חוזה לך ברח

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(06/09/21- 06:00)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
22:04 03/07/07

חוזה לך ברח

שינויים בחיים הפרטיים והמקצועיים של טל בן-חיים, יוסי בניון ואברהם גרנט – וביקורי צדקה בלונדון לדני גילרמן, רון חולדאי ויהודה ברקן

1.

טל בן חיים חתם בחודש שעבר על שני חוזים. חוזה לארבע עונות בצ\'לסי שיכניס לו 60 אלף פאונד בשבוע, וחוזה נישואים שיעזור לו להשתחרר מהכסף… על החוזה עם צ\'לסי ניצח הסוכן, פיני זהבי.

2.

אברהם גרנט חתם בצ\'לסי כמנהל ספורטיבי. אשתו, צופית, שוקלת הפעם להצטרף אליו, אחרי שבשנה שלו בפורטסמות\' הייתה על הקו ישראל-אנגליה.

3.

מירית ויוסי בניון, שחתם בימים אלו בליברפול, חובקים בן, אח לבתם מאיה. בניון נכח בלידה שהייתה בביהח הפרטי, לאטון אסקס.

4.

בשבוע בו הודיע השחקן פול ניומן כי הוא פורש מהמסך אחרי 50 שנה, נערכה הקרנה מיוחדת של הסרט \'אקסודוס\' בכיכובו, שם גילם את ארי בן-כנען, דמות שהייתה מבוססת על יוסי הראל, מפקד הספינה.

5.

לטקס האזכרה במלאת 25 שנה להתנקשות בחייו של השגריר לשעבר, שלמה ארגוב – שהותירה אותו פצוע קשה עד שנפטר ב-2003 – הגיע בנו, גדעון, איש עסקים שחי בארהב. הוא ענד על היד את השעון שהיה של אביו באותו זמן. מישראל הגיע במיוחד, יואב בירן, ששימש ממלא מקומו ומאוחר יותר אף הגיע ללונדון, בעצמו בתפקיד השגריר. הטקס, בהשתתפות הלורד גולדשמידט ומכובדים אחרים, נערך במלון דורצ\'סטר, זירת אותו אירוע.

5.

החודש נערכו בלונדון התרמות רבות למטרות ישראליות דרך עמותות הפועלות כאן. דני גילרמן, שגריר ישראל באום, שהגיע לאירוע השנתי של עמותת לניאדו, נעתר להזמנה להרצות בנושא המצב בחמאסטן (עזה) גם בפני חברי מועדון העסקים ואורחים בארוחת בוקר שנערכה בחסות בנק דיסקונט.

6.

כבכול שנה, נערך אירוע התרמה לארגון יד לילד בקרית מלאכי. את האירוע אירחו אילנה ואליאס פתאל, רינה ונסים לוי, ואת המקום תרם המכון היהודי לתרבות, LJCC. עד כה נתרמו כספים למלגות לתלמידים נזקקים בשווי של 145 אלף פאונד. על הפרויקט אחראי הרב הרצל. יהודה ברקן ניצח על המכירה הפומבית.

7.

קרן תא וקרן ירושלים ערכו, כא בנפרד אירועי התרמה. רון חולדאי, ראש העיר תא הגיע לאירוע שנערך במלון פארק ליין. את הנאום המרכזי נשאה דר וואפה סולטאן, הוגת דעות מוסלמית שנבחרה לאחת ממאה האישים המשפיעים בעולם בשנת אלפיים.

8.

קרן ירושלים חגגה 40 שנה לשחרור העיר בטקס הוקרה לפועלו של טדי קולק, שהקים את הקרן וכיהן כראש העיר במשך 28 שנה. זו הייתה הסיבה למסיבה במוזיאון הטבע בלונדון, עם אורח הכבוד, הלורד רוטשילד ויור הקרן, רות חשין.

9.

קהל ערבי-מוסלמי ויהודי-ישראלי נפעם ממוזיקה של סשה ארגוב, מוזיקה ערבית, מוזיקה חסידית ויהודית בלקנית בקונצרט שנערך להתרמה למען מועדון התרבות הישראלי\' צוותא\' ליד מכון ספיירו ארק. את האירוע ארגן שגיא הרטוב.

10.

קלאסיקה אחהצ. קהל רב הגיע לקונצרט המסורתי של בוגרי כיתות האמן מ\'קשת-אילון\' בשל מזג האוויר הנאה, נהנו המוזמנים מארוחת צהריים בגן ביתם בחיק הפסלים בגן ביתם של סר וליידי לפוורת\'.

11.

רונית קוליס-מדרי פתחה החודש גלרייה לאמנות בהמפסטד הנושאת את שמה. היא מתכננת להביא גם עבודות של אמנים ישראליים. שותפה לגלרייה הוא קארל שואו.

12.

הרב נתן שריקי (28), הנכד של הרב איפרגן המנוח (הרנטגן) מוכיח כי התפוח לא נפל רחוק. יש לו בלונדון קהל מעריצים רב שהגיע ועמד בתור לייעוץ אישי במסעדת פרנצ\'סקה ובאירועים פרטיים.

מצאתם טעות?
זיוה לוי - מסקרת אירועים בלונדון

זיוה לוי

יש לכם מידע על אירועים בלונדון? כתבו אליי

לכתבות נוספות של זיוה לוי
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *