עדכון קורונה: סגר בלונדון

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(19/09/22- 09:19)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
ישראלים בלונדון ובבריטניה
10:30 16/10/20

עדכון קורונה: סגר בלונדון

אחרי מספר ימים מתוחים וחרושת שמועות עכשיו זה סופי: משבת הקרובה בירת הממלכה נכנסת לסגר כמעט מלא. מערכת עלונדון מסבירה מה מותר ומה אסור לפי התקנות החדשות

חיסון קורונה בבריטניה - שר הבריאות הבריטי מאט הנקוק
"עלינו לפעול כעת כדי לשנות את העקומה" שר הבריאות הבריטי מאט הנקוק

שר הבריאות הבריטי מאט הנקוק הודיע בחמישי (ה- 15) כי לונדון ועוד שבעה ערים, עיירות ומחוזות אחרים (ביניהם מחוז אסקס כולו והעיר יורק) יעברו למגבלות סגר ברמת הכוננות השניה.

שמונה ערים ומחוזות שונים, ובראשם הבירה לונדון, יסווגו כמקומות בעלי "סיכון גבוה "החל מהשעה חצות ביום שבת הקרוב (כלומר מהלילה שבין שישי לשבת), כך הכריז שר הבריאות הנקוק בבית הנבחרים ביום חמישי בבוקר.

משמעות המגבלות החדשות עבור תושבי האזורים האלה: בלונדון ושבעת האזורים המדוברים אסור יהיה לאנשים להיפגש עם אף אחד מחוץ לביתם או ל"בועת התמיכה" שלהם, בין אם בבית ובין אם במקום ציבורי, כולל ברים ומסעדות.

התושבים יכולים יהיו להתערבב עם משקי בית אחרים בחוץ, כולל בגנים או בסביבות אירוח בחוץ ובפארקים, אך בקבוצות שאינן עולות על שישה אנשים.

האזרחים צריכים לשאוף להפחית את מספר הנסיעות שהם עורכים ככל האפשר. אם הם צריכים לנסוע, עליהם ללכת ברגל או לרכוב על אופניים כשהדבר אפשרי, או לתכנן נסיעה מראש ולהימנע מזמנים עמוסים ומסלולי התחבורה הציבורית המיועדת עתה רק לעובדים חיוניים ומי שמוכרחים ללכת לעבודה ואין להם אפשרות אחרת. יחד עם זאת, אוניברסיטאות, בתי ספר ומקומות תפילה יישארו פתוחים.

סגר בלונדון – מה אתם חושבים על ההחלטה? כתבו בתגובות

 

מצאתם טעות?
עלונדון - האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת

מערכת עלונדון

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

לכתבות נוספות של מערכת עלונדון
תגיות : אנגליה, בריטניה, לונדון, סגר בלונדון, עדכון קורונה, עדכון קורונה בלונדון, קורונה באנגליה, קורונה בבריטניה, קורונה בלונדון, תקנות חדשות בלונדון
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *