מה קורה?

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(10/04/20- 08:23)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
21:12 11/05/05

מה קורה?

לינור אברג'יל מבקרת, ג'ייסון דנינו מנחה, עשי אביב מאכיל – על כל מה שקורה בלונדון ולא העזתם לשאול!

1

מירי בוהדנה ובבו קובו (54), איש העסקים הלונדוני, מהבעלים של קמדן סטייבלס מארקט, נראים לאחרונה שוב ביחד אחרי המריבה המתוקשרת בין השניים. מהארץ מדווחים שהשניים נפגשו רבות ואף נראו בחודש שעבר אוכלים ביחד ארוחת בוקר. בקרוב אמורה בוהדנה לעבור לדירה שקנה לה קובו ברמת אביב ג\'.

2

זוז\'ה מוריניו, מאמן צ\'לסי, הספיק רגע לפני ההמראה חזרה ללונדון לאכול במסעדת רפאל בתא, יחד עם חברו הישראלי פיני זהבי, ולינור אברג\'יל, מיס עולם לשעבר. אותה לינור אברג\'יל, שהתוודעה למאמן צ\'לסי, הספיקה בחודש האחרון לנסוע פעמיים לביקור בלונדון.

מלכת היופי במיל. התחברה בעקבות ביקוריה התכופים בלונדון עם עוד מלכה במיל. – רנא ראסלן שגרה כיום בלונדון.

3

ביולי ינחת בלונדון כוכב חדש: מנחה לערוץ אם.טי.וי אירופה תוצרת כחול לבן. ג\'ייסון דנינו הולט, יסיים עד אז את לימודי הבגרות בתיכון לאומנויות, תלמה ילין. הוא זכה מתוך עשרה מועמדים ממדינות שונות, ושימש כמנחה בערוץ הנוער ניקולודיון.

בינתיים הספיקו להגיע מנכלית אמ.טי.וי אירופה, קת\'רין מולמן וסגן נשיא הרשת, דין פוסינקי לארץ – גם כדי לחגוג את השקת לוח המשדרים החדש, וגם את בחירתו של דנינו הולט. האירוע נערך במועדון האומן 17 בתא – המקום האיני העכשווי בעיר.

4

משחק כדורגל ידידותי יתקיים בין עמותת ידידי אילן (איגוד ישראלי לילדים נפגעים) לבין קבוצת שחקני טוטנהאם במגרש הכדורגל בקינגסברי. המשחק ייערך ביום ראשון, שמונה במאי וכול ההכנסות ייתרמו לעמותה. כרטיסים במחיר שלושה פאונד למבוגר ושני פאונד לילדים – ניתן להשיג בטל\' 8431 020-8446. (לבקש את לורנס שטיין).

5

נוויל שולמן קיבל תואר סי.בי.אי C.B.E – Commander British Empire

מהנסיך צ\'ארלס שייצג את המלכה בארמון בקינגהאם. שולמן, שנשוי לאמה, אשת חברה ישראלית, קיבל את האות על תרומתו לציבור.

בין השאר הוא מסייע לנזקקים גם בישראל, אבל בעיקר תורם לתיאטרון הישראלי ולמלגות לימודים גבוהים לנזקקים. שולמן משלב את תחביבו – טיפוס על פסגות עולם, וכיבוש הקוטב הצפוני והדרומי – למטרות חסות. לאחרונה אף הוציא לאור ספר המתעד את מסעותיו בשם: Some Like it Cold.

6

גם בלונדון מרכינים ראש לזכרו של אהוד מנור שנפטר באופן פתאומי בחודש שעבר בביתו בבנימינה. הותיקים שבינינו זוכרים את אהוד זל מתקופת מגוריו בלונדון, כשהגיע לכאן למטרת לימודים. בשנות ה80- הגיעו מנור עם אשתו, הזמרת עופרה פוקס, וילדיהם ליבי ויהודה, שלמדו בביהס מתילדה מרכס קנדי במקום מושבו הקודם בגולדרס גרין.

7

עשי אביב, איש עסקים ומסעדן בישראל ב25- השנים האחרונות (מסעדות פיקאסו בהרצליה פיתוח וביסטרו בתא ועוד) עוסק בעיקר בנדלן בקו בריטניה-גרמניה-ישראל – פותח ביוני מסעדה חלבית כשרה שתיקרא: נובולינו, בפינת רחוב גולדרס גרין מול בר-מד.

במסעדה יגישו מיני מאפה צרפתיים ולחמים אורגאניים שייאפו במקום. שותפיו למסעדה הם יואב טל, טברייני לשעבר, וג\'ורג\' דאנדריה – שהיה השף של פיקאסו ב15- השנים האחרונות.

8

בביתם של תלמה ובינו קינן נערכה התרמה למרכז יד לילד בקריית מלאכי בישראל. מוטי מלכה, ראש עיריית קריית מלאכי היה אורח הכבוד. הוא חזר לארץ עם צ\'ק עס ארבעת אלפים פאונד – תרומתם של 60 המוזמנים.

מצאתם טעות?
זיוה לוי - מסקרת אירועים בלונדון

זיוה לוי

יש לכם מידע על אירועים בלונדון? כתבו אליי

לכתבות נוספות של זיוה לוי
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *