חיה פוליטית

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(19/09/22- 09:19)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
20:08 14/12/06

חיה פוליטית

כמה ישראלים יכולים לתת את הכתובת של הפרלמנט הבריטי כמקום עבודתם? אנחנו גילינו שם את רויטל אזולאי, צעירה מדרום הארץ שמלמדת את הבריטים ציונות. רויטל, פעילת ליכוד שהגיעה ללונדון אחרי הבחירות, מצאה את עצמה במקום הנכון וברגע הנכון – ונכון לעכשיו, מטפלת בפרטי ביקורו הצפוי של יו"ר האופוזיציה וראש מפלגת השמרנים, דייוויד קמרון, שיגיע לישראל לביקור ראשון בפברואר הקרוב

ואם בתקופת המלחמה האחרונה הוא התבטא לא ממש לטובתנו – אל תדאגו, רויטל כבר דואגת שהוא ילמד להגיד שלום חבר!

(האישה שלנו בפרלמנט)

קורה שאנו נתקלים מדי פעם באנשים ותופעות מעניינים ונותנים להם חשיפה ראשונה. בכל גיליון תמצאו נושא או מושא לכתבה או ראיון בלעדיים – וגם הפעם הבאנו לכם כמה.

אם אתם מתכננים להגיע לארץ בתקופת הפסח ולא דאגתם להזמין כרטיס מראש – סביר להניח שיהיה לכם קשה למצוא מקום באחת הטיסות הסדירות לישראל, אלא אם כן תסכימו לשלם מחיר אסטרונומי. חריקת שיניים לא תעזור, אבל שמוליק בן-טובים – הציר הכלכלי בשגרירות ישראל, דווקא כן. בן-טובים פועל במרץ מאחורי הקלעים, והוא הכוח המוביל את המהלכים עם כמה חברות בריטיות, שהגדולה והמשמעותית שביניהן – בריטיש מידלנד – ערוכה לטוס לארץ כבר מחר אם תיחתם העיסקה. כשתשבו ליד שולחן הסדר השנה, זכרו כי הפסוק : \'בשנה הבאה בירושלים\' לא חייב להיות כרוך במרור.

(טסים בזול)

המראה הזוהר כובש את חלונות הראווה בחורף – תקופת המסיבות והיציאות. אלומה קליין – מעצבת ישראלית המוכרת את דגמיה הנוצצים לחנויות הכי יוקרתיות בבריטניה ובמקומות אחרים בעולם מוצאת גם זמן לאהבה בכחול-לבן. בראיון בלעדי לעלונדון היא מתלבטת אם להתחיל הכל מחדש בארץ. את עיצוביה, הנמכרים תחת המותג אלומה, צילמנו להפקה ייחודית. בתפריט: גלאם, אבנים יקרות והרבה עור חשוף, למי שמחפשת מה ללבוש לסילבסטר.

(להתראות לונדון, שלום אהבה)

כירורג סוסים וגם סלבריטי – הווטרינר אהוד אלישר מככב החודש בסדרה הפופולארית \'סופר וטס\' של הבי.בי.סי ומספר בראיון בלעדי מה קרה לסוסה פניקס ועל החיים בסנט אולבנס, שם הוא גר עם המשפחה.

(הלוחש לסוסים)

אולי בסנט אולבנס לא קורה הרבה בתקופת החגים, אבל בלונדון קורים דברים. בעקבות פניות רבות מצד בעלי משפחות, במיוחד אלה הנושאים בנטל לספק לילדים תעסוקה בחופשה, כללנו החודש במדריך מבחר רב של אירועים לכל המשפחה.

(אטרקציות / ילדים)

מצאתם טעות?
עלונדון - האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת

מערכת האתר

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

לכתבות נוספות של מערכת האתר
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *