שירות עם חיוך

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(10/04/20- 08:23)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
09:58 05/06/15

שירות עם חיוך

ד”ר דניאל מרוז מציע טיפולי שיניים איכותיים שכוללים מעקב גם באנגליה וגם בישראל

אם אתם מתלבטים בין רפואת שיניים בישראל או באנגליה, מתברר שניתן למצוא גם רופאים הנמצאים על קו לונדון-תל אביב ומכירים היטב את שני העולמות. ד”ר דניאל מרוז, בוגר הפקולטה לרפואת שיניים הדסה עין כרם, הוא דוגמה לרופא שכזה.

ד”ר מרוז, העוסק ברפואת שיניים מתקדמת קרוב ל?20 שנה, משמש בין השאר כמנהל רפואי של מרפאות שיניים באנגליה ב?16 השנים האחרונות. הוא חבר בהתאחדות האמריקאית לרפואת שיניים אסתטית וכאן השתלם ברפואת שיניים מתקדמת, כולל הסמכה בתחום ההשתלות באוניברסיטת אוקספורד.

“ישראל היא אחת הארצות המתקדמות ביותר בטיפולי שיניים”, מספר דר מרוז. “בשטח השתלים, למשל, היא מספר אחת בעולם במספר שתלים לאדם. גם הלימודים בישראל הם ברמה מהגבוהות בעולם. לעומת זאת, המעבדות באנגליה טובות יותר. האנגלים מאוד מסודרים ועושים עבודה מוקפדת וטובה. ברור שיש מומחים בעלי שם עולמי באנגליה, אבל מספרם אינו גדול ולכן המחירים שהם גובים גבוהים ביותר”.

התאמה אישית ללקוח

האם המחירים באנגליה גבוהים הרבה יותר מישראל?

“בדרך כלל העלויות הנלוות גבוהות יותר, ולכן זה באמת יקר יותר. יש גם מחירים דומים לארץ, אבל אצל רופאי שיניים כאלה באנגליה לא הייתי ממליץ ללכת לטיפול. כיוון שאני נמצא גם באנגליה וגם בישראל, אני יכול לתפור חבילה שתתאים הן מבחינת הטיפול המקצועי ביותר והן מבחינת המחיר. במקרים מורכבים, לדוגמה, הדורשים הרמת סינוס והוספת עצם משמעותית, אני פועל בשיתוף פעולה עם דר לזרוביץ\', כירורג בכיר במחלקה לכירורגיה פה ולסת בבית החולים תל השומר”.

איך יכול מי שגר בלונדון לטפל בארץ? מה יקרה אם יהיה סיבוך?

“כאן בדיוק היתרון הגדול שיש לי על פני הקולגות. אני עובד גם בישראל וגם באנגליה. כך שהליווי שלי יתבצע בכל מקום שיידרש. 16 שנה אני עוסק בשתלים ולא מפסיק להשתלם בכל החידושים האחרונים. הידע והניסיון הרב שצברתי עם עשרות אלפי מטופלים, באנגליה ובישראל, מאפשרים לי לוודא שכל מטופל מקבל את הטיפול המקצועי והמתקדם ביותר, בכל שלבי הטיפול”.

מדוע כדאי לבחור בך?

“במקרה של ישראלים, אני כמו חייט שתופר חליפה בדיוק לפי המידות והצרכים. אני רואה חשיבות עליונה בשילוב המטופל בתהליך קבלת ההחלטות, בהסברים מפורטים ובגובה העיניים של אפשרויות הטיפול השונות ובשימת דגש על בחירת הטיפול הנכון לכל מטופל. יש באפשרותי לתת מענה לבעיות מורכבות, כאשר הטיפול יכול להיעשות בישראל או באנגליה, או להתחיל באנגליה ולהמשיך בישראל – מה שמאפשר שקט נפשי למי שהמשך מעקב וטיפול משמעותיים וחשובים לו. בנוסף לכך, מניסיוני הרב, שימוש במעבדות איכותיות באנגליה מהווה ללא ספק יתרון”.

ומה לגבי המחיר?

“קיים בלבול רב בשוק רפואת השיניים בנוגע לתמחור תכנית הטיפול. כולנו רוצים את הטיפול הטוב ביותר במחיר הזול ביותר. הגישה הטיפולית שלי מבוססת קודם כל על חדשנות ומקצוענות, לא פחות מאשר המחיר. אולם גם כאן יש הפתעה, למרות שבלונדון המחירים יהיו קצת יותר גבוהים מהארץ, עדיין באפשרותי להציע בחול טיפולים במחירים ישראליים, הזולים בהרבה מהטיפולים המקבילים באנגליה (שתלים משוקמים לישראלים, לדוגמה, החל מ?900 פאונד)”.

מטופלים מעידים

“חברים המליצו לי עליו ונוכחתי לראות שהוא איכפתי, ידידותי, סבלני, כן ותמיד גורם לי להרגיש נינוחה”, מעידה יפה מסקל, המתגוררת בלונדון ומטופלת אצל ד”ר מרוז כבר שש שנים. “לפעמים אני אפילו שוכחת שאני בטיפול שיניים. אני יודעת שאני יכולה לסמוך עליו שיעשה את הטיפול המתאים והטוב ביותר. הוא מעולם לא ניסה לשכנע אותי לעשות טיפול שאני לא רוצה. עשיתי אצלו כמה שתלים ואני מאוד מרוצה. הוא גם מקפיד מאוד על המעקב ואחרי הטיפול, מוודא שהכל בסדר ויודע להרגיע. אני מרגישה חופשית לפנות אליו בכל שאלה או בעיה. מיד מבחינים שהוא נלהב ממקצועו וכך גם הצוות שאיתו. בנוסף לכך, גם המחירים שלו הוגנים. המלצתי עליו לאנשים רבים ואמשיך להמליץ”.

כיוון שגם כותבת שורות אלו הייתה זקוקה לשתל, החלטתי להתנסות בעצמי. סיפרתי לד”ר מרוז שהבעיה עם שתלים היא שנכנס הרבה אוכל ברווחים, אך הוא טען שזה לא צריך להיות כך. לפני כמה ימים עברתי את הפרוצדורה להכנסת השתל ומיד למחרת בבוקר הוא צלצל לוודא שאני מרגישה טוב. בעוד כשלושה חודשים יהיה לי כתר חדש ומקווה שאצטרף לקהל הפציינטים המרוצים שלו. עד כה, בהחלט התרשמתי מסבלנותו, מתשובותיו המלאות לכל שאלה ומהנינוחות.

מתברר גם שהאסיסטנטית שלו היא, לעיתים, לא אחרת מאשר אשתו, אורלי. פעם עבדה אורלי בהיי?טק בשעות שמנעו ממנה להיות עם המשפחה, וכיום היא איתו גם בעבודה וגם בבית. אורלי מוסיפה הרבה רוגע בביקור, והיא תוכל להציע לכם להאזין למוזיקה מרגיעה באוזניות כדי לא לשמוע את רעשי הטיפול הנחוצים אך לעיתים מעט מעצבנים.

*ד”ר מרוז ישמח לפגוש אתכם במרפאתו ב?Newbury, המרוחקת כשעה מלונדון: 0163-545-999

westbrookhouse.dental@gmail.com

ציינו עלונדון בזמן קביעת התור וקבלו הנחה מיוחדת. ייתכן שבעתיד הקרוב תורחב פעילותו גם ללונדון.

תוכלו גם לקבוע תור במרפאתו בתל אביב:

+972(0)54-6154340

www.drmeroz.co.il

** כתבה פרסומית

מצאתם טעות?
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *