צבע הכסף

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(10/04/20- 08:23)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
22:14 23/10/04

צבע הכסף

מי שמעוניין לצפות במחזה מרהיב של מיטב אוצרות אצילי ועשירי בריטניה מהמאות האחרונות, תחת קורת גג אחת, כדאי שיגיע למרכז להערכת כסף בצ'נסרי ליין – תזכורת לימים בהם בריטניה הייתה אימפריה והובילה את העולם גם באופנה ובעיצוב.

הבניין בצ\'נסרי ליין נראה מבחוץ פשוט לכאורה. בכניסה תתבקשו באדיבות להראות את תכולת התיקים שבידיכם לשומרים. כשתעברו את הדלת, שהנה למעשה דלת כספת יצוקת פלדה, תבינו שאתם בדרך לצפות במערת עלי-באבא על כל אוצרותיה.

המרכז בנוי חנויות-חנויות קטנות וגדולות המנוהלות ברובן על-ידי משפחות, בהן העוסקות בתחום מזה חמישה דורות, ושמוכרות את מיטב האוצרות של האימפריה הבריטית.

כל מה שהדמיון האנושי טרח להנציח בכסף ובזהב תמצאו שם: טסי כסף ענקיים, מערכות כלי תה, סטים לאיפור עשויים כסף, מערכות תשפורת לגברים, ארוזות בקופסאות עץ גלופות ביד. שרפרפים מכסף, קמעות למזל, בקבוקים וכוסות קריסטל בגימור מעוטר בכסף, קולבים וראשי מקלות הליכה, פסלי טווסים, פילים, צבאים, כבשים, ותכשיטים עתיקים, מדהימים ביופיים.

בעלי החנויות, רובם ככולם, אדיבים מאוד למבקרים, מציעים הערכה חינם לכל כלי כסף או תכשיט שברשותכם והמבחר העצום שבמרכז מאפשר לקנות תכשיט קטן למזכרת במחירים הנעים בין 10 ל-30 אלף לישט, או כלי-כסף במחירים שבין חמש ל-500 אלף לישט.

הווארד לינדן, מהחנות \'לינדן\' במרכז, הוא יהודי חביב שגם יענה לשם חיים, בחנותו תוכלו למצוא מבחר עצום של פריטים ייחודיים לאנינים ותזכו להסבר מלומד על ההיסטוריה של תעשיית הכסף.

אלכס, בעליה של חנות \'בלמונט\' עוסק בעיקר בתכשיטים, ממנו תוכלו לקבל הערכה על תכשיטים ולהציץ במבחר המרשים של התכשיטים שבחנותו. הוא גם יוכל, על-פי הזמנה, להעתיק עבורכם כל תכשיט של חברה יקרה במחיר נמוך בהרבה.

כתובת:

LONDON SILVER VAULTS

Chancery Lane, London WC2

רכבת תחתית: צ\'נסרי ליין

http://www.thesilvervaults.com

מצאתם טעות?
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *