בלונדון יש טלוויזיה מצוינת

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(14/09/23- 19:00)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
טלוויזיה
09:51 18/11/20

בלונדון יש טלוויזיה מצוינת

על אף שהסגר קצת דה לה שמאטע אין הרבה מה לעשות כרגע פרט לטייק אווי וצפיית בינג' בטלוויזיה. נמרוד קמר מגיש לכם ארבע המלצות לסדרות הכי שוות כרגע

מה לראות בלונדון - סדרות ותכניות טלוויזיה לצפייה בבריטניה ואנגליה
גונבת את ההצגה, אמה קורין בתפקיד הנסיכה דיאנה בעונה הרביעית של הכתר
הטבח

אייל שני והמזנון מעוררים תיאבון אצל יוצרי דרמה שסופסוף הביאו סיפור מבעבע על מטבח ישראלי מודרני בהרברט סמואל היישר אל המסך הקטן. יש קצת יותר מדי גברים בפרק הראשון, כלומר גם גורי אלפי המתלמד וגם השף הראשי גל תורן. אלפי לא מביא המון לסדרה ועושה רושם שהוא סתם משחק פיון דרכו הצופים אמורים להכיר את שאר הדמויות, פשוט מעמיסים עליו עוד ועוד שעות נוספות בשטיפת כלים כדי לחשוף כל מני סיפורי מסגרת שונים. בכל פרק יש מאבק חריף להשגת תבלינים וקוויאר נדיר, ספקים שנוסעים בכל הארץ על מנת להשיג חומרי גלם, חלקם בלית ברירה נזרקים לפח כאשר כתבת הטיימס הלונדוני ואחרים מבטלים שולחן שהזמינו מסיבות אלו ואחרות. סדרה להעריץ בסך הכל.

יס (פרקים ראשונים זמינים ביוטיוב)

הכתר

לא ברור מי משחק את ג׳פרי אפשטיין בעונה החדשה של הכתר או אם בכלל יש את בן דמותו של הנסיך אנדרו. מה שכן ברור זה שפגישתם הראשונה של צ׳רלס ודיאנה תביא מיליוני צופים לסדרה שלא ברור אם היו חוזרים אליה אילו האטרקציה היחידה הייתה יחסיה הצוננים של מרגרט תאצ׳ר עם המלכה אליזבת השנייה. מסביב יש כל מני סיפורי מסגרת משונים על אירלנד ואיסלנד. בסך הכל זוהי כרגיל סדרה העוסקת במשברי יח״צ של בית המלוכה ויום העבודה הסיזיפי של המלכה כאשר אין ממש השלכות בעולם האמיתי להתנהלות טובה או רעה של כל אחד מבני המלוכה. אוליביה קולמן עדיין בתפקיד המלכה והלנה בונהם קרטר בתפקיד אחותה הנסיכה מרגרט אבל ברור שאמה קורין בתפקיד פרינסס דיי גונבת את ההצגה.

נטלפיקס

שעת נעילה

הבליץ הסורי ברמת הגולן ב-1973 אף פעם לא שורטט בסדרת דרמה עד היום, כאשר הפוקוס תמיד היה על סיני (גבעת חלפון אינה עונה, למשל). כאן, בהפקה הגרנדיוזית הזו, רוב הסדרה צה״ל מפסיד לצבא הסורי בעוד מכונית אזרחית ארעית ממשיכה להסתובב חופשי בשטח האש של אוגדת נפח כדי למצוא כל מיני קרובי משפחה בבונקרים ובטנקים שאיבדו קשר.

שני הפרקים הראשונים מאוד חזקים עם אווירה אפוקליפטית מצויינת. לאחריהם, מפרק שלוש והלאה, הסיפור קצת נמרח. לא ברור איך מזג האוויר כל כך חם באוקטובר ברמת הגולן ואיך שני טנקים ישראלים מסוגלים להשמיד חטיבה סורית שלמה רק כי חנו בטעות על איזו גבעה קטנה. בכל זאת יש חייל סורי אחד שממש מגולם על ידי שחקן עם דיאלוג כלשהו(הוא מבקש מים מחייל מודיעין ישראלי, ואז יורים בו) חוץ מזה כולם ישראלים במשבר קיומי.

כאן 11

התעשייה

סדרה חדשה על עולם הפיננסים של לונדון שלפני הקורונה. מספר מתמחים מקבלים את הזדמנות חייהם להרוויח כמה גרושים בסיטי, ממש כמו סדרת הריאליטי האפרנטיס עם לורד שוגר, רק בדרמה עשויה היטב. זה מזכיר את לונדון שכבר לא קיימת יותר לצערינו, זו של מועדונים, אנשי עסקים, מניות, אקונומיסט, פרט א מנז׳. לא רק שהברקזיט חיסל את מעמד הבירה הבריטית כמרכז עסקים בינלאומי, המגיפה רוקנה לחלוטין את המגזר כאשר ברור לכולם שמשרדי הזכוכית יישארו נטושים לעד ובקרוב יוסבו לבנייני מגורים. ככה יוצא שהתעשייה מתפקדת כסוג של מבט נוסטלגי על העיר בתקופת טוני בלייר למרות שהשנה היא 2020. מוזר. לינה דנהאם ביימה את הפרק הראשון.

HBO ו BBC2

מצאתם טעות?

נמרוד קמר

נמרוד קמר הוא סופר, סאטיריקן ועיתונאי גונזו המתגורר בלונדון,
מחבר הספר "חוברת ההדרכה למטפס החברתי: מדריך חסר בושה"

לכתבות נוספות של נמרוד קמר
תגיות : הטבח פרק 1, הסדרה הטבח, הסדרה הכתר, הסדרה שעת נעילה, טלוויזיה באנגליה, טלוויזיה בבריטניה, טלוויזיה בלונדון, טלוויזיה בריטית, מה לראות בלונדון, נטפליקס באנגליה, נטפליקס בבריטניה, סדרות טלוויזיה שוות, סדרות טלוויזיה שוות בבריטניה, סדרת טלוויזיה התעשייה, סטרימינג באנגליה, סטרימינג בבריטניה, סטרימינג בלונדון, צפייה בבריטניה, תכניות טלוויזיה לצפייה בבריטניה
יכול לעניין אותך

One Comment on “בלונדון יש טלוויזיה מצוינת”

  1. Pingback: מה לראות בלונדון, אנגליה ובריטניה – תכניות טלוויזיה מומלצות – שוק ההון – מניות מומלצות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *