לוח המשחקים ליורו 2004

קול הישראלים בבריטניה

20% הנחה למנוי שנתי ו-10% הנחה לכרטיס כניסה לגן החיות של לונדון!

(07/12/18- 09:58)

רק £15 פאונד לתצפית ממגדל השארד בלונדון!

(07/12/18- 09:51)

עד £100 הנחה על טלוויזיות ב-Currys PC World!

(07/12/18- 09:46)

אפטרנון טי זוגי בלונדון במלון הילטון דוקלנדס – רק £29 במקום £84, כולל יין מבעבע בלי הגבלה! כדאי למהר לפני שייגמר…

(07/11/18- 13:40)

כרטיסים מוזלים להצגות ומחזות זמר בלונדון: 45% הנחה למחזמר Thriller, רק £17.50 ל-Kinky Boots ועוד הנחות שוות למופעי תיאטרון בווסט-אנד.

(30/10/18- 10:00)

הנחות של עד 20% בקניית London Pass. בתוקף עד יום רביעי 08.04.18

(08/04/18- 09:15)

הנחות של עד 20% ברכישת לונדון פס ב-48 שעות הקרובות (19-20.02)

(19/02/18- 00:22)

בא לכם סיטי ברייק מפנק? אתר lastminute.com עם הנחות שוות לטיסה+מלון. קוד הנחה 1046119939731140

(13/02/18- 18:19)
ספורט
01:11 14/06/04

לוח המשחקים ליורו 2004

לוח משדרי הטלוויזיה לתחרויות הכדורגל של יורו 2004 בשידור חי

בי-בי-סי 1

6 (שבת): בית א\': פורטוגל – יוון (17:00); ספרד – רוסיה (19:45). 13/6 (א\'): בית ב\': שוויץ – קרואטיה (17:00). 15/6 (ג\'): בית ד\': גרמניה – הולנד (19:45). 16/6 (ד\'): בית א\': ספרד – יוון (17:00). 17/6 (ה\'): בית ב\': קרואטיה – צרפת (19:45). 18/6 (ו\'): בית ג\': בולגריה – דנמרק (17:00). 19/6 (שבת): בית ד\': הולנד – צ\'כיה (19:45). 20/6 (א\'): בית א\': פורטוגל – ספרד (19:45); יוון – רוסיה (-19:45 \'בי.בי.סי אינטראקטיב\'). 21/6 (ב\'): בית ב\': קרואטיה – אנגליה (19:45); שוויץ – צרפת (-19:45\'בי.בי.סי אינטראקטיב\'). 24/6 (ה\'): רבע-גמר: מקום 1 בית א\' – מקום 2 בית ב\' (19:45). 25/6 (ו\'): רבע-גמר: מקום 1 בית ב\' – מקום 2 בית א\' (19:45). 26/6 (שבת): רבע-גמר: מקום 1 בית ג\' – מקום 2 בית ד\' (19:45). 27/6 (א\'): רבע-גמר: מקום 1 בית ד\' – מקום 2 בית ג\' (19:45). 30/6 (ד\'): חצי-גמר: מנצחת 24/6 – מנצחת 26/6 (19:45). 1/7 (ה\'): חצי-גמר: מנצחת 25/6 – מנצחת 27/6 (19:45). 4/7 (א\'): משחק הגמר (19:45).

אי-טי-וי 1

13/6 (א\'): בית ב\': צרפת – אנגליה (19:45). 14/6 (ב\'): בית ג\': דנמרק – איטליה (17:00); שבדיה – בולגריה (19:45). 15/6 (ג\'): בית ד\': צ\'כיה – לאטביה (17:00). 16/6 (ד\'): בית א\': פורטוגל – רוסיה (19:45). 17/6 (ה\'): בית ב\': אנגליה – שוויץ (17:00). 18/6 (ו\'): בית ג\': איטליה – שבדיה (19:45). 19/6 (שבת): בית ד\': לאטביה – גרמניה (17:00). 22/6 (ג\'): בית ג\': איטליה – בולגריה (19:45); דנמרק – שבדיה (-19:45\'איי.טי.וי2-\'). 23/6 (ד\'): בית ד\': הולנד – לאטביה (19:45); גרמניה – צ\'כיה (-19:45\'איי.טי.וי2-\').

מצאתם טעות?
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *