ביום הסיום של בית ספר תיכון בארה"ב, כשהחברות והתלמידות המצטיינות איימי (קייטלין דוור) ומולי (בּיני פלדסטין או פלדשטיין, אחותו של השחקן ג'ונה היל) מגלות שכל התלמידים בכיתה התקבלו לאוניברסיטאות שבחרו, אפילו שהם עסקו בבילויים לאורך כל השנה. איימי ומולי נכנסות לפאניקה, כי כל מה שהן עשו זה רק ללמוד בלי הפסקה. אז הן מחליטות לפצות על הזמן האבוד בלילה האחרון לפני טקס הסיום – לילה פראי ובלתי נשכח. בילי לורד, הבת של השחקנית האגדית קארי פישר, מגלמת בחורה פראית בשכבה בשם ג'יג'י.

בשורה התחתונה: סרט מאוד מצחיק ודי ריאליסטי שמתאים לבני נוער של היום, עם מסר על קשרים בין נשים וחברויות. הוא גם מעלה זיכרונות מהתיכון.
משך: 102 דקות.
הגבלת גיל: 15.

צילום: Entertainment One

לחצו כאן לעוד ביקורות סרטים בלונדון.
מצאתם טעות?
תגיות : אלאדין, בוקסמארט, בתי קולנוע בלונדון, סרטים בבריטניה, סרטים בלונדון, קולנוע בבריטניה, קולנוע בלונדון, רוקטמן
יכול לעניין אותך