מה פספסתם באירוע של "איחוד הצלה" עם נטע ברזילי בלונדון

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(10/04/20- 08:23)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
אירועים בלונדון, ישראלים בלונדון ובבריטניה
22:28 26/10/18

מה פספסתם באירוע של "איחוד הצלה" עם נטע ברזילי בלונדון

אירוע הגאלה הראשון של ארגון "איחוד הצלה" בלונדון איחד את הקהילה בעיר למען מטרה משותפת, איחד בין מועמדות מיס יוניברס של ישראל ועיראק וגם כמובן איחד בין נטע ברזילי וקהל המעריצים שלה בבריטניה

נטע ברזילי בלונדון
הקירקור שנגע ללב של כולנו. נטע ברזילי בלונדון. צילום: Yakir Zur

פספסתם את נטע ברזילי בלונדון? קנו כרטיסים להופעה הקרובה שלה ב-21 בנובמבר – פרטים כאן.


אירועים של גיוס תרומות למען ישראל אינם זרים לקהילה היהודית הוותיקה, אבל השבוע התקיימה הגאלה הראשונה בעיר של הארגון "איחוד הצלה". החוגגים הגיעו בלבוש חגיגי ונוצץ לאולם One Marylebone הנחשב שבמרכז לונדון ונהנו מעמדות האוכל הכשר, בניצוחו של השף בן טננבלט, ומבירות ישראליות שחיממו את האווירה בין הנוכחים ויצרו קשרים חדשים.

לאחר הכיבוד והשתייה, עלו לבמה מיס ישראל ועיראק לשנת 2017, אדר גנדלסמן ושרה עידן. השתיים סיפרו על היכרותן במהלך תחרות מיס יוניברס ועל ההחלטה להצטלם יחדיו בתמונת סלפי, שעוררה גלים ברחבי העולם, ובפרט בעולם הערבי. לאחר העלאת התמונה לרשת החברתית, שרה ומשפחתה קיבלו איומים והודעות שנאה שבעקבותיהם נאלצו לעזוב את ארצם ולעבור לארה"ב מחשש ממשי ומיידי לחייהם. הנאום של השתיים, שנתן מסר של שלום ואחווה, זכה לתשואות רבות והערכה מהקהל.

תמונת האיחוד בלונדון. אדר גנדלסמן ושרה עידן

נצצו באירוע הנוצץ. אדר גנדלסמן ושרה עידן בתמונת האיחוד בלונדון. צילום: מתוך האינסטגרם של שרה עידן

הקהל עמד על כל הנקרה בדרכו כדי לחזות בנטע ברזילי בלונדון

באירוע נאמו גם מארק רגב, שגריר ישראל בבריטניה; אלי ביר, נשיא ומייסד "איחוד הצלה"; ועמי פומרנץ, פעיל מרכזי בארגון ואחראי על אירועי הגאלה. לאחר שהקהל המשולהב חיכה לסיום הנאומים, הגיע תורה של נטע ברזילי לכבוש את הבמה. למרות בעיות טכניות קלות בתחילה, ההופעה של נטע הייתה קצבית, מעניינת וכובשת. נטע הודתה לקהל ודיברה בשבח הארגון וחשיבותו, ביצעה שירי קאבר קצביים וכמובן שרה את השיר שיביא את אירוח האירוויזיון לתל אביב, "טוי". בשלב הזה, הקהל עמד על הספות, על הכיסאות ועל כל הנקרה בדרכו כדי לחזות בנטע ובקירקור שנגע ללב של כולנו.

הגאלה הראשונה של ארגון "איחוד הצלה" זכה להצלחה, וסחף אחריו צעירים ומבוגרים כאחד. התרומות שגויסו ישמשו לרכישת ציוד רפואי, אופנועים ואמבולנסים לרווחת תושבי ישראל, ללא הבדל גזע, דת או מגדר. "איחוד הצלה" הוא ארגון שהוקם בשנת 2006 שהוא בעצם רשת מתנדבים שנותנת מענה רפואי ראשוני ומקצועי במקרי חירום 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע וכל ימות השנה. הארגון ממומן באמצעות תרומות מידידים בישראל ובעולם, ואירוע הגאלה בלונדון היה מאבני הדרך אל לב הקהילה היהודית והישראלית בעיר וביסוס הקשר ביניהם.

עוד תמונות מהאירוע בלונדון
מצאתם טעות?
תגיות : אדר גנדלסמן בלונדון, איחוד הצלה, איחוד הצלה בלונדון, הגאלה של איחוד הצלה בלונדון, נטע ברזילי, נטע ברזילי בלונדון, שרה עידן בלונדון
יכול לעניין אותך