לוח משחקי הכדורגל לחודש אפריל

קול הישראלים בבריטניה

נפתחה מכירת הכרטיסים להופעה של סנופ דוג בלונדון

(06/10/19- 08:53)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)

כרטיסים מוזלים להצגות ומחזות זמר בלונדון!

(01/09/19- 10:10)

20% הנחה לגן החיות של לונדון!

(01/09/19- 10:10)
ספורט
01:42 29/03/04

לוח משחקי הכדורגל לחודש אפריל

לוח משחקי הכדורגל, ולוח משדרי הכדורגל בשידור חי

3/4 (שבת): אסטון וילה – מנצ\'סטר סיטי (15:00); פולהאם – בירמינגהאם (15:00); ליברפול – בלקבורן (15:00); מנצ\'סטר יונייטד – צ\'רלטון (15:00); מידלסברו – בולטון (15:00); ניוקאסל – אברטון (15:00); פורטסמות\' – ארסנל (15:00); טוטנהאם – צ\'לסי (15:00); וולברהמפטון – סאות\'המפטון (15:00). 3/4 (ש\'): חצי גמר הגביע האנגלי: ארסנל – מנצ\'סטר יונייטד (12:00); 4/4 (א\'): חצי גמר הגביע האנגלי: סנדרלנד – מילוול (13:00). 6/4 (ג\'): גביע האלופות: שלב רבע-הגמר (משחקי הגומלין) מונאקו-ריאל מדריד (19:45); ארסנל-צ\'לסי (19:45); 7/4 (ד\') ליון-פורטו (19:45); לה קורוניה-מילאן (19:45). 8/4 (ה\'): גביע האופא: שלב רבע-הגמר (משחק ראשון). 10/4 (שבת): ארסנל – ליברפול (15:00); בירמינגהאם – מנצ\'סטר יונייטד (15:00); בלקבורן – לידס (15:00); בולטון – אסטון וילה (15:00); צ\'רלטון – פורטסמות\' (15:00); צ\'לסי – מידלסברו (15:00); אברטון – טוטנהאם (15:00); לסטר – פולהאם (15:00); מנצ\'סטר סיטי – וולברהמפטון (15:00); סאות\'המפטון – ניוקאסל (15:00). 12/4 (ב\'): אסטון וילה – צ\'לסי (15:00); ליברפול – צ\'רלטון (15:00); מנצ\'סטר יונייטד – לסטר (15:00); מידלסברו – סאות\'המפטון (15:00); ניוקאסל – ארסנל (15:00); פורטסמות\' – בירמינגהאם (15:00); טוטנהאם – מנצ\'סטר סיטי (15:00); וולברהמפטון – בולטון (15:00); פולהאם – בלקבורן (20:00). 13/4 (ג\'): לידס – אברטון (19:45). 14/4 (ד\'): גביע האופא: שלב רבע-הגמר (משחקי גומלין). 17/4 (שבת): פורטסמות\' – מנצ\'סטר יונייטד (12:30); ארסנל – לידס (15:00); אסטון וילה – ניוקאסל (15:00); בלקבורן – לסטר (15:00); בולטון – טוטנהאם (15:00); צ\'רלטון – בירמינגהאם (15:00); צ\'לסי – אברטון (15:00); ליברפול – פולהאם (15:00); מנצ\'סטר סיטי – סאות\'המפטון (15:00); וולברהמפטון – מידלסברו (15:00). 21/4 (ד\'): ליגת האלופות: חצי-גמר (19:00). 22/4 (ה\'): גביע האופא: חצי-גמר (19:00). 24/4 (שבת): בירמינגהאם – וולברהמפטון (15:00); אברטון – בלקבורן (15:00); פולהאם – צ\'רלטון (15:00); לידס – פורטסמות\' (15:00); לסטר – מנצ\'סטר סיטי (15:00); מנצ\'סטר יונייטד – ליברפול (15:00).

משחקים בשידור חי

סקיי ספורט:

3/4 (ש\'): חצי גמר הגביע האנגלי: ארסנל – מנצ\'סטר יונייטד (12:00 שידור חי ב\'בי-בי-סי\'); סנדרלנד – מילוול (13:00). 6/4 (ג\'): גביע האלופות: שלב רבע-הגמר (משחקי הגומלין) מונאקו-ריאל מדריד (19:45); ארסנל-צ\'לסי (19:45); 7/4 (ד\') ליון-פורטו (19:45); לה קורוניה-מילאן (19:45). 7/4(ב\') פולהאם – בלקבורן (20:00). 7/4 (ש\'): פורטסמות\'-מנצ\'סטר יונייטד (12:30). 12/4(ד\'): גביע האלופות: שלב חצי הגמר. 28/4 (ד\'): משחקים בינלאומיים: דנמרק-סקוטלנד (19:00); פורטוגל-שבדיה (19:00).

פרמייר פלוס

ב\' 5/4: לידס- לסטר (20:00). ו\' 9/4: אברטון-טוטנהאם (20:00). ב\' 12/4: אסטון וילה-צ\'לסי (15:00). ג\' 13/4: מנצ\'סטר יונייטד-לסטר (20:00).

מצאתם טעות?
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *