כל ההתחלות קשות

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(06/09/21- 06:00)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
20:09 16/03/05

כל ההתחלות קשות

איי, כמה עצוב ללב הבודד בעיר הקרה. טיפות הגשם שוטפות את הרחובות הריקים, הרוחות מעקמות את העצים העירומים, קבצנים עלובים תרים אחר מחסה בסמטאות הלחות, אף אחד לא מחייך אליך ברכבת התחתית והשמש היא לא יותר משם של צהובון רדוד. הכול נראה רע כשאתה לבד.

אין דרך טובה יותר להשיג תשובות מאשר לגשת בעצמי אל נערות החמד האנגליות בנון שאלנט, ופשוט לשאול אותן מה הסיפור.

יצאתי בליל חורף מקפיא איברים אל קמדן הפרועה, חמוש במעיל, מחברת ועט, על מנת לדעת אחת ולתמיד איך זה עובד כאן. הרוחות הקשות לא הכניעו אותי, כמוהן גם לא מוכרי הסקאנק הג\'אמייקנים שעטו עלי כאילו אין מחר. הייתי חדור מוטיבציה וקור וידעתי ששום דבר לא יכול לעצור אותי. לבסוף הגעתי אל היעד הנכסף – ויניל אדיקשן, פאב אפלולי בקרבת קמדן טאון טיוב. פניתי אל הבר, שם הצטיידתי בפיינט של קרלינג, הדלקתי סיגריה מלבורו לייטס ולבשתי מבט של שובר לבבות מהוקצע. תוך מספר דקות של פוזה ועשן, נח מבטי על שולחן ובו גבר צעיר קצוץ שיער, בלונדינית נחשקת וברונטית מפתה.

אם אתה יוצר קשר עין עם מישהי, אל תפלרטט עם אף אחת אחרת בפאב

(נדיה, בלונדינית נושכת).

התיישבתי יחד איתם בשולחן, מתמקם באופן מסורבל משהו עם כוס הבירה ביד אחת, הסיגריה בפה והמחברת והעט ביד השניה. לא היה קשה לנחש כי הגבר שבשולחן לא ממש התלהב מהרעיון שהצטרפתי. הוא בטח קלט שיש לו כאן תחרות שאי אפשר להתעלם ממנה. הצגתי את עצמי. אמרתי שאני ממגזין ישראלי ושאנו הישראלים רוצים לדעת איך להתחיל עם לונדוניות. השלישייה נעצה בי מבט של חוסר אמון (כשחושבים על זה, זה נשמע מעט מופרך, זה נשמע כמו עוד משפט פתיחה פתטי), אבל אחרי שנשבעתי שאני לא ממציא את זה, החברים התרככו, הבחורות חייכו ואפילו הבחור אמר שהוא ישמח ללמוד משהו חדש.

חברים שמעתם? בלי שורות פתיחה בבקשה

נדיה, בלונדינית אמיתית כפי הנראה, נעצה בי את עיניה הכחולות וסיפרה לי מה הייתי צריך לעשות אם הייתי מתחיל איתה. תוך כדי, אווה, שחורת שיער וכחולת עיניים (לאכול אותה), מפמפמת את הסיגריה שלה מבין אצבעותיה הדקות ומוסיפה משלה. כן, עבודה קשה, אבל מישהו חייב לעשות אותה.

נדיה: צור קשר עין עם הבחורה שמוצאת חן בעינייך, באותו הזמן אל תפלרטט עם אף אחת אחרת בפאב. אם אתה נראה כמו מישהו שמתחיל עם כל דבר שזז אז אין לך סיכוי. אחרי שיצרת קשר עין תן חיוך, אם קיבלת חיוך חזרה, יש אישור להמשך, אם לא, שכח מזה. אם לא הצלחת ליצור קשר עין תוך 30 דקות, שכח מזה. אם יש תגובה חיובית, פשוט תיגש ותציג את עצמך, תהיה עצמך, תגיד שלום. וכמובן, חשוב מאד: בלי שורות פתיחה.

שורות מועדפות על נערות לונדוניות:

You made my night

You’re funny

You look lovely

I really enjoy talking to you

You have a lovely smile

אווה: פשוט תתיישב ותגיד שלום, כמו שנדיה אמרה. אל תרקוד כמו אידיוט כדי למשוך תשומת לב. נסה למצוא דרך להתחיל שיחה: מי הדיג\'יי כאן? וכשאתה מדבר איתה, אל תדחף את הפה שלך אל תוך האוזן שלה, בבקשה, זה מגעיל.

תן לידידה לבחור את הבושם בשבילך (ג\'ורג\'י, בלונדינית אחרת)

בצד השני של הפאב ישבו דבס הברונטית החושנית (יס, יס יס!) וחברתה ג\'ורג\'י הבלונדינית (עוד בלונדינית!), שתו בירה, צחקקו וסידרו את השיער מפעם לפעם. חציתי את הבר עם המחברת בידי בצעדים בטוחים, מדי פעם מקבל מבטים חשודים מהברמן. הי בנות, סיננתי כמו שאלביס עולה לבמה (לפני שהוא נהיה אלכוהוליסט שמן ומזיע), הצגתי את עצמי שוב והמשכתי בתחקיר. (אי, אי, אי, דבס, הדקיקה ארוכת הרגליים, בעלת העיניים החומות הבהירות, השפתיים המבריקות, והקול הענוג. השורות הבאות קיימות בזכותך, יקירתי).

אם אתה רוצה לתת מחמאה, עדיף לומר: ממש כיף לדבר איתך, מאשר: את ממש יפה, את יודעת? (דבס, אלילה ברונטית)

דבס: אם נגיד הבחורה יושבת עם הגב אליך, תצטרך למצוא תירוץ כדי ליצור קשר עין, או לחכות עד שהיא תלך לשירותים ואז לפגוש אותה בחוץ, כשהחברות שלה לא בסביבה. כשאתה ניגש אליה, אל תנסה לדחוף את עצמך לשיחה שמתקיימת בינה לבין החברות שלה בשולחן, עדיף פשוט לשאול: אפשר לקנות לך משקה? או: אפשר להשאיר לך את המספר שלי? אל תלחש דברים באוזן בבקשה, זה לא לעניין. אם המוזיקה חזקה מדי בשביל לדבר, אולי זה לא המקום להתחיל עם בחורות, אם אתה רוצה לתת מחמאה, אל תגיד: את הבחורה הכי יפה בעולם, או את ממש מדהימה או משהו כזה, עדיף להגיד: את ממש מצחיקה אותי, או: ממש כיף לי לדבר איתך.

אל תשקיע יותר מדי בהופעה שלך ואל תלבש גרביים לבנות (דבס, אלילה ברונטית)

ג\'ורג\'י: קודם כל, בלי שורות פתיחה! אין דבר גרוע יותר מאשר להגיד: האם זה כאב כשנפלת מגן עדן? כדאי להיות עצמך וליהנות. אם אני רואה שאתה נהנה, זה סימן טוב. אממ…ובלי נגיעות, בבקשה. אם אני מצחיקה אותך, תוכל לצחוק ולגעת לי באגביות בברך, אם אני נסוגה, תפסיק, אם אני מתקרבת, תמשיך. עדיף לא לשלב ידיים, כדאי לשמור על שפת גוף פתוחה ומעוניינת. אם הבחורה משלבת ידיים ומפנה את גופה הרחק ממך, עשה יו טרן ולהתראות.

מה גברים צריכים לשתות: שמפניה, וויסקי ובירה (בכוסות של פיינט)

דבס: משפטים קצרים הם האויב הגדול של הפלירטוט. אם הבחורה עונה במברקים, סימן שהיא לא בעניין. בקארדי בריזר ורד בול הם לא גדול מבחינתי, אני מעריכה גברים ששותים אלכוהול ופיינט של בירה (כן!). אל תשקיע יותר מדי בהופעה שלך, אני לא מחפשת מישהו שמטפח את עצמו יותר ממני. חולצה יפה ולבוש קז\'ואל זה מספיק, לא צריך תסרוקת מתוחכמת, העיקר שהשיער יהיה נקי. אה, ועוד דבר, לא ללבוש גרביים לבנות! ובלי משפטי פתיחה מתוחכמים בבקשה. אף פעם, אבל אף פעם, אל תציג את עצמך ככתב של מגזין כדי להרשים מישהי.

מצאתם טעות?
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *