קר שם בחוץ: המחמם הרשמי של דצמבר בלונדון

זה לא לפלנד אבל הקור הלונדוני בחורף יכול להגיע לרמות מטרידות. חמש אפשרויות שישאירו אתכם חמימים בחורף הבריטי

מזג אוויר – בואו נדבר עליו. אבל בלי ה-Oh, it’s a bit cold today, isn’t it? האנגלי. אלא יותר: “מה זה הקיפאון הזה, ינעל רבאק!״. לעומת הבריטים, שיכולים ללכת עם שרוול קצר, להרבה ישראלים בלונדון יש כנראה דם חם יותר שדורש טיפול מיוחד. מה אתם חושבים על הרעיונות הבאים?

לא לצאת מהבית

זה הפתרון הכי פשוט וקל. הרבה בריטים בוחרים בו, או לפחות אלה שלא בורחים לאיים הקנאריים / קריביים / מלדיביים… רעבים? מזמינים אוכל (שהשליח יקפא). צמאים לתרבות? פותחים אמזון פריים / נטפליקס. מעוניינים בחברה? מחממים עוגת הבית בתנור, מבשלים יין מתובל בסיר ומפתים חברים עצלנים אחרים.

עונת הבינג' החלה. נצלו חודש ראשון חינם באמזון פריים לצפייה אינסופית בסדרות החדשות

עלונדון אצלכם במייל ובדואר
הרשמו עכשיו

מנוי למועדון כושר

לא בשביל הכושר! למרות שידוע שזה גם מחמם… תירשמו רק למקום שיש בו סאונה וג׳קוזי. וחשוב שהמרחק בין השניים לא יעלה על חמישה מטרים, אחרת המעבר מאחד לשני יהיה מאתגר מדי. לא לשכוח לנצל את זרם המים החמים החזק במלתחות וגם להשתמש במייבשי השיער כדי לחמם את הגרביים שלכם לפני שיוצאים אל הקור. אם אתם רק מבקרים בלונדון ואין לכם סאונה וג׳קוזי במלון, תדעו שרוב מועדוני הכושר מאפשרים יום ניסיון חינם בלי התחייבות. רק לחתום על מסמך ולהביע התעניינות (״אז אמרת שיש לכם ג׳קוזי, כן?״).

סאונה בלונדון

קשה לעשות כושר. חפשו מועדון עם סאונה

הגנה רב-שכבתית

לא קשור לפיתוחים של משרד הביטחון… אני מדבר על כובע צמר, צעיף עד האף, מחממי אוזניים, מעיל יוניקלו, חולצת פליז, גופייה ארוכה, כפפות, מכנסיים, גטקעס, שני זוגות גרביים ומגפי UGG (ידעתם שיש גם לגברים?). אז מה העניין? שתי בעיות: א׳, מה לעזאזל יכול להגן על העיניים? ב׳, מה עושים עם כל השכבות האלה כשנכנסים לטיוב החם, הלח והמסריח?

כרבול אנושי

סופסוף נמצא השימוש האמיתי לאלה ששורצים על ידכם בבית. עזבו אתכם מתנורים חשמליים – בני אדם הם מחממים אנושיים, טבעיים וגם אקולוגיים. זה הזמן להתכרבל ולהתחבק. ואם אין חיות כאלה בסביבה שלכם, תשקלו לפתוח טינדר לחיבוקי חורף או לפרסם ״דרוש גוף חימום״ בלוח הדרושים.

חיבוקים באנגליה

טבעי וגם אקולוגי. חימום גוף

פאבים עם אח

מה יותר טוב מאשר להשתרע על ספה חומה, ישנה ופרומה עם כוס משקה מחמם מול אח? אחים בבתים בלונדון הם דבר נדיר, אז הפתרון הזה מצריך (לרוע מזלכם) יציאה מהבית. אבל מצד שני, זו הזדמנות מצוינת להשתמש בקוד ההנחה שקיבלתם לנסיעה ראשונה בקאבי / אובר / אדיסון לי. הכל כדי שלא תצטרכו לבלות יותר משנייה אחת בחוץ. רוצים עזרה בחיפוש? הנה רשימה של שישה פאבים עם אח בלונדון.

פאב עם אח בלונדון. סקארפס בר

פאב עם אח בלונדון. סקארפס בר

מיסטר בין (מר פח בעברית) אוהב לכתוב על נושאים שלא כולם אוהבים להתעסק בהם. זקוקים למדריכים "מועילים" נוספים? <a href="mailto:info@alondon.net">כתבו אליו</a>

<em>* הטורים של מיסטר בין נכתבים בהומור וכסאטירה, ואין לייחס לנאמר בהם שום משמעות אחרת או ניסיון לפגוע.</em>

למאמרים נוספים מאת מיסטר בין
תגיות:
דצמבר באנגליה
דצמבר בלונדון
חורף באנגליה
חורף בבריטניה
חורף בלונדון
חורף לונדוני
פאבים עם אח בלונדון