אצא לי אל היער

פריחת השקדייה מייצגת את ט"ו בשבט, חג האילנות והנוטעים בישראל. הפריחה המוקדמת של השקדייה מבשרת על בוא האביב. ואצלנו? כאן עדיין שורקת רוח חורף מקפיאה בין הענפים החשופים של העצים הקמלים. ברוח החג, יצאנו אל היער.

את הפריחה היפהפייה של היער האנגלי יצרה המאיירת, עיינה ניסן. איוריה הנאיביים נוסכים אווירת יער קסומה כמו באגדות, ורעננות המסמלת פריחה. ניסן (30), בוגרת שנקר, גרה מזה שמונה חודשים בהמפטון קורט, לשם היגרה בעקבות אהבה. בישראל עבדה כמאיירת ספרים, עיתונים ומגזינים, ועיצבה, בין השאר, את תווית יום העצמאות ה-56 עבור יקבי כרמל. כאן היא עובדת כפרילנסרית באיור וגרפיקה.

ברוח המקום עטפנו את הדוגמנית יעל וולשקו, בסריגים מפנקים, ואיתי הספר נטע על ראשה תוספות שיער טבעיות. יעל (24) מבאר-שבע גרה כיום בהנדון. ללונדון הגיעה לפני חודשיים כדי לראות קצת עולם. בארץ כיכבה בצוות הבידור של שרתון ים-המלח. בלונדון חיפשה שינוי כיוון, אך נמשכה בסופו של דבר בחזרה לעולם הריקוד.

גופייה ושרוולון בצבע תכלת: 35 פאונד. מבית אימאג', צ'יזיק. שרשרת קסמים אינדיאנית: 29 פאונד, ריקי שופ, אדג'וור.

עליונית סרוגה בכתום תפוז – 30 פאונד, חצאית נקודות מהפיפטיז – 50 פאונד. מבית קרים שופ בסטנמור.

עלונדון אצלכם במייל ובדואר
הרשמו עכשיו

סריג מעטפת אוף ווייט וירוק כהה – 37 פאונד. חצאית ירוק-חאקי נוצץ – 35 פאונד. שרשרת פרסה (של מכשפות יער) – 39 פאונד. מבית ריקי שופ, אדג'וור.

סוודר שופע בצבע תמר – 20 פאונד, סנטרל פארק. חצאית עור מיני – 20 פאונד, אואזיס. פרח אופנתי מצמר לא מעובד, עבודת יד. 7 פאונד, מורג.

כובע ופרח בצבעים קונרטרסטיים בסגנון הצ'רלסטון. עבודת יד. 15 פאונד, מורג.

עיצוב שיער: איתי חדד.

איפור: כרמית שמש.

דוגמנית: יעל וולשקו.

מאיירת: עיינה ניסן ayanaki@gmail.com 07913-325-417.

כובע ופרח, או סיכת פרח עבודת יד. מורג: 07930-375-647.