מאויב לאוהב: עוד צילומי קיץ מלונדון

בנוסף לצילומי הקיץ ששלחו לנו מלונדון ומסקוטלנד בשבוע החם של השנה, גם הצלמת תמי קזדן שלחה לנו סדרת תמונות מפארק בלונדון, שבה ילדה פוגשת לראשונה סנאי. מי פחד יותר?

קיץ. שעות הבוקר מוקדמות. אני ופאר יצאנו למשימת צילום – סנאי בלונדון. לדעתי, חלק מהחווייה הלונדונית זה צילום עם חיית המחמד של העיר. יש הרבה פארקים שבהם הם מתרוצצים להם הלוך ושוב, מחפשים כל חלקיק של אוכל מכל עובר ושב. לתפוס אחד כזה – שהוא חביב, נותן זמן להשתעשע איתו ובמקום פחות צפוי – זה די נדיר.

יצאנו לכיוון פארק השעשועים בצמוד ללונדון איי. החזקנו חופן בוטנים קטן ביד והוא מיד הגיע אלינו מרחוק, כאילו חיכה לארוחת הבוקר שלו היישר מאיתנו. פאר, שהייתה בשיא ההתלהבות למצוא סנאי, הופתעה מאד מהסנאי הסקרן, והמצלמה שלי תקתקה את הסיפור בתמונות ממש כמו סרט אנימציה קצר.

עלונדון אצלכם במייל ובדואר
הרשמו עכשיו
פארק בלונדון

אין מצב שהוא מתקרב אליי אם אושיט אליו את היד

סנאי בפארק בלונדון

אוקיי, הוא הולך לקפוץ עליי!

רד ממני, חצוף!

וואו, אתה יודע לעמוד על שתיים! רק אל תאכל לי את היד!

פיו… אז אתה בעצם יצור די נחמד

טוב, עכשיו אנחנו כבר ממש חברים. זו תחילתה של ידידות נפלאה…

* הנה עוד צילומים של לונדון בקיץ.

היי, אני תמי – צלמת סטילס ואימא לשלוש בנות מתבגרות, כך שאני מכירה טוב ילדים ומתבגרים. מזה שנים שאני מצלמת סטילס בלונדון, וחשבתי למה לא להרחיב את המעגל ולהציע צילומים לישראלים שבאים לטיול בר/בת מצווה, צילומי משפחה או זוגות. אז אם מתאים לכם צילומים באווירה אירופאית, אשמח לתת פרטים. מבטיחה לא לבזבז את היום כולו, נתחיל מוקדם נסיים מוקדם ונשאיר לכם את היום פנוי לעוד שופינג. מוזמנים לקחת סיור בינתיים ב<a href="http://www.mart-sw.co.uk/">אתר שלי</a> ב<a href="https://www.facebook.com/groups/2147525045520982/">פייסבוק</a> <span class="text_exposed_show">וב<a href="https://www.instagram.com/tammys.london/">אינסטוש</a>.
</span>

למאמרים נוספים מאת תמי קזדן
תגיות:
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה בלונדון
בת מצווה בלונדון
מצטלמים בלונדון
סנאי באנגליה
פארק בלונדון
צילומים בלונדון

כתבות נוספות של תמי קזדן

קרא עוד