לונדון: ועידה נגד אנטישמיות ואנטי ישראליות

קול הישראלים בבריטניה

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)

כרטיסים מוזלים להצגות ומחזות זמר בלונדון!

(01/09/19- 10:10)

20% הנחה לגן החיות של לונדון!

(01/09/19- 10:10)
02:57 08/01/04

לונדון: ועידה נגד אנטישמיות ואנטי ישראליות

בסוף השבוע הקרוב תתכנס בלונדון ועידה בינלאומית שתעסוק בענייני אנטישמיות בקמפוסים תחת הכותרת: Institutional and Ideological Delegitmisation of Israel. את הועידה, הנערכת זו השנה השנייה, מארגנת The MidEast Academic Project – MAP – לרישות חיובי בעולם האקדמיה.

בין 150 המשתתפים בועידה – שתיערך ב-11 בינואר ותדון בנושא: האומות המאוחדות וישראל – גם שתי מרצות בעלות שם בינלאומי: פרופ\' אן בייפסקי מאונ\' קולומביה, ניו-יורק, מומחית לחוקי זכויות אדם, שפרסמה מאמרים רבים בנושא האומות המאוחדות נגד ישראל וספרים בנושאי זכויות אדם, והשופטת בדימוס, הדסה בן-עתו, נשיאת הארגון הבינלאומי לעורכי-דין ושופטים יהודיים, שפרסמה ספר על הפרוטוקולים של זקני ציון, וכיצד הם משתקפים בפרופגנדה האנטי-ציונית בעולם הערבי כיום.

נשיא נציבות האיחוד האירופי, רומנו פרודי, חזר בו מהודעתו על ביטול הסמינר בנושא התגברות האנטישמיות באירופה שעמד להיערך ביוזמת הנציבות בחודש הבא בבריסל. הוא הודיע על הביטול בעקבות מאמר ביקורת נגד האיחוד האירופי שפרסמו נשיא הקונגרס היהודי העולמי, אדגר ברונפמן, ונשיא הקונגרס היהודי האירופי, קובי בנאטוף, בעיתון הבריטי, ה\'פייננשל טיימס\' השבוע. במאמר, בגידתה המוסרית של אירופה בעניין האנטישמיות, האשימו השניים את האיחוד האירופי בפרסום תוצאות סקר הקובע כי ישראל היא המדינה המסוכנת ביותר לשלום העולם, ולעומת זה בגניזת דוח על אנטישמיות שנערך במימון האיחוד, ושממצאיו הראו כי המוסלמים תורמים רבות לאנטישמיות באירופה.

סמינר זה הוא צעד חשוב במאבק באנטישמיות באירופה, ומהווה אירוע ראשון מסוגו שעורכת נציבות האיחוד האירופי בנושא.

בירושלים נערכה בתחילת החודש ועידה בחסות הסוכנות היהודית ומשרד החוץ, בה השתתפו למעלה מ-1000 נציגי סטודנטים בעולם, ושעסקה בהתמודדות עם אנטישמיות בקמפוס.

מצאתם טעות?
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *