דרושים בלונדון: מנהלת מדיה חברתית לארמון בקינגהאם

אם במקרה עוד לא שמעתם, המלכה אליזבת מחפשת מישהו שיעלה לה פוסטים לפייסבוק. אולי אתם מתאימים לתפקיד?

מה התפקיד כולל?

האמת, לא משהו יוצא דופן בהשוואה למשרות דומות בעולם הדיגיטלי. הגדרות התפקיד כוללות: ״למצוא דרכים חדשות כדי לשמור על נוכחות המלכה בעין הציבור ובבימת העולם״. ״לערב קהלים ברחבי העולם עם העבודות והתפקידים הציבוריים של משפחת המלוכה״. ״לנהל ולפקח על זרימת החדשות היומיומית בפלטפורמות הדיגיטליות וברשתות החברתיות״. ״ליצור תוכן עבור המדיה החברתית והדיגיטלית, כולל לאתר החדש שהשקנו, בנוסף לעריכת מחקר והכנת כתבות״. ״לוודא שהערוצים הדיגיטליים שלנו יעוררו עניין רב ויגיעו למגוון של קהלים״.

מה הם מחפשים?

בגדול – אדם אחד שיודע לעשות הכל. ״בעלי תואר ראשון לפחות, עם ניסיון קודם בניהול אתרי אינטרנט, שסיפקו שירותי מדיה דיגיטלית ופרויקטים מוצלחים, רצוי בסביבה עם  פרופיל גבוה״. הם מעוניינים באנשים ״מעודכנים בהתפתחויות האחרונות בתחום הדיגיטלי, שיקדמו ויתמכו ברעיונות חדשים כדי להגביר את הנוכחות שלנו במדיה החברתית״. בנוסף, ״שיהיו לכם יכולות כתיבה ועריכה משכנעות ומוקפדות״ וגם ״כישורי צילום טובים עם ניסיון בהפקת תכני מדיה חברתית בשידור חי, וגם מיומנויות בהפקת וידאו יהיו מאוד רצויות״.

אם נרתעתם קצת, לזכות בית המלוכה ייאמר שהם דוגלים בגיוון בתעסוקה ולא מתחשבים ב״מין, גזע, מוצא אתני, מדינת המוצא, נכות, דת, זהות מגדרית, או גיל״. אז כן, גם ישראלים (באופן תיאורטי) יכולים להתקבל למשרה הזו…

תראו מה הקודמים בתפקיד כבר עשו:

 

עלונדון אצלכם במייל ובדואר
הרשמו עכשיו
View this post on Instagram

 

The Duke and Duchess of Cambridge are very pleased to share some new photographs of their family as they visited the Royal Horticultural Society (RHS) ‘Back to Nature’ Garden at the RHS Chelsea Flower Show this afternoon. The photographs were taken by @mattporteous. @the_rhs Back to Nature Garden, designed by The Duchess and award-winning landscape architects Andrée Davies and Adam White of Davies White Landscape Architects, is a woodland setting for families and communities to come together and connect with nature. Her Royal Highness is a strong advocate for the proven benefits the outdoors has on physical and mental health, and the positive impact that nature and the environment can have on childhood development in particular. Over the past months, Prince George, Princess Charlotte and Prince Louis have helped The Duchess gather moss, leaves and twigs to help decorate the garden. Hazel sticks collected by the family were also used to make the garden’s den. Tomorrow Her Majesty The Queen, accompanied by other Members of the Royal Family, will attend the RHS Chelsea Flower Show.

A post shared by The Royal Family (@theroyalfamily) on

והכי חשוב – כמה משלמים?

אז אם חשבתם שמשרה מלאה וקבועה בארמון בקינגהאם מבטיחה גם תשלום הולם, תקבלו בתמורה משכורת שנתית של ״בערך 30,000 פאונד, בהתאם לניסיון״. טוב, זה שאתם אחראים על צפיות של 5.9 מיליוני עוקבים באינסטגרם לא אומר שאתם יכולים גם להתחלק במיליוני הפאונדים שיש לבית המלוכה… ״עצם זה שהעבודה שלכם תהיה משותפת ברחבי העולם תהיה התגמול הטוב ביותר עבורכם״, הם כותבים. אם ככה, מזל שהם לא מחפשים מתנדבים.

רגע, אבל יש גם חבילת הטבות. השתתפות בפנסייה אחרי תקופה של חצי שנה (15%). 33 ימי חופשה שנתיים (כולל חופשות בנק), ארוחת צהריים חינם (מקווים שלא בסניף הקרוב של סטארבקס) ואפשרות לעבור הכשרות כדי לתמוך בפיתוח המקצועי המתמשך שלכם (טוב, זה יכול להיות שווה).

אז הם צודקים תכל׳ס. מי לא רוצה שבקו״ח שלו יהיה רשום ״ניהלתי את המדיה החברתית של המלכה״? אבל אז לאיפה עוד כבר נשאר להתקדם – לנהל את הציוצים של טראמפ בטוויטר?

השתכנעתם?

יש לכם פחות משבוע כדי להגיש מועמדות לתפקיד בלינק הזה. בהצלחה! ורק שתדעו, יש עוד משרות בארמונות השונים של בית המלוכה, שמתפרסמות מדי חודש כאן.

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

למאמרים נוספים מאת מערכת האתר
תגיות:
דרוש בלונדון
דרושה בלונדון
דרושים בלונדון
המלכה אליזבת
למצוא עבודה באנגליה
למצוא עבודה בבריטניה
למצוא עבודה בלונדון
מלכת אנגליה
משפחת המלוכה
משפחת המלוכה הבריטית
עבודה באנגליה
עבודה בבריטניה
עבודה בלונדון