עם הנסיך צ'ארלס: חוגגים שבעים לישראל

מחר מתקיימת חגיגה גדולה ברויאל אלברט הול לציון 70 למדינה. מי יופיע ולמה להגיע?

למרות שיום העצמאות כבר מאחורינו, מחר, יום ה' (24 במאי), תיערך מסיבת היומולדת הרשמית של הקהילה היהודית בבריטניה. על המסיבה הזו עמלו הארגונים JLC, UJIA ואחרים, ועדיין נותרו כרטיסים (ראו פרטים בתחתית). מי שאישר את בואו לאירוע הנקרא Platinum הוא, כאמור, הנסיך צ'ארלס. אך בקהל צפויים לשבת עוד אורחים מכובדים, כמו נתן שרנסקי, יו"ר הסוכנות היהודית; אפרים מירוויס, הרב הראשי של בריטניה; מארק רגב, שגריר ישראל בבריטניה; וחבר הפרלמנט הבריטי והשר לשעבר דיוויד לידינגטון.

מה בתוכנית

מנחה האירוע יהיה רוב ריינדר, שידוע מהסדרה Judge Rinder של ערוץ ITV (מעין טייק בריטי על סדרת המשפט האמריקאית Judge Judy).

עלונדון אצלכם במייל ובדואר
הרשמו עכשיו

אבל כוכבי הערב הם "בלקן ביט בוקס". חברי הלהקה מגיעים ללונדון לא מעט בשנים האחרונות, אך זה ללא ספק האולם הגדול ביותר שהם יופיעו בו בעיר. למי שלא מכיר, הם יוצרים מוזיקה קצבית ומקפיצה שמשלבת בין ג'אז, היפ-הופ, מוזיקה אלקטרונית ומוזיקת עולם. במופע יתארחו גם הזמרים גילי יאלו ושי צברי, וההרכב A-WA – שלוש אחיות שיוצרות מוזיקה תימנית מסורתית בעיבודים מודרניים.

עוד בערב מתוכנן גם שיתוף פעולה מעניין בין להקת המחול "ורטיגו" ו"תזמורת המהפכה", שיעלו את המופע White Noise ("רעש לבן") בבכורה בבריטניה. "ורטיגו" היא להקת מחול מודרני ישראלית ו"תזמורת המהפכה" יוצרת ומבצעת פרויקטים רב-תחומיים, שבוחנים את גבולות המוזיקה ויחסיה עם אמנויות אחרות. המופע שלהן מוגדר כהטלת ספק בדרך שבה אנו חיים וחושבים ובמתח שבין הרעש הסובב אותנו ובין כמיהה לשקט פנימי. צפו בסרטון כדי להתרשם יותר:

פרטי האירוע בלונדון

מתי: יום ה', 24 במאי. 19:30 (תהיה הפסקה ב-20:35 והערב אמור להסתיים ב-22:20).
איפה: רויאל אלברט הול, לונדון.
כתובת: Royal Albert Hall, Kensington Gore, London, SW7 2AP
כמה: 17.50 – 50.95 פאונד.

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

למאמרים נוספים מאת מערכת עלונדון
תגיות:
אירוע לישראלים בלונדון
אירוע לקהילה הישראלית בלונדון
אירוע לקהילה הישראלית לונדון
אירועים בלונדון
בלקן ביט בוקס
להקת ורטיגו
רויאל אלברט הול
תזמורת המהפכה

כתבות נוספות של מערכת עלונדון