נטע ברזילי מגיעה ללונדון כדי להציל חיים

זוכת האירוויזיון 2018 נטע ברזילי תופיע באירוע הגאלה הראשון של "איחוד הצלה" בלונדון. רוצים לרכוש או לזכות בכרטיסים? כל הפרטים בפנים

ההופעה של נטע ברזילי בלונדון תתקיים במסגרת אירוע הגאלה של "איחוד הצלה". מטרת האירוע היא לתמוך בארגון המפעיל רשת של כ-5,000 מתנדבים בקהילה בכל ערי ישראל – מדן ועד אילת – ומציל עשרות אלפי אנשים בשנה. ברגע האמת, המתנדבים עוזבים הכל ורצים למקרים הדחופים שאליהם הם מוזנקים מדי יום על ידי המוקד המרכזי. בגאלה הקרובה יגויסו תרומות לטובת רכישת ציוד לאותם מתנדבים.

מלבד ההופעה של נטע ברזילי, שבה תוכלו סופסוף לחזות מקרוב בביצוע של הלהיט Toy ושירים אחרים, תוכלו גם לצפות באדר גנדלסמן, מיס ישראל 2017, ושרה עידן, מיס עיראק 2017, שינחו את הערב. השתיים עשו כותרות כשהצטלמו יחד בתחרות מיס יוניברס בלאס וגאס והעלו את התמונה לאינסטגרם. בעקבות התמונה, דווח כי בני משפחתה של שרה קיבלו איומים על חייהם ועזבו את עיראק.

נטע ברזילי בלונדון

יהיה לילה טוי. נטע ברזילי. צילום: © Raimond Spekking / CC BY-SA 4.0 (via Wikimedia Commons)

אם אתם מעוניינים לצפות במופע וגם להיות שותפים במשימת הצלת חיים, ניתן לרכוש שולחן או כרטיסים בודדים. האירוע יתקיים ביום ד', 24 באוקטובר 2018. הקליקו כאן לקבלת מידע נוסף ולקניית כרטיסים לאירוע.

מעוניינים לקבל זוג כרטיסים בחינם?

לעלונדון יש זוג כרטיסים להעניק לכם. אם אתם רשומים לניוזלטר של עלונדון – פשוט שכנעו אותנו בתגובות לכתבה (בתחתית) למה מגיע דווקא לכם זוג כרטיסים לאירוע. התשובה המקורית והטובה ביותר תזכה אתכם בזוג כרטיסים ושם הזוכה יתפרסם מחר – ביום שישי הקרוב (19 באוקטובר 2018).

עלונדון אצלכם במייל ובדואר
הרשמו עכשיו

לא רשומים לניוזלטר עדיין? תוכלו להשתתף בתחרות על ידי הרשמה בטופס הזה. כתבו את התשובה שלכם ומלאו בטופס את כל הפרטים (אימייל, שם מלא, התשובה שלכם, תחומי עניין, סמנו את הריבועים המתאימים, ואז לחצו על Subscribe).

זו התמונה המדוברת של אדר ושרה, שחוללה סערה:

View this post on Instagram

 

Peace and Love from Miss Iraq and Miss Israel ❤️❤️ #missuniverse

A post shared by Sarah Idan (Sarai) سارة عيدان (@sarahidan) on

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

למאמרים נוספים מאת מערכת האתר
תגיות:
אדר גנדלסמן
איחוד הצלה
ארוחת גאלה
נטע ברזילי
נטע ברזילי בלונדון
שרה עידן

קרא עוד