טיסה נעימה

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(28/04/23- 00:01)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
12:02 08/07/16

טיסה נעימה

לטוס עם חיבור לאינטרנט? סמנכ?ל המסחר של אל על שלי זהבי (בתמונה מימין) מספר על החידושים העתידיים בחברת התעופה הלאומית

בעונת הקיץ, הרחובות הלונדוניים מתמלאים בהמוני תיירים וכך גם נמלי התעופה בעיר. רגע לפני תחילת התקופה התוססת, שלי זהבי, סמנכ?ל המסחר והקשרים התעופתיים בחברת אל על, הגיע לביקור בממלכה המאוחדת. בפגישה עמו, זהבי מספר בגאווה על עשייה נרחבת של חטיבת המסחר, הכוללת תכניות פיתוח וקידום, מכירות ושיווק.

חטיבת המסחר תורמת לכלל הכנסות החברה, כאשר 60% מגיעים מישראל וה?40% הנוספים מגיעים משאר הנציגויות בעולם. בשנה שעברה (2015), לדבריו של זהבי, חלה עלייה משמעותית ברווחי החברה לעומת השנים הקודמות, עם רווח נקי של כ?107 מיליון דולר (כ?78 מיליון ליש”ט). אל על ממשיכה להרחיב את פעילותה, וכעת החברה מתעתדת להגדיל את מספר היעדים ארוכי הטווח אליהם תטוס החברה, בנוסף ל?35 היעדים הקיימים.

על הסיבה לביקורו בלונדון, מספר זהבי בחיוך: “זו קודם כל הזדמנות לדבר עם העובדים, לספר להם על מה שקורה בחברה מיד ראשונה, לדבר על הציפיות ולהגיד תודה רבה”. לפני הגעתו, הוזמן זהבי לנאום בכנס השנתי של המוסד הבריטי המרכזי לטיול ותיירות (ITT), שהתקיים בתל אביב בתחילת יוני, לצדם של שר התיירות יריב לוין וסיימון וינסנט, נשיאה של רשת הילטון הבינלאומית. אל הכנס הגיעו מאות נציגים מבריטניה העוסקים בתחום התיירות ואת אל על בריטניה ייצגה אורנית בית הלחמי, המנהלת את נציגויות חברת התעופה בצפון אירופה ובאפריקה ופועלת מהסניף בלונדון.

תנאי טיסה משופרים

בימים אלה, נציגות אל על בלונדון נתונה בתהליכי פיתוח, מעבר ושינוי, בהם רכישת 15 מטוסים חדשים הצפויים להגיע מסיאטל, מקום ייצורם, כבר ב?2017. המטוסים החדשים, מסוג בואינג 787 המכונים גם “דרים ליינרס”, עתידים להחליף את 13 המטוסים המשרתים כעת את הנוסעים ולהציע להם תנאי טיסה יוצאי דופן ואפקטיביות בהוצאות הטיסה: בכל המטוסים יוצעו לנוסעים חיבור Wi-Fi חופשי במהלך הטיסה, אפשרות לצפייה ישירה בסרטים ומחלקת העסקים תשודרג, כשבחלקה יהיו מושבים בשכיבה מלאה. רכישת המטוסים החדשים עשויה להרחיב את פעילותה של אל על להיקף טיסות גדול יותר משני נמלי התעופה בהם החברה פועלת כיום, הית’רו ולוטון.

ב”טרמינל 4” בהית’רו השיקה אל על לאחרונה את טרקלין קינג דיוויד. הטרקלין החדשני ממוקם במרחק הליכה קצר משער ההמראה ומציע חוויה נעימה ויוקרתית ללקוחות החברה הטסים במחלקה הראשונה, במחלקת העסקים וכן לנוסעים מתמידים, כאשר ישנה הפרדה בין המחלקות השונות. האורחים יכולים ליהנות שם מתפריט קליל של אוכל ישראלי כשר, חיבור Wi-Fi, טלוויזיה בעברית ועיתונים מהארץ.

לקראת הקיץ, מקדמת אל על מבצעים משפחתיים לנוחות הנוסעים המתמידים. לנוסעים לאנגליה תתאפשר צבירת נקודות מכל בני המשפחה יחד, מה שיאפשר צבירה מהירה יותר של נקודות שמזכות בהנחות משמעותיות ובכרטיסי טיסה חינמיים. בנוסף, כדי להקל על ההגעה של הנוחתים בבריטניה וביעדים מרכזיים אחרים, מקדמת אל על שיתוף פעולה עם חברת התחבורה הבריטית נשיונל אקספרס ותציע דילים של הסעות מנמלי התעופה אל יעדים במרכז לונדון וברחבי האי.

* כתבה שיווקית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טיסה נעימה

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(28/04/23- 00:01)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
11:46 21/03/07

טיסה נעימה

כמה הצגות תיאטרון זכו להיכלל בספר השיאים של גינס? המחזה 'בואינג בואינג' נכנס לספר ב-1991 תחת הקטגוריה: "המחזה הצרפתי המוצג ביותר בכל הזמנים" – עכשיו הוא מועלה (שוב פעם) בווסט-אנד

ההרצה המקורית של ההצגה הועלתה בלונדון בלבד (בתיאטרון אפולו) כשבע שנים, עם למעלה מ-2000 הופעות. הפארסה המצויינת שכתב מארק קאמלוטי ב-1961, זכתה כחמש שנים מאוחר יותר, לעיבוד קולנועי בכיכובם של ג\'רי לואיס וטוני קרטיס. היסטוריה למעלה ממכובדת או ממוצעת, לכל הדעות. החדשה הטובה היא שההעלאה המחודשת בימים אלה בווסט-אנד לא מבזה את הישגי העבר ואף מחייה אותם.

הסיפור פשוט למדי ומבוסס על רעיון מרכזי המוביל את העלילה. ברנרד, רווק מושבע, מחליט על בילוי בו-זמני עם שלוש נשים: אמריקאית, גרמניה ואיטלקייה – שלושתן דיילות בחברות תעופה שונות ואין חשש שיכירו זו את זו. לצורך התמרון הוא נעזר בלוח הטיסות המדויק של כל חברה כדי להבטיח שהן לא יגיעו באותו זמן לאותה מדינה בה הוא נמצא. עד כה – פתרון מושלם ומגוון לבגידה.

העלילה מתחילה להסתבך כאשר ידיד נעוריו, רוברט – בן כפר טיפוסי (עם מבטא ולשי חזק בעיבוד הנוכחי) -מגיע לביקור פתע אחרי שנים שלא התראו. ברנרד מספר לו בגאווה על הישגיו ומזמין אותו להישאר עד שימצא לעצמו דירה. במקביל, התזמון המושלם מתחיל להשתבש עם ביטולן של טיסות עקב תנאי מזג-אוויר קשים, והעלילה הופכת לקומדיית טעויות קלאסית עשויה היטב.

אין כאן יומרות מיותרות. ההצגה פשוט מצליחה להצחיק ללא הפסקה. כל השחקנים מצויינים, ובולטים מארק ריילנס – שניהל בעבר את תיאטרון הגלוב, ואחד השחקנים האנגלים שכל מה שהוא עושה על הבמה מרתק; מישל גומז (בין השאר מסדרת הטלוויזיה, \'האגף הירוק\') בתפקיד גרטכן, הדיילת הגרמנייה – שמצחיקה להפליא ולו רק בשל המבטא הגרמני הסטריאוטיפי הכבד והפיזיות הקומית הנהדרת שהיא מביאה; ופרנסיס דה-לה-טור, שעושה עבודה מצויינת בתפקיד המשרתת ברטה, זו שצריכה להתמודד עם המצבים הכמעט בלתי-אפשריים שאדונה מציב בפניה.

הבמה מעוצבת בפשטות אלגנטית, והתלבושות – במיוחד מדי הדיילות – מוסיפות הרבה צבע וחן לחוויה המהנה והמצחיקה שמותירה חיוך רחב על הפנים הרבה אחרי שההצגה הסתיימה.

עד – 20/10. ב\'-שבת 19:30, שבת גם 15:00. £45-£15.

BOEING BOEING

Tel: 0870-060 6637

Comedy Theatre, Panton St, SW1

Tube: Piccadilly Circus

מצאתם טעות?
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *