להתאים את השיער לאירוע

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(19/09/22- 09:19)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
17:41 24/08/07

להתאים את השיער לאירוע

תסרוקת מאפשרת לנו להעביר מסר של אופנה תוך שמירה על סגנון אישי וייחודי מתוך בחירה אישית. הרעיון הוא ליצור תוך כדי התאמה על פי טעם, סגנון ובהשראת מגמות העיצוב המקובלות בעולם

האופציות לבחירה של עיצובים יוצאי דופן כמעט בלתי מוגבלות וקיימת אפשרות כיום ליהנות גם מתוספות שיער איכותיות שיוסיפו מעט תוכן לעיצוב הסופי המתקבל על השיער.

בתמונה המצורפת ניתן להתרשם מתסרוקת שבחרתי להציג במהלך תחרות עיצובי שיער שהתקיימה לאחרונה בתל אביב בגני התערוכה. מדובר בעיצוב ססגוני מלא בתוכן ועם תוספות שיער בעזרתם ניתן היה להפוך את המראה לאוונגרד כזה שימשוך את מלא תשומת הלב.

הכול למעשה מתחיל ונגמר בשלב ההחלטה על סגנון המראה אותו הכלה מעוניינת להשיג. על פי העדפה אישית של הזוג המתחתן ניתן לבצע התאמה למצב השיער / סוג השיער והאורך הקיים – כמובן זאת על מנת שניתן יהיה להשיג את המראה המושך ביותר והנכון מבחינת סגנון האירוע.

תסרוקת טובה, מבחינתי, תהיה כאשר היא מבוססת על סגנון האירוע על פרטיו וזה אומר – התחשבות בכל הפרטים העומדים להיות כחלק מהאירוע המשפיעים על האווירה הכללית כמו למשל סגנון עיצוב האולם, סוג הקהל שמוזמן לחגוג, האווירה והמוסיקה הנבחרת – יבטיחו בחירה נכונה גם של עיצוב השיער של שני בני הזוג.

לדוגמא: באירוע שמתקיים באולם של מלון יוקרתי אליו מוזמנים בעיקר קהל קונסרבטיבי לא הייתי ממליץ על תסרוקת בעיצוב אוונגרדי. הייתי הולך על סגנון ויקטוריאני קלאסי מסוגנן שיתאים לאווירה של האירוע כולו. לעומת זאת אם בחרתם לחגוג אירוע באולם פתוח צמוד לחוף הים למשל – הייתי בוחר בתסרוקת חופשית יותר שתתאים לסגנון זה ושגם תהיה עמידה לאורך זמן מבחינת הלחות וכיו\'ב. הסוד הוא בבחירת כל המרכיבים הרלוונטיים היוצרים את אפקט האירוע כולו. החלטה על קונספט האירוע תביא לכך שההחלטות על שאר הנושאים תהיה קלה יותר ותיעשה בחוכמה וביתר התאמה לסגנון הכולל.

מאת מעצב השיער ראובן טפר –מספרת הגל הסגול באר שבע.

קרדיטים תמונה:

עיצוב שיער – ראובן טפר –מספרת הגל הסגול באר שבע

צילום – מישל אמזלג

איפור – ויקי מנדלבוים

סטיילינג – אלה S

מצאתם טעות?
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *