סמל לניצחון הנפש על הגוף: פסקל ברקוביץ למען "יד שרה"

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(19/09/22- 09:19)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
14:29 13/11/17

סמל לניצחון הנפש על הגוף: פסקל ברקוביץ למען "יד שרה"

פסקל ברקוביץ, נציגת ישראל במשחקים הפאראלימפיים, תהיה אורחת הכבוד בארוחת הגאלה של "יד שרה"

פסקל ברקוביץ תדבר באירוע של יד שרה בלונדון
פסקל ברקוביץ תדבר באירוע של יד שרה בלונדון

פסקל ברקוביץ, אשר נולדה בצרפת, שרדה בגיל 17 תאונה מחרידה. היא החליקה על קרח ברציף תחנת הרכבת, הישר מתחת לגלגלי רכבת נוסעת, וכתוצאה נקטעו שתי רגליה. "עברו כמה שעות טובות לפני שהגיעה עזרה", היא נזכרת, "רגעים כאלו – הם אלו שמשנים אותך. בשבילי זו הייתה ממש לידה מחדש".

כיום, ברקוביץ היא סמל אמיתי לניצחון הנפש על הגוף. היא ספורטאית רב-תחומית, שייצגה את ישראל במשחקים הפאראלימפיים בבייג'ינג 2008 (חתירה), בלונדון 2012 (אופני יד) ובריו 2016 (חתירת קנו/קיאק). במאי 2017, היא זכתה במדליית הכסף בתחרות גביע העולם לחתירה בקיאק של ה-International Canoe Federation בהונגריה, ובימים אלו, היא מסתכלת קדימה לעבר אולימפיאדת טוקיו ב-2020. ואם זה לא מספיק, ברקוביץ היא גם עיתונאית, כותבת ובימאית, נשואה ואם לשתי בנות.

"אני מודעת לזה שישנם אנשים שפציעה כזו מבחינתם היא סוף העולם", משתפת ברקוביץ, "ישנם הרבה דברים שאיני יכולה לעשות, אבל אני עושה את הטוב ביותר שאני יכולה. ההחלטה להפוך את התאונה למנוע מוטיבציה פנימי נותנת לי כוח. השמיים הם לא הגבול. אין גבול!".

פסקל ברקוביץ

"השמיים הם לא הגבול. אין גבול!". פסקל ברקוביץ

קבלו ממנה השראה בלונדון

זהו כבוד אמיתי לארח את פסקל ברקוביץ כדוברת המרכזית בארוחת הגאלה השנתית של ארגון "יד שרה", שתתקיים ב-22 בנובמבר. "יד שרה" הוא ארגון התנדבותי, מבין הגדולים בישראל, המספק מגוון שירותים עצום ללא תשלום או בתשלום סמלי המקלים על חולים ובני משפחותיהם. הארגון מספק שירותים ללמעלה מ-420,000 ישראלים בכל שנה ויש לו יותר מ-100 סניפים ברחבי הארץ, שאותם מפעילים יותר מ-6,000 מתנדבים.

ארגון "יד שרה" פרץ דרך בנושא ה-Homecare לחולים סופניים וניצולי שואה, בכך שהוא נותן כבוד לאלה הבוחרים להישאר בביתם. שירותי התמיכה שהארגון מציע מיועדים גם למי שמעוניין להחלים בבית ומספק את הבטיחות והנוחות הנדרשים לכך בסביבה הביתית, וכך יכול למנוע את הצורך באשפוז ארוך.

פסקל ברקוביץ

"ההחלטה להפוך את התאונה למנוע מוטיבציה פנימי נותנת לי כוח". פסקל ברקוביץ

נשארו כרטיסים בודדים!

ארוחת הגאלה השנתית של "יד שרה" עם פסקל ברקוביץ תתקיים ביום ד', 22 בנובמבר 2017, בשעה 18:45 – במרכז לונדון. כל הרווחים יהיו לטובת ארגון "ידידי 'יד שרה' בבריטניה" (British Friends of Yad Sarah). להזמנת כרטיסים:
לאתר החברים של יד שרה
אימייל dinner@yadsarah.org.uk
טלפון 020-8343-4884

  • כתבה שיווקית
מצאתם טעות?
תגיות : British Friends of Yad Sarah, ארוחת גאלה, יד שרה, לונדון, פסקל ברקוביץ
יכול לעניין אותך