לונדון סין סיטי

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(19/09/22- 09:19)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
14:34 30/03/06

לונדון סין סיטי

"היה לי פעם לקוח ששילם 6000 פאונד ללילה ולקח אותי לקאזינו במונאקו לסוף שבוע שלם" – וידויה של בנקאית צמרת ישראלית, שביום עולה ובלילה יורדת. כל מה שרציתם לדעת על הצד השני של המטבע.

באותו בוקר חורפי, לפני שלוש שנים בדיוק, חזרה עידית (שם בדוי, השם האמיתי שמור במערכת), 31, אל דירתה בצ\'לסי לאחר לילה מוזר במיוחד, הכינה לעצמה קפה חזק, הדליקה סיגריה והתיישבה לחשוב. היא פרצה בצחוק קולני, ואז התחילה לבכות, ושוב לצחוק, עד שנרגעה. זה היה הלילה הראשון בו בילתה עם גבר תמורת תשלום, גבר עמיד במיוחד ומבוגר ממנה בלמעלה מ-30 שנה.

זה היה בוקר משמעותי מאוד עבורי – היא מהרהרת – אני זוכרת שישבתי ככה אולי שעתיים בחרדה, ניסיתי להבין מה בדיוק עשיתי. שמתי את הכסף על השולחן והסתכלתי עליו, זה היה די הרבה כסף. ואז החלטתי שאני הולכת על זה, שאני נערת ליווי. אחר כך נזכרתי שכבר מאוחר, ושאני צריכה למהר לעבודה. וכשעידית מספרת על העבודה היומית שלה היא מתכוונת לתפקידה הבכיר כיושבת ראש מחלקת השקעות חוץ באחד הבנקים הגדולים יותר בסיטי של לונדון. קטנה וקופצנית, לבושה בחליפות יוקרתיות, היא דוגרת על אחת המשרות הנחשקות ביותר בבנק, מנהלת קבוצה תובענית של שמונה גברים, ואחראית על סל השקעות שמתקרב לשני מיליארד פאונד. את מספר הספרות בתלוש המשכורת שלה מיותר כמובן, לציין.

שני הקצוות האלה – דר בנקאית ביום ומיס נערת ליווי בלילה – מגדירים היטב את עידית: היא מצחיקה וקולנית – אך בין רגע שוקעת במלנכוליה שקטה ומהורהרת, היא אסרטיבית ועדינה – אבל הצווחות שהפנתה למלצרית נשמעו עד קצה הרחוב, היא קטנה ושברירית – אבל סוחבת בקלות שני תיקים ענקיים וכבדים, היא פקעת של אנרגיה – אבל הדבר שהיא הכי אוהבת לעשות זה לישון. את הרגשות היא יודעת להחביא מאחורי תגובות ילדותיות: היא לא בוכה, לא מפחדת מכלום ולא מתרגשת – במקום כל אלה היא נעלבת בקלות או עוברת לנושא אחר.

לא התגלגלתי לשום דבר, את הכול בחרתי בעצמי, אבל זה לא אומר שאין בבחירה שלי מצבים קשים שלא תמיד יש לי כלים להתמודד איתם.

למשל?

בבנק מצפים ממני לעבוד תחת עומס אדיר ואחריות, וכשאני עובדת בלילה מצפים ממני לשחרר כל אחריות, לתת את עצמי לגמרי ולהיות מי שהלקוח רוצה שאני אהיה – ובנוסף אני תמיד צריכה לעמוד על המשמר ולהבין מתי עלולים לזהות אותי. בסך הכול אני נהנית מכל העניין, אחרת לא הייתי ממשיכה.

ממה את נהנית?

קודם כל מתשומת הלב. אני עובדת בתור נערת ליווי אך ורק לקהל עשיר ואיכותי מאוד. לא תמיד יש בזה אפילו סקס. אני מוצאת את עצמי הרבה פעמים מבלה באירוע חברתי חשוב, אפילו פוליטי, מלווה לקוח שהוא אורח באירוע, אוכלת טוב, רוקדת, משחקת את תפקיד בת הזוג – ואחר כך חוזרת הביתה עם 1500 פאונד בכיס. משלמים לי ליהנות – מה יותר כיף מזה?.

ומהעבודה בבנק את לא נהנית?

מאוד נהנית. סוג אחר של הנאה. התפקיד שלי הוא תפקיד של כוח. אני אישה בעולם של גברים, אני נלחמת על כל תיק השקעות, צריכה כל פעם להוכיח את עצמי מחדש, צריכה להיות רשמית ומקצועית מאוד. כשאני מלווה גברים אני בדיוק להיפך, וזה מאוד משחרר, כמו חדר כושר לנפש. בליווי אני לא צריכה להלחם על שום דבר, מסיעים אותי, פותחים לי את הדלת, מאכילים אותי, מפנקים אותי, מלבישים אותי. אני רק צריכה להיות נעימה וחכמה.

יותר חכמה או יותר יפה?

זה באמת שילוב. באירועים האלה יש הרבה שיחות, ואני חייבת להתעדכן כמעט תמיד באיזה נושא שעל סדר היום. אני צריכה לדבר, אני צריכה להקשיב. אני מאוד טובה בזה, ובגלל זה אני כל כך מצליחה. אני יודעת לקלוט כמה משפטים – וכבר מבינה את העמדות הפוליטיות ומה מותר לי להגיד ומה אסור. ולפעמים בכלל הכי טוב לשתוק. אל תשכח שאני לא לבד, הלקוח הוא בן זוגי לערב, ואני בדרך כלל לצידו, אני לא לוקחת במה. אני נחה וזורמת.

ומה עם סקס?

יש לקוחות שרוצים יותר מערב ליווי, ואז הם משלמים עוד כסף ומקבלים סקס. זה לא מפריע לי, גם מזה אני נהנית. אל תשכח שאני לא נמצאת במושב אחורי של איזו מכונית. זה בדרך כלל קורה בבתי מלון יוקרתיים מאוד, וזה כולל ג\'קוזי והרבה פינוקים. האנשים האלה מאוד עשירים.

גם ג\'וליה רוברטס באישה יפה הייתה בסופו של דבר זונה.

אני לא זונה, אני לא עושה את זה בשביל הכסף, אני בכלל לא צריכה את הכסף. אני מרוויחה בבנק משכורת גבוהה מאוד ומקבלת בונוסים ענקיים, תאמין לי שאני מסודרת. זונה עושה את זה מלית-ברירה, בשביל כסף, בשביל לשרוד. אני עושה את זה כי אני נהנית, כי אני רוצה. היום רוב הבחורות נכנסות למיטה בקלות עם גבר שרק הכירו באיזה בר או בליינד-דייט. אני נכנסת למיטה עם גבר אחרי שביליתי איתו ערב חברתי.

אבל את לא בוחרת את הגבר.

בטח שכן, מספרים לי מראש מי האיש, ואני יכולה לבחור שלא ללוות אותו. זאת בחירה שלי. אני יכולה לבחור שאני לא רוצה סקס – ויסדרו לי ערב ליווי בלי סקס.

מי מסדר לך?

אני עובדת בסוכנות ליווי אקסקלוסיבית. לא כזאת שמפרסמת בכל מיני עיתונים – אלא סוכנות שעוברת אצל העשירים מפה לאוזן. יש שם בערך 20 בנות, כולן אקדמאיות בסביבות גיל 30, וכל אחת עובדת איך שמתאים לה. אני לא מלווה בנקאים – מהחשש שזה יהיה גבר שאני מכירה מהעבודה או מפגישת עבודה, לא מלווה גברים מתחת לגיל 40, ולא מלווה את אותו גבר יותר מ-3 פעמים. זאת ההחלטה שלי, ככה אני שומרת על עצמי.

איך התחלת לעבוד בליווי?

אני גרה בלונדון חמש שנים. הגעתי לכאן במקרה כשהאוניברסיטה שלי ארגנה סיור לימודי באחד הבנקים, ואני מיד התאהבתי בלונדון והחלטתי לבוא אחרי הלימודים. כשסיימתי את התואר שלחתי קורות חיים לכל מיני חברות בלונדון, הוזמנתי לראיונות, והתקבלתי לעבודה בחברה פיננסית של ישראלים, שם עבדתי כמעט שנתיים. יום אחד פנה אלי קרוב משפחה של הבוס שלי והזמין אותי לקפה. הצטרפתי אליו, הייתי בטוחה שהוא רוצה להתחיל איתי, אבל הוא הציע לייצג אותי. הוא סיפר לי שיש לו סוכנות ליווי מצליחה, ולא רק קליינטים ישראלים. הוא הסביר שאם אני לא רוצה סקס – אפשר גם בלי, ושהכסף טוב מאוד. למרות שאמרתי לא ואפילו קצת נפגעתי, הוא המשיך לחזר אחרי. לא יכולתי לעבוד בחברה הזאת יותר ושלחתי קורות חיים לכמה בנקים מקומיים שהכרתי דרך העבודה. בכל זאת הליווי סיקרן אותי, אבל פחדתי. בסוף הסכמתי. לא ידעתי למה לצפות, ולמרות שביקשתי בלי סקס – הערב התגלגל ככה שבסוף נכנסנו למיטה. זה היה ערב מדהים. כל כך נהניתי לצאת עם גבר איכותי, אפילו שהיה מבוגר, כשהכול ברור לשנינו, בלי מחוייבות, בלי משחקים. אבל הקרוב של הבוס שלי כעס מאוד שהסכמתי לסקס, כי הלקוח שילם לערב בלי סקס. הייתה בינינו מריבה גדולה, אני חושבת שבאיזשהו מקום הוא רצה אותי לעצמו. אני עדיין רואה אותו לפעמים בגולדרס גרין, אנחנו אומרים שלום וממשיכים הלאה. עבדתי אצלו לילה אחד וזהו.

ומשם התגלגלת הלאה?

מאז אתו לילה לא יכולתי להפסיק לחשוב על הליווי. כבר אז התפרנסתי יפה, אל חשבתי איך אני יכולה למצוא עוד גבר כזה ללוות. לא התאהבתי באיש, התאהבתי בחוויה. חיפשתי סוכנויות ליווי, הלכתי לראיונות, אבל הכול היה מאוד מלוכלך ומפחיד, בחורות מסוממות… זה לא מה שרציתי. רציתי ליווי חברתי, אירועים איכותיים. ואז הוזמנתי לאירוע חשוב שעשה הבנק שלי. קולגה שלי, שהוא חבר טוב, הוא הומוסקסואל – אבל עמוק בתוך הארון. אף אחד בבנק לא יודע. הוא סיפר לי בסוד שהוא מתכוון להביא בחורה לאירוע מאיזה סוכנות. הוקסמתי. כל הערב הסתכלתי עליה, היא הייתה יפה ונבונה מאוד, לא היית מאמין שהיא נערת ליווי. היא שיחקה את המשחק, החזיקה לו את היד, צחקה עם כל האנשים – הרבה זמן עוד דיברו עליה במשרד. בסוף הערב התחברתי איתה. היא עדיין חברה מאוד טובה שלי, במשך היום היא מנהלת רשת של בתי קפה בלונדון, ובלילות היא נערת ליווי. היא זו שהכירה לי את הסוכנות.

איך מתנהל לך ערב ליווי כזה?

אני עובדת פעמיים בשבוע. בדרך כלל אני יודעת יומיים מראש במי מדובר. בסוכנות דואגים לבחור את הבחורה המתאימה לכל גבר, והם גם דואגים שבחורות לא יגיעו פעמיים לאותו אירוע עם גברים שונים. זה מאוד מסודר ומאוד מקצועי. אם אני מסכימה – אוסף אותי נהג של הסוכנות ומביא אותי לבית המלון. שם אני פוגשת בלובי את הגבר לשיחה. הוא מספר לי על עצמו ועל האירוע – זה יכול להיות גם חתונה משפחתית – ואם יש בנינו קליק אנחנו ממשיכים. אני מבלה איתו את הערב, ולפעמים גם חוזרת איתו למלון לסקס. זה מאוד בטוח. הסוכנות עושה בדיקה של הלקוח, בודקת שאין לו תיק במשטרה. לא כל אחד יכול לצלצל לסוכנות ולהזמין. אפשר רק דרך חבר מביא חבר. זאת חברה סגורה מאוד.

יש שרוצים רק סקס?

כן. אבל אז הקריטריונים שלי אחרים גמרי. אז אני רוצה אותו יותר צעיר, מאוד נאה, והכי חשוב לי שהוא יהיה נקי. את זה אפשר לראות לפי איך שהם לבושים, לפי הציפורניים או השיער.

קרה שהתאהבת בגבר שליווית?

אני לא מרשה לעצמי. אל תשכח שלמחרת בבוקר אני מתייצבת לעבודה וצריכה למהל ישיבות, לבדוק הצעות, לחלק בונוסים ולסגור עסקאות. אני חייבת להתנתק.

וגברים ישראלים?

יש לי בעייה איתם. היו לי כמה. רובם לא נקיים, ולא ג\'נטלמנים. ואני גם די חוששת כי כולם מכירים את כולם, ופתאום יופיע לי איזה אבא של מישהו ששירת איתי בצבא. אני לא רוצה שהמשפחה שלי תדע מכל זה. לא בגלל שאני חושבת שאני עושה משהו לא בסדר, אלא בגלל שאני יודעת שהם לא יבינו, רוב האנשים לא מבינים. אבל יש לי גבר ישראלי אחד שמזמין אותי באופן קבוע, ובשבילו אפילו הסכמתי לוותר על החוק של לא יותר משלוש פעמים עם אותו לקוח. הוא נשוי עם שלושה ילדים, והוא ג\'נטלמן אמיתי – עוף נדיר בזירה הישראלית. הוא לוקח אותי לבלות, ואחר-כך לבית מלון. ממש מפנק אותי. אנחנו תמיד הולכים למקומות שאין בהם ישראלים. הוא אוהב את אישתו ואת המשפחה שלו, ואני עוזרת לו להרגיש צעיר. הוא יכול להגיד לי מחר שזהו, וזה בסדר גמור.

ובכל זאת – לא נקשרת אליו?

אנחנו חברים טובים. תראה, שנינו יודעים מה קורה כאן. הוא לקוח, אני נערת ליווי. הוא משלם ואני מארחת לו חברה. גם הסקס כזה, אין רגשות.

או שאת מתכחשת לרגשות?

לא, אני יודעת שהוא תפוס, אני גם יודעת באיזה נסיבות נפגשנו. נניח שהיה מתפתח בינינו קשר – תמיד הייתי נשארת נערת הליווי שלו, הוא לא היה שוכח.

זה לא מתסכל? את לא רוצה קשר קבוע ורק שלך?

כן, אבל לא עכשיו. אני גם יודעת שלא כל אחד יקבל את העיסוק שלי. אני לא מצפה להיות עם מישהו ובמקביל להמשיך ללוות גברים אחרים – אבל אני מקווה להיות עם מישהו שיקבל את העבר שלי.

מה הביא אותך לזה? משהו בילדות, בית הרוס?

זה ממש מרגיז אותי שחושבים שצריך לבוא ממשפחה הרוסה או שמישהו יאנוס אותך כדי לעסוק במקצוע כזה. אני מכירה הרבה נערות שבאות מבתי עשירים, ממשפחות טובות. גיישות ביפן נחשבות מאוד מכובדות. רק בתרבות המערבית אישה צריכה להיות מסכנה כדי לעסוק במקצוע הזה. אז זה לא המצב. יש לי משפחה מקסימה, אני בחורה מאוד מכובדת, ואין לי שום חרטה.

כמה עולה ערב איתך?

יקר. זה מתחיל ב-1000 פאונד, ויכול להגיע גם עד 4000. הסוכנות לוקחת 40%. הלקוח צריך לשלם את המלון וכל ההוצאות הנלוות. זה לא בשביל כל אחד. היה לי פעם לקוח ששילם 6000 פאונד ללילה ולקח אותי לקזינו במונקו לסוף שבוע שלם – שלושה לילות. זה היה מדהים. המלון היה יפהפה, והייתי שם בשני אירועים שונים, אחד על יאכטה מפוארת של איש עשיר מאוד ומוכר בעולם, והוא קנה לי בגדים ותכשיטים ונעליים. ישבנו במסעדות מדהימות. זאת הייתה חוויה לכל החיים. ובסוף גם חזרתי הביתה עם 10000 פאונד מזומן ועם כל הדברים שהוא קנה לי. אני מאוד מבוקשת ומאוד בררנית. אני מודעת לזה שיש לעולם הזה גם פן אחר לגמרי של בחורות מסכנות שמרוויחות מעט מאוד כסף, מנוצלות על ידי סרסורים וקליינטים, ולרוב גם גומרות בסמים או בזנות ברחובות.

אז את נשארת בלונדון?

כן, אני מאוד אוהבת את החיים כאן. אני לא גרה בין ישראלים, אבל מאוד מתגעגעת לישראל. בלונדון יש סוג מסויים של אנונימיות. האנגלים יודעים \'טו מיינד יור און ביזנס\' – מה שנקרא, ואם אני רוצה – יכולים לעבור ימים שלמים מבלי שאף אחד יתעניין בי. אני מאוד אוהבת את זה. זה נותן לי שקט. זה מאפשר לי לצייר, להיות לבד, לברוח מהאינטנסיביות של החיים שלי. וכשאבחר לשנות – אשנה. הגורל בידיים שלי.

מצאתם טעות?
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *