הכן עצמך לחורף!

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(19/09/22- 09:19)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
דעות
20:21 05/11/05

הכן עצמך לחורף!

פתאום קר. החזאים מדווחים לנו שיהיה אפילו יותר קר בחורף. יהיה כ"כ קר שלא נדע מה לעשות עם עצמנו. מומלץ, אם כך, להצטייד מראש במעיל פרווה (גם סינטטית מחמם) שהאופנאים דאגו להכין מבעוד מועד. כן – הפרווה חוזרת ובגדול. הכול הולך עם פרווה: הסוודרים, הנעליים, המגפיים, האפודות והאביזרים השונים. פרוייקט האופנה החודש ליקט עבורכם כמה ניצנים שכבר נמצאים על המדפים בחנויות.

בגיליון נובמבר מבחר רב של כתבות וידיעות. מלחמת דוד בגוליית – רחל ארנפלד נלחמת באומץ נגד ביליונר סעודי בבתי המשפט בלונדון. היא אפילו לא גרה כאן.

אוליבר מישקון, עוד, משמש כמגשר לחברות ישראליות שמחפשות את השווקים האירופאים. על הקשר שלו לארץ וגם קצת על הסבא המפורסם.

אם מצאתם בקיץ תפוזים על המדפים במרכולים והיה כתוב עליהם Jaffa, אל תתפלאו אם תגלו שהם צמחו בפרדסים של דרום אפריקה. חברת מהדרין תנופורט שמשווקת את המותג, יוצאת בקמפיין חדש: אדם וחוה בגן עדן. אבל מה – חוה מעדיפה את התפוז על התפוח.

ענת אלחלל מצאה שוק מקורה שתיירים ישראלים עוד לא כבשו. שוק אלפיס – נמצא קרוב לתחנת הטיוב: אדג\'וואר רואד, והוא משתרע על פני חמש קומות. הנה, עוד פתרון לחורף כבד

אבל אם תעדיפו לבלות את החורף בקזינו, היזהרו בדיבורים! הקרופייה שלפניכם מדברת עברית. זיוה לוי מצאה את תמר.

גם עלונדון ייכנס לתרדמת חורף קצרה. הגיליון הבא יהיה גיליון משותף לדצמבר וינואר והוא יופץ ב-15 בדצמבר. אבל בינתיים מחכה לנו חודש עמוס באירועים – רבים מהם ישראלים. עם גולת הכותרת של המופע המדובר של שרית חדד בלונדון ב-13 בחודש, ויריד האמנות מישראל באלכסנדרה פאלאס באותו היום – דרך פסטיבל הקולנוע היהודי בתחילת החודש שכולל 14 סרטים ישראלים – ואפילו פסטיבל הקולנוע השנתי לילדים שיציג השנה סרט ישראלי מצויין: הכוכבים של שלומי – אין מה להתלונן. גם הימים הקצרים לא יעיבו על העניין התרבותי הרב המצוי בלונדון.

קריאה נעימה.

מצאתם טעות?
עלונדון - האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת

מערכת האתר

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

לכתבות נוספות של מערכת האתר
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *