לוח המשחקים לספטמבר ואוקטובר

קול הישראלים בבריטניה

נפתחה מכירת הכרטיסים להופעה של סנופ דוג בלונדון

(06/10/19- 08:53)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)

כרטיסים מוזלים להצגות ומחזות זמר בלונדון!

(01/09/19- 10:10)

20% הנחה לגן החיות של לונדון!

(01/09/19- 10:10)
ספורט
06:09 19/09/04

לוח המשחקים לספטמבר ואוקטובר

לוח משחקי הכדורגל, ולוח משדרי הכדורגל בשידור חי

15/9 (ד\'): גביע האלופות: מכבי תל-אביב – ביירן מינכן (16:30); ליברפול – מונאקו (19:45); ליון – מנצ\'סטר יונייטד (19:45). 16/9 (ה\'): גביע האופא: ניוקאסל – בני סכנין (19:45); מכבי חיפה – דניפרו (19:45); מילוול – פרנקבארוס (19:45); מידלסברו – בניק אוסטראבה (19:45); מאריטימו – ריינג\'רס (19:45); הארטס – בראגה (19:45). 18/9 (שבת): ארסנל – בולטון (12:45); בירמינגהאם – צ\'רלטון (15:00); בלקבורן – פורטסמות\' (15:00); קריסטל פאלאס – מנצ\'סטר סיטי (15:00); נוריץ\' – אסטון וילה (15:00); ווסט ברומוויץ\' – פולהאם (15:00). 19/9 (א\'): סאות\'המפטון – ניוקאסל (14:00); אברטון – מידלסברו (15:00); צ\'לסי – טוטנהאם (16:05). 20/9 (ב\'): מנצ\'סטר יונייטד – ליברפול (20:00). 22/9 (ד\'): גביע האופא: מכבי פתח-תקווה – הרנווין (19:45). 25/9 (שבת): מידלסברו – צ\'לסי (12:45); אסטון וילה – קריסטל פאלאס (15:00); טוטנהאם – מנצ\'סטר יונייטד (15:00); פולהאם – סאות\'המפטון (15:00); ליברפול – נוריץ\' (15:00); מנצ\'סטר סיטי – ארסנל (15:00); ניוקאסל – ווסט ברומוויץ\' (15:00); בולטון – בירמינגהאם (17:15). 26/9 (א\'): פורטסמות\' – אברטון (16:05). 27/9 (ב\'): צ\'רלטון – בלקבורן (20:00). 28/9 (ג\'): גביע האלופות: יובנטוס – מכבי תל-אביב (19:45); מנצ\'סטר יונייטד – פנרבאס (19:45); אולימפיאקוס – ליברפול (19:45). 29/9 (ד\'): גביע האלופות: רוזנבורג – ארסנל (19:45); מילאן – סלטיק (19:45); צ\'לסי – פורטו (19:45). 30/9 (ה\'): גביע האופא: בני סכנין – ניוקאסל (19:45); דניפרו – מכבי חיפה (19:45); הרנווין – מכבי פתח-תקווה (19:45); פרנקבארוס – מילוול (19:45); בניק אוסטראבה – מידלסברו (19:45); ריינג\'רס – מאריטימו (19:45); בראגה – הארטס (19:45). 2/10 (שבת): סאות\'המפטון – מנצ\'סטר סיטי (12:45); ארסנל – צ\'רלטון (15:00); בלקבורן – אסטון וילה (15:00); אברטון – טוטנהאם (15:00); נוריץ\' – פורטסמות\' (15:00); ווסט ברומוויץ\' – בולטון (17:15). 3/10 (א\'): בירמינגהאם – ניוקאסל (15:00); מנצ\'סטר יונייטד – מידלסברו (15:00); צ\'לסי – ליברפול (16:05). 4/10 (ב\'): קריסטל פאלאס – פולהאם (20:00). 9/10 (שבת): מוקדמות מונדיאל 2006: צרפת – אירלנד (15:00); סקוטלנד – נורבגיה (15:00); אזרביג\'אן – צפון אירלנד (17:30); אנגליה – וויילס (15:00). 13/10 (ד\'): מוקדמות מונדיאל 2006: ווילס – פולין (19:45); צפון אירלנד – אוסטריה (19:45); אזרביג\'אן – אנגליה (19:45); מולדובה – סקוטלנד (19:45); אירלנד – איי פארו (19:45); קפריסין – צרפת (19:45). 16/10 (שבת): בירמינגהאם – מנצ\'סטר יונייטד (12:45); ארסנל – אסטון וילה (15:00); ווסט ברומוויץ\' – נוריץ\' (15:00); בלקבורן – מידלסברו (15:00); בולטון – קריסטל פאלאס (15:00); אברטון – סאות\'המפטון (15:00); פולהאם – ליברפול (15:00); מנצ\'סטר סיטי – צ\'לסי (17:15). 17/10 (א\'): צ\'רלטון – ניוקאסל (16:05). 18/10 (ב\'): פורטסמות\' – טוטנהאם (20:00). 19/10 (ג\'): גביע האלופות: אייאקס – מכבי תל-אביב (19:45); ליברפול – קורונה (19:45); ספארטה פראג – מנצ\'סטר יונייטד (19:45). 20/10 (ד\'): גביע האלופות: פנאתנייקוס – ארסנל (19:45); שקטר דונטסק – סלטיק (19:45); צ\'לסי – צסקא מוסקבה (19:45). 23/10 (שבת): נוריץ\' – אברטון (12:45); אסטון וילה – פולהאם (15:00); טוטנהאם – בולטון (15:00); צ\'לסי – בלקבורן (15:00); קריסטל פאלאס – ווסט ברומוויץ\' (15:00); מידלסברו – פורטסמות\' (15:00); ניוקאסל – מנצ\'סטר סיטי (15:00); ליברפול – צ\'רלטון (17:15). 24/10 (א\'): סאות\'המפטון – בירמינגהאם (14:00); מנצ\'סטר יונייטד – ארסנל (16:05). 30/10 (שבת): בירמינגהאם – קריסטל פאלאס (12:45); ארסנל – סאות\'המפטון (15:00); ווסט ברומוויץ\' – צ\'לסי (15:00); צ\'רלטון – מידלסברו (15:00); אברטון – אסטון וילה (15:00); פולהאם – טוטנהאם (15:00); פורטסמות\' – מנצ\'סטר יונייטד (15:00); בלקבורן – ליברפול (17:15). 31/10 (א\'): בולטון – ניוקאסל (16:05).

משחקים בשידור חי

15/9 (ד\'): גביע האלופות: מכבי תל-אביב – ביירן מינכן (16:30); ליון – מנצ\'סטר יונייטד (19:45); ליברפול – מונאקו (19:45). 19/9 (א\'): סאות\'המפטון – ניוקאסל (14:00); צ\'לסי -טוטנהאם (16:05). 20/9 (ב\'): מנצ\'סטר יונייטד – ליברפול (20:00). 21/9 (ג\'): גביע הליגה: יוביל – בולטון (19:45). 22/9 (ד\'): גביע הליגה: אולדהאם – טוטנהאם (19:45). 25/9 (שבת): בולטון – בירמינגהאם (17:15). 26/9 (א\'): פורטסמות\' – אברטון (16:05). 27/9 (ב\'): צ\'רלטון – בלקבורן (20:00). 3/10 (א\'): צ\'לסי – ליברפול (16:05). 4/10 (ב\'): קריסטל פאלאס – פולהאם (20:00). 9/10 (שבת): מוקדמות מונדיאל 2006: סקוטלנד – נורבגיה (15:00); אזרביג\'אן – צפון אירלנד (17:30). 12/10 (ג\'): מוקדמות מונדיאל 2006: וויילס – פולין (19:45); אזרביג\'אן – צפון אירלנד (17:30). צ\'לסי -טוטנהאם (16:05). 4/5 (ג\'): פורטסמות\' – ארסנל (20:00); גביע האלופות: שלב חצי-הגמר (גומלין) דפורטיבו לה קורוניה – פורטו (19:45). 5/5 (ד\'): גביע האלופות: שלב חצי-הגמר (גומלין) צ\'לסי – מונאקו (19:45). 8/5 (שבת): מנצ\'סטר יונייטד – צ\'לסי (12:30). 9/5 (א\'): פולהאם – ארסנל (16:05).

פרמייר פלוס

2/5 (א\'): בולטון – לידס (14:00). 8/5 (שבת): בירמינגהאם – ליברפול (17:35).

מצאתם טעות?
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *