להוריד אינסט-גרם

קול הישראלים בבריטניה

נפתחה מכירת הכרטיסים להופעה של סנופ דוג בלונדון

(06/10/19- 08:53)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)

כרטיסים מוזלים להצגות ומחזות זמר בלונדון!

(01/09/19- 10:10)

20% הנחה לגן החיות של לונדון!

(01/09/19- 10:10)
02:03 05/06/15

להוריד אינסט-גרם

איך אפשר להיכנס לכושר ולרזות תוך ארבעה שבועות ואפילו בלי לצאת מהבית? ■ נפלאות האינסטוש

שיתוף תמונות במדיה חברתית הוא לא קונספט חדש, אולם אי אפשר להתעלם מהטרנד העכשווי של אתגרי הרזייה וכושר, שסוחף את מרחבי האינסטגרם. הרעיון הוא להשיג את הגוף המעוצב שתמיד רציתם וזאת באמצעות דרבון ויזואלי; משתפים תמונות של כל מה שאוכלים ומתעדים את הצרת ההיקפים.

המגמה נפוצה בעיקר בארהב, אך ישנה קהילה מתפתחת בבריטניה וברחבי העולם, וגם משתתפים בישראל. אחד המובילים בתחום הוא אתגר הנקרא FitGirlsGuide 28 Day Jumpstart, ונשים מצטרפות אליו בהמוניהן. כדי להצטרף אליו, המשתתפות צריכות לרכוש ספר אלקטרוני שעולה 24.99 דולר (כ?16 פאונד), הכולל תפריט שבועי מאוזן, מתכונים מזינים, תרגילי כושר יומיים שאפשר לעשות בבית, קווים מנחים להרזייה בריאה ומבוקרת, והכי חשוב – הסברים על הפעילויות בקהילה האינסטגרמית של האתגר.

המתכונים שהספר מציע הם מגוונים, פשוטים להכנה ומאוד פוטוגניים. הקלוריות בהם כבר נספרו בשבילכם וכל מה שנשאר זה לעקוב באדיקות ולהכין את המנות הצבעוניות, שנועדו בחלקן לענות על השתוקקויות למאכלי מזון מהיר, להם מתגעגעים בזמן דיאטה, כמו פיצה, לזניה, טאקו ואפילו פנקייקים.

משתתפות האתגר מעלות תמונות של המסע הקולינרי והפיזי שלהן, ובדרך מעניקות אחת לשנייה תמיכה הדדית, טיפים, עצות ואפילו חילופי חבילות עם מתנות קטנות. כך מתפתחים קשרים וירטואליים אך עוצמתיים בין אחיות לכושר (Fit Sisters) והמשימה האישית הופכת למאמץ קולקטיבי. נכון לכתיבת שורות אלו, ל?FitGirls המקוריות יש למעלה משני מיליון עוקבות, והן משתפות תמונות מגרות של מנות מהדיאטה, אתגרי כושר קצרים ומילות עידוד, ואף מגיבות ונותנות לייק לתמונות שהן אוהבות במיוחד, מה שגורם להתרגשות רבה בקרב קהל העוקבות שלהן.

מרגע רכישת הספר ניתן להשתתף בכל האתגרים. סבבים חדשים של 28 יום מתחילים כל חמישה-שישה שבועות, ולרציניות במיוחד יש אתגר למתקדמות הנקרא Fitkini Body Challenge, שנועד להכין את הגוף לביקיני, וגם ספר בישול עם מתכונים שניתן לשלב בתפריט הדיאטה (ניתן לרכוש את כל השלושה במחיר מוזל).

ומה עם גברים? האינסטגרם לא מספק אלטרנטיבות דומות, אבל לבני הזוג אין הרבה ברירה אלא לתמוך בדיאטה ולאכול ואף להכין את המתכונים שלא דורשים מיומנות רבה. לדוגמה, אם בן הזוג נשבר ומזמין הביתה פיצה, הפיט?גירל שלו מעלה תמונה של המאכל האסור, שזוכה לתגובות נאצה מצד האחיות על הפשע הקולינרי שבוצע.

כידוע, אין פיתרונות קסם בדיאטה, אבל זה נעשה קל ומהנה יותר כפרויקט של יומן צילומי, שלא מחייב חשיפה מביכה (אפשר להעלות הכול תחת שם משתמש פיקטיבי). דפדפו בין תמונות הלפני ואחרי המרשימות של המשתמשות וראו בעצמכם – fitgirlsguide@

מצאתם טעות?
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *