מחפשים עבודה? חברת לייטריקס השיקה מרכז מו"פ בלונדון

אתם מעצבים, מפתחים או מתכנתים? חברת ההייטק הירושלמית לייטריקס משיקה מרכז מחקר ופיתוח בלונדון בעלות של שלושה מיליון שקלים

חברת ההייטק הירושלמית לייטריקס (Lightricks), המפתחת את הדור הבא של אפליקציות ליצירת ועריכת תוכן, השיקה סניף חדש בלונדון. לחברה יש כבר מרכז בניו-יורק והסניף הלונדוני הוא השלוחה האירופית הראשונה של לייטריקס. לצורך כך, לייטריקס מגייסת מגוון עובדים למרכז החדש, בהם מעצבים, מפתחים ומתכנתים – ישראלים ובריטים (מעוניינים? פרטים בתחתית הכתבה). בראשות המרכז עומד עמית שבתאי, בכיר בלייטריקס ישראל, שמונה לניהול המרכז החדש ולגיוס העובדים הראשונים, שיצטרפו לגרעין ההקמה של העובדים מלייטריקס ישראל.

במסגרת תפקידו, מתמקד עמית שבתאי בפיתוח אסטרטגי וניהול כולל של פעילות המרכז בלונדון בפרט ובאירופה בכלל, הכוללת מחקר ופיתוח של אפליקציות פורצות דרך, פיתוח עסקי ועוד. בתפקידו האחרון בלייטריקס, שימש עמית כמנהל צוותי הפיתוח, התכנון והעיצוב של האפליקציה לעריכת תמונות Enlight, שזכתה בפרס העיצוב של אפל ב-2017 ודורגה מקום שני (Runner-Up) בהמלצות של אפל לאפליקציות אייפון בשנת 2015.

עלונדון אצלכם במייל ובדואר
הרשמו עכשיו
ינהל את המרכז בלונדון. עמית שבתאי. צילום: אופיר אבה

מנהל המרכז בלונדון. עמית שבתאי. צילום: אופיר אבה

מעל 15 מיליון הורדות בתשלום

ד״ר זאב פרבמן, מייסד שותף ומנכ"ל לייטריקס, מסר: "בבואנו לחפש מיקום למרכז הפיתוח הראשון של החברה באירופה, חיפשנו מקום עם מאפיינים דומים לאלו של מרכז הפיתוח של לייטריקס בישראל: גישה למתכנתים ומעצבים יוצאי דופן, קרבה לאוניברסיטאות הטובות ביותר וסביבת עבודת כיפית. התלבטנו בין מספר מקומות באירופה, והחלטנו להתחיל בלונדון, שבמשך זמן רב מהווה מרכז תרבותי וכיום היא אחד מהאקו-סיסטמס התוססים של ההיי-טק באירופה".

לייטריקס הוקמה בתחילת 2013 על ידי חמישה מייסדים במטרה ליצור כלים איכותיים ליצירה ועריכת תוכן במובייל. בנוסף ל-Enlight, החברה פיתחה עוד אפליקציה מתקדמת לעיבוד תמונות פרופיל בשם Facetune, שמדורגת במקום הראשון בקטגוריית אפליקציות צילום ווידיאו בתשלום, ב-127 מדינות באפל סטור. לדברי החברה, שתי האפליקציות האלה הורדו כבר מעל 15 מיליון. לאחרונה, השיקה החברה עוד כמה אפליקציות המשך תחת שני מותגים אלו, הזמינות להורדה בחינם ופועלות במודל מינוי מתחדש. אחת מהן, Enlight Videoleap, זכתה בפרס אפליקציית השנה של אפל לשנת 2017.

אפל סטור החמיאה. חמשת המייסדים של לייטריקס. צילום: אופיר אבה

רצו ליצור כלים ליצירה ועריכת תוכן במובייל. חמשת המייסדים של לייטריקס. צילום: אופיר אבה

* לפרטים מלאים על המשרות והגשת מועמדות, כנסו ללינקים הבאים:
https://www.lightricks.com/career/senior-software-engineer-uk
https://www.lightricks.com/career/ux-ui-designer-uk

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

למאמרים נוספים מאת מערכת האתר
תגיות:
היי-טק בלונדון
לייטריקס
עבודה בלונדון