זמן מגזין: מהדורה חגיגית ומיוחדת של עלונדון

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(06/09/21- 06:00)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
דעות, מה לעשות בלונדון ובבריטניה
14:00 07/09/18

זמן מגזין: מהדורה חגיגית ומיוחדת של עלונדון

עברה כמעט שנה מאז שעברנו לפעילות שוטפת באתר, וגם באונליין על … Read More

שער מגזין עלונדון מהדורה מיוחדת לחגים - ספטמבר 2018

עברה כמעט שנה מאז שעברנו לפעילות שוטפת באתר, וגם באונליין עלונדון הוכיח את עצמו כפלטפורמה שמצליחה ליצור חיבור בין ישראלים בלונדון. הדוגמה הכי מעניינת היא כנראה הכתבה על הזמרת־יוצרת רותם (אברבך), שפורסמה באתר והגיעה לכל עבר – גם לידי יוצר הווידאו עידן שילר, שהציע לה לצלם קליפ עבורה. כדי להשיג מימון, הם חיפשו נותן חסות ומצאו את איש הנדל”ן חן לב (שגם סיפק להם לוקיישן באתר בנייה…) – שבעצמו כתב ופרסם בעלונדון בשנים האחרונות. והתוצאה: קליפ חדש שעומד לצאת וכולו נוצר משיתוף פעולה בין חברי הקהילה הישראלית בלונדון.

על שער הגיליון מככבת עוד זמרת־יוצרת – המוזיקאית דנה אל, שקשה לפספס את שמה כשמחפשים הופעות מוזיקה בעיר. היא משתפת אותנו בסיפורים מרתקים על חיי המוזיקאי בלונדון – על הבמה ומאחורי הקלעים. ואולי ייווצרו חיבורים נוספים גם בעקבות הכתבה על דנה, או הכתבות על המאפר יוני שיין שעזב את הזוג נתניהו לטובת לונדון וספר הצמרת שי גרינברג, שממשיך לטפס עם סניף יוקרתי.

מה עוד בגיליון?

ראיונות מרתקים עם נשים שמחזיקות בעמדות מפתח בקהילה: שובל מרידך, מ”הבית הישראלי”, רבקה לזובסקי ורונית ריבק־מדרי מתנועת ויצו ולאה גולן מ”הסוכנות היהודית”. גם ארגונים אלה מעוניינים לחבר בין אנשים בקהילה וכל אחד מהם עושה זאת מזווית שונה.

אבל לפעמים חיבורים מסוימים זקוקים לפרידות ואם מדובר בבני זוג, עו״ד שלומית גלזר ג’ונס מציעה דרך יפה יותר להתגרש.

כמו בכל חודש באתר, אנחנו כמובן דואגים לכם גם למידע מראש והמלצות על אירועים בחודש ספטמבר: צופית גרנט מגיעה להופעה מיוחדת במינה. חב”ד גולדרס גרין מזמין לחגוג איתם חגים (עמ’ 14). טירה בוויילס עם סיפור סופר־מרתק פותחת את שעריה בחינם למשך סופשבוע אחד. ההצגות הכי מדוברות בלונדון,”הירושה” ו”הג’ונגל”, עברו לווסט־אנד. ועוד 12 פסטיבלים, חוויות אימרסיביות והופעות בלונדון. בנוסף, תוכלו לקרוא על כמה אירועים בקהילה הישראלית בלונדון כדי לדעת מה פספסתם השנה.

לסיום, דפדפו לעמוד הבא כדי לקרוא ברכות לחג מאושיות “פרו־ישראליות”, כמו ג’רמי קורבין ורוג’ר ווטרס, ועוד כמה שעשו לכם את השנה – ממוחו הקודר של מיסטר בין.

קריאה מהנה ומועדים לשמחה!

שער מגזין עלונדון מהדורה מיוחדת לחגים - ספטמבר 2018

מצאתם טעות?
אודי גלזר - מוזיקאי בלונדון

אודי גלזר

אודי גלזר הוא מוזיקאי בלונדון ולשעבר עורך האתר והמגזין עלונדון.

לכתבות נוספות של אודי גלזר
תגיות : הקהילה הישראלית בלונדון, ישראלים בלונדון, מגזין עלונדון
יכול לעניין אותך