כאן אסור לקטוף

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(14/09/23- 19:00)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
דעות
08:41 06/02/06

כאן אסור לקטוף

מי מכם שראה את המגזין המודפס, אולי הבחין כי מספר הגיליון שעל השער קפץ פתאום ל-131. לא, זו לא טעות. במלאת שנה בדיוק לשדרוג המגזין והוצאתו במתכונת הנוכחית, ולמרות שבמהלך שנה זו מספרנו אותו מ-1 עד 10 – נפלה הכרעה אצלנו במערכת. מאחר ואנחנו בשנתנו ה-12, ולמרות שעלונדון עבר כמה גלגולים – הרי ראוי יהיה למנות את כל הגיליונות שהוצאנו עד היום.

והפירוט: 92 גיליונות יצאו במתכונת המקורית, 28 גיליונות בתקופה בה יצאנו יחד עם הג\'ואיש ניוז ועשרה גיליונות הוצאנו בשנה שחלפה. והסיכום? לא טעינו – השבנו לעלונדון את מקומו על המדף אחרי 130 גיליונות.

לכבוד יום ההולדת שלנו, החלטנו לציין בהרחבה גם את יום ההולדת לאילנות, שיחגג ב-13 לחודש. הבאנו לכם את פעימות האביב בדמות איורי פרחים וציפורים – וכל מה שמסמל שמחה, בהם עיטרנו את צילומי האופנה המדהימים, עם דוגמנית החודש שעטופה בסריגים רכים. אולי זו ההזדמנות להודות לעשרות מבני הקהילה הישראלית ששלחו לנו אי-מיילים עם תמונותיהם. (אצא לי אל היער)

ענת פבריקנט-קרייז – לשעבר שייטת אולימפית כיום אשה ואם – בראיון לקראת יום המשפחה, מספרת על הויתור והגמול. (שטה בעקבות האהבה)

יעל ומירן אפשטיין היגרו ללונדון בעקבות הילדים. מדוע? (טריו משפחתי)

ואם במשפחה ונשים מדובר – הרי שאת החוויה הנשית האולטימטיבית מביאה לנו מיכאלה, שריקודי הבטן עבורה הם פילוסופית חיים ושחרור פסיכולוגי-ספיריטואלי-חושני. (מענטזת עם קלאסה)

לשם איזון, מספר לנו שאול צדקא על הספר האחרון שיצא על ואנונו, מפיו של הואנונולוג, יואל כהן, שמגלה קצת יותר ממה שכבר ידענו. פרוטוקולים מבית המשפט. (מילה אחרונה על דימונה)

ממש לפני פתיחת היריד לאמנות שימושית בהם יציגו שמונה אמנים מישראל את מיטב עבודותיהם – נודע כי אנדריאה ברונפמן נהרגה בתאונת דרכים ליד ביתה בניו-יורק. אנדריאה, ילידת אנגליה, שמקורביה כינו אותה: אנדי, הייתה הרוח והנפש מאחורי הפרוייקט – כמו גם הפילנתרופית הראשית. היא ובעלה צ\'ארלס תרמו לישראל ולישראלים בכל דרך אפשרית – במיוחד לקידום האמנות. מיכל אוחנה-קול, מנהלת פרוייקט אאידה בלונדון, מספרת לנו על השמחה המהולה בעצב לקראת הפתיחה. (דקורציה מהולה בעצב)

ולסיכום, מדור הפנאי הולך ומתרחב. נשמח לקבל מכם מידע על אירועים, כמו גם מסיבות פורים המתוכננות לחודש הבא…

מצאתם טעות?
עלונדון - האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת

מערכת האתר

מערכת עלונדון – האתר לישראלים בלונדון, אנגליה, בריטניה והממלכה המאוחדת.

לכתבות נוספות של מערכת האתר
תגיות :
יכול לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *