5 המלצות לכריסמס דיי בלונדון

החלקה על הקרח, צפייה בשחיינים אמיצים, שוטטות ברחובות הריקים ועוד. מה לעשות בכריסמס דיי 2019 בלונדון

יום חג המולד בלונדון הוא די מיוחד. ב-25 בדצמבר העיר מרשה לעצמה לנוח ולהשבית את התחבורה הציבורית, ולתושביה לונדון מציעה להתכרבל בחום הביתי. אבל אם אתם בכל זאת רוצים לבלות איפשהו בחוץ, מצאנו לכם כמה אפשרויות.

להחליק על הקרח

לעומת שאר זירות ההחלקה על הקרח בלונדון, אפשר לסמוך על מרכז התרבות היהודי JW3 שישאיר את הזירה פתוחה כריסמס דיי. זהו משטח החלקה של 200 מ"ר עם אורות נוצצים ומוזיקה. מתאים לילדים מגיל שנתיים ומעלה, וניתן להזמין בו מייצבים בצורת פינגווין או בננות לישיבה.
https://www.jw3.org.uk/icerink

לצפות בשחיינים אמיצים

אם יש לכם אפשרות להגיע להייד פארק מוקדם בבוקר (8:30 – 9:00), תוכלו לראות עשרות אנשים קופצים לתוך המים הקרים (3 – 4 מעלות!) של אגם סרפנטיין ושוחים בתחרות. זו מסורת שנתית שמתקיימת מאז 1864 ושנקראת ״גביע פיטר פן״ מאז 1904, כשהסופר ג'יימס מתיו ברי, מחבר המחזה והספר ״פיטר פן״ העניק את הפרס.
http://serpentineswimmingclub.com/

עלונדון אצלכם במייל ובדואר
הרשמו עכשיו
גביע פיטר פן - משחה באגם סרפנטיין בהייד פארק

לראות עשרות אנשים קופצים לתוך מים בטמפרטורה של 3 – 4 מעלות! ״גביע פיטר פן״ בהייד פארק. צילום: Serpentine Swimming Club

לאכול סעודת כריסמס

רעבים? רוב המסעדות שפתוחות ביום חג המולד מציעות בדרך כלל סעודת כריסמס בתפריט מצומצם של כמה מנות ובמחירים יחסית מנופחים. אם זה מה שאתם מחפשים, זו רשימת המסעדות הפתוחות הארוכה ביותר שמצאנו. אבל זה יהיה כנראה יותר קל למצוא מקומות פחות ״נוצריים״, כמו המסעדות הסיניות בצ׳יינה טאון או המסעדות הישראליות בגולדרס גרין.

להסתובב ברחובות הריקים

בכריסמס דיי החנויות סגורות וזה אומר שהרחובות בדרך כלל מרוקנים מאדם, במיוחד בשעות הבוקר. זה אומר שתוכלו לשוטט באוקספורד סטריט, בריג'נט סטריט ובמרכזים אחרים שהם בדרך הומי אדם ולחשוב שאתם באיזשהו לוקיישן לסרט אפוקליפטי.

לערוך סיור צילומי

אם כבר לנצל את השקט הנדיר השורר ברחובות לונדון, הצלמת הישראלית מורי שדה מזמינה אתכם לנצל את זה לסיור צילומי בין האתרים השונים שיש לעיר הריקה להציע, ולצלם אתכם באופן מקצועי, בלי האנשים שתמיד נכנסים לרקע של התמונה. *** למגיעים דרך הכתבה הזו בעלונדון יש הנחה בלעדית של 10%.
https://www.sademoran.com/london-tour

צילום בלונדון

להצטלם בלונדון בלי כל האנשים ברקע. סיור פרטי. צילום: מורי שדה

מה אתם עושים בלונדון ביום חג המולד? שתפו אותנו בתגובות לכתבה.

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

למאמרים נוספים מאת מערכת האתר
תגיות:
חג המולד בלונדון
כריסמס בלונדון
כריסמס דיי בלונדון