פטריות אחרי הגשם

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(28/04/23- 00:01)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
23:24 09/04/05

פטריות אחרי הגשם

מוזר. מצד אחד אנשים אומרים שהם אוהבים את לונדון, מצד שני הם עושים הכל כדי לשכוח איפה הם. מריחואנה, אלכוהול, קוק, הרואין, אקסטזי, קראק, הן יציאות חירום שמציפות את לונדון עד הברכיים. פטריות הקסם של קמדן. מה זה, ולמה הישראלים מתים על זה?

אם לא שמתם לב לזה, אתם בטח חיים בשכונה טובה במיוחד. צאו מהבית, לכו לקמדן טאון. כי מה שמוזר פה, הוא לא קיומם של הסמים, אלא עניין החוקיות המגוחכת שלהם. גראס, אשר כמעט ולא מזיק (פוגע בזיכרון לטווח הקצר), אינו חוקי ונמכר בחשאיות עי טיפוסים מפוקפקים בפינות רחוב, בעוד שאלכוהול משחית הכבד ומחרחר האלימות, נמכר בגאווה בכל פאב. ועכשיו הגיע תורן של פטריות ההזיה.

בקמדן טאון תוכלו למצוא כל סם כמעט (וגם אטרקציות כגון סוכריות קאנביס על מקל, זרעי מריחואנה, מגוון באנגים בשלל צורות וצבעים ועוד), אבל בשביל לקנות פטריות הזיה – magic mushrooms- לא תצטרכו אפילו להתאמץ, הן נמכרות בדוכנים מסודרים לאורך הרחוב, ארוזות בקפידה, שמורות במקררים המבטיחים את טריותן על ידי חברות מסודרות וגאות כמו www.camdenmushroomcompany.com ואחרות.

המשטרה, העסוקה בפטרולים בלתי נגמרים שכל חשיבותם ראווה, לא אומרת ולו מילה. מסתבר, שהחוק מתיר את מכירת הפטריות (לא, זאת לא הזיה) כל עוד לא עברו תהליך ייבוש או הקפאה. אחחח, איזה רחוב. לא פלא שקוראים לו Camden HIGH Street.

אינפקטד מאשרומז

לפני מספר שבועות, הגעתי לביקור ספונטני בבית של ישראלים באיזור גולדרס גרין. היו שם אנשים שמחים שמחים, דומעי עיניים ורדופי צחוקים. האמת, קצת קינאתי. היה להם שמח. הם אכלו פטריות ולא הפסיקו לצחוק במשך שלוש שעות. אחד מהם סיפר לי על סוג הפטריות הזה, Golden Tops. שאלתי אותו מה זה עושה הפטריות האלו. אה… אתה רואה דברים זזים ומתעוותים… אתה צריך להיות באווירה הנכונה… בכלל, עדיף לאכול פטריות בטבע… הסאטלה באה יותר טוב אם אתה באיזה פארק.

פטריות הקסם קיימות ב-20 מינים בערך, נמכרות ב-20 פאונד ל-35 גרם – כמות שאמורה להספיק לשני אנשים. הכל מעולה ומגניב. רק בשיטוט התחקיר באינטרנט, גיליתי כי בשנה שעברה בחור צעיר קפץ מבניין של שבע קומות בהשפעת הפטרייה.

תשמרו על עצמכם, חברים.

מצאתם טעות?
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *