ארגון חנה יעזור לכם להיות הורים

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(19/09/22- 09:19)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
ישראלים בלונדון ובבריטניה, תוכן מקדם
14:27 14/01/22

ארגון חנה יעזור לכם להיות הורים

בשנים האחרונות חלה פריצת דרך רפואית משמעותית בטיפול בנשים וגברים הסובלים מבעיות רפואיות. ארגון חנה מנגיש פתרונות אלו לזוגות, תוך מתן מענה רפואי, נפשי וכלכלי. ראיון עם קרוליין כהן, המנהלת הכללית ועובדת סוציאלית ראשית בארגון חנה

זוגות בלונדון אנגליה בריטניה - ארגון חנה עוזר לכם להפוך להורים

ארגון חנה עוזר ותומך בזוגות עם בעיות פוריות. כאשר היעד להביא לעולם ילד בריא. הם יוצרים מעטפת תומכת להורים בעזרת צוות רפואי המנתח את הבעיה, דואג לבניית תוכנית מסודרת ומאפשר לפשט תהליכים. הידע הרחב ומערך הקשרים עם מוסדות רפואיים ובכירי הרופאים, מאפשרים לנו לעזור לזוגות הפונים אלינו ולהפנותם לטיפולים המתאימים ביותר עבורם. 
קרוליין כהן, המנהלת הכללית ועובדת סוציאלית ראשית בארגון חנה, עונה לשאלות שלנו, והיא תשמח לעזור גם לכם או לזוגות שאתם מכירים ומתקשים להגשים חלום להפוך להורים.

מה הייחוד של ארגון חנה לעומת ארגונים דומים?

"ארגון חנה תומך בזוגות המתמודדים עם בעיות פוריות בכל ההיבטים ובכל השלבים. לחנה יש צוות רפואי מקצועי, הבונה לאחר ניתוח הבעיה והבנתה, תכנית מובנת לכל זוג, הצוות מנגיש את האפשרויות השונות בפני בני הזוג ומציע פתרונות ודרכי פעולה תוך הפנייה לטיפול המתאים. במקרים בהם הדבר נדרש, הארגון מציע עזרה כספית באופן המאפשר קבלת פתרונות ייחודיים, אשר עלותם גבוהה.
הזוגות הפונים מטופלים גם בהיבט הרגשי; בחנה יש צוות של 18 פסיכולוגים ופסיכולוגיות המתמחים בהתמודדות בדרך להורות – פוריות, מיניות וזוגיות. הצוות מלווה את הזוגות לאורך כל התהליך."

איזה סל פתרונות אתם מציעים לטיפול בבעיות פוריות?

"בארגון חנה קיים פאנל רפואי בהשתתפות רופאים מומחים מהשורה הראשונה, המעודכן בחידושים המדעיים ובצרכים מהשטח. הפאנל בוחן ומנתח כל מקרה ומקרה לגופו תוך מתן דיאגנוזה מדויקת ומציע פתרונות. הארגון לא מסתפק בכך – אלא דואג לעזור ליישום הפתרונות, תוך יצירת קשר עם רופאים מומחים ועם מרפאות פוריות בבריטניה ובישראל. הארגון מלווה את הזוגות בכל שלב ושלב בתהליך ומאפשר מעטפת המתייחסת לכלל ההיבטים הרפואיים, הכלכליים והרגשיים."

האם השירותים של ארגון חנה בתשלום?

"ארגון חנה הוא ארגון ללא מטרות רווח ונתמך ע"י תרומות של הקהילה היהודית באנגליה. הארגון תומך כלכלית בזוגות אשר מתקשים לממן את הטיפולים."

מי הם הזוגות אשר פונים אליכם?

"מגיעים אלינו זוגות נשואים מכל מגוון הקשת היהודית. לעיתים מתקשרים קרובי משפחה או חברים של הזוגות, אשר מבקשים עצות ביחס לתמיכה בזוגות הסובלים מבעיות אי-פריון."

איזו בעיה היית מגדירה כבעיה הנפוצה ביותר אצל זוגות עם בעיות פוריות?

"בענייני פוריות לא ניתן להגדיר בעיה נפוצה. קיימות מגוון של בעיות בנושאים שונים: הפלה, הפלות חוזרות, לידה שקטה, בעיות גנטיות, בעיות רגשיות, בעיות מיניות, בעיות אינטימיות, אי-פוריות משנית, היריון בסיכון, בעיות רגשיות וזוגיות בעקבות טיפולי פוריות ועוד.
הקו החם של הארגון, המאויש ע"י צוות פסיכולוגים, תומך בזוגות ומפנה אותם לאיש הצוות הרלוונטי בארגון חנה בו הם יתחילו את התהליך."

ארגון חנה לונדון אנגליה בריטניה

מהם הרגעים היקרים והמשמעותיים ביותר עבורך בעבודה בארגון חנה?

"הרגעים היקרים מבחינתי הם, כאשר זוגות שאני מלווה ותומכת בהם נפשית ורגשית הגשימו את החלום שלהם ומחבקים עולל.
על מנת לסבר את האוזן, אני רוצה לחלוק סיפור אישי של זוג יקר לליבי, אחד מיני רבים. לחנה הגיע זוג לאחר למעלה מעשר שנים ולאחר שכל טיפולי הפוריות שעבר, כשלו. הצוות הרפואי שעובד עם ארגון הציע פתרון שונה ואף מצא רופא מומחה המתמחה בבעיות מסוג זה. הזוג נשלח לישראל לטיפול וזכה לכל תמיכה אפשרית ובסופו של התהליך הוזמנו לטקס ברית המילה בו ירדו דמעות רבות של שמחה. התהליך המורכב והעדין של טיפולי פוריות מחייב תמיכה וליווי צמוד ואנחנו שמחים שאנו יכולים לאפשר זאת."

כיצד אני יכולה לסייע לארגון?

"תוכלי להמליץ על הארגון למכרייך ולתרום לארגון חנה בקמפיין רגעים יקרים."

אתר: https://www.charityextra.com/chana

רגעים יקרים… בידכם לאפשר לזוג להביא ילד לעולם ולהטביע חותם בחייהם. תמיכתכם יכולה להיות רגע משמעותי בחייה של משפחה חדשה בקהילה.

בבסיס פעילות ארגון חנה עומדת המטרה לסייע לזוגות בנושא פריון; באבחון, תמיכה רגשית, ליווי רפואי ומתן מעטפת עד להשגת המטרה – להביא ילד לעולם.

תרומות לארגון חנה לונדון אנגליה בריטניה

מצאתם טעות?
עלונדון - האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת

מערכת עלונדון

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

לכתבות נוספות של מערכת עלונדון
תגיות : אנגליה, ארגון חנה, ארגון חנה באנגליה, ארגון חנה בבריטניה, ארגון חנה בלונדון, בריטיה, בריטניה, הורים באנגליה, הורים בבריטניה, הורים בלונדון, זוגות באנגליה, זוגות בבריטניה, זוגות בלונדון, ישראלים באנגליה, ישראלים בבריטניה, ישראלים בלונדון, לונדון, עלונדון, תורמות באנגליה, תרומות באנגליה, תרומות בבריטניה, תרומות בלונדון
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *