סוגרים עוד שנה: סיכום הפעילות של ארגון ״ידידי ישראל במפלגה השמרנית״

קול הישראלים בבריטניה

הורידו כאן את הגיליון הדיגיטלי האחרון של מגזין עלונדון

(10/04/20- 08:23)

מחפשים אירועים ישראליים בלונדון ובבריטניה? פתחו את יומן הקהילה!

(04/09/19- 10:10)
ישראלים בלונדון ובבריטניה, פוליטיקה, תוכן מקדם
15:01 27/09/18

סוגרים עוד שנה: סיכום הפעילות של ארגון ״ידידי ישראל במפלגה השמרנית״

יש ארגון שבאמת מצליח להשפיע על יחסי בריטניה-ישראל. ״ידידי ישראל במפלגה השמרנית״ מזמינים אתכם להכיר את פועלם, להצטרף ולהשתתף באירועים אקסלוסיביים בפרלמנט

ידידי ישראל במפלגה השמרנית, בריטניה, לונדון
פועלים לחזק את התמיכה בישראל בפרלמנט, ולהפיץ את מדיניותה של המפלגה השמרנית. צוות הארגון ״ידידי ישראל במפלגה השמרנית״ בכנס השנתי של המפלגה

אם במקרה עדיין לא שמעתן/ם עלינו, ״ידידי ישראל במפלגה השמרנית״ (Conservative Friends of Israel) הוא ארגון קטן ללא כוונת רווח, עם נוכחות גדולה ומוניטין משמעותי בפרלמנט הבריטי. CFI (ר״ת של הארגון) פועל בשני מישורים: לחזק את התמיכה בישראל בפרלמנט, ולהפיץ את מדיניותה של המפלגה השמרנית. אנו מקיימים אירועים רבים בתוך ווסטמינסטר וסביבתה, מארגנים משלחות של חברי פרלמנט ומועמדים פרלמנטרים לישראל ולרשות הפלסטינית, מסייעים במסירות למועמדים מהמפלגה השמרנית במהלך הבחירות, ועובדים באופן יומיומי על מנת להבטיח שישראל תיוצג באופן הוגן בפרלמנט הבריטי.

עשרות מחברי המפלגה השמרנית הגנו בגאווה על ישראל בפרלמנט

שנת 2017 הייתה שנה מאוד עמוסה באירועים פוליטיים בבריטניה ובישראל. בנוסף, התגברו האירועים והאיומים על ישראל בגבול הצפון עם סוריה ולבנון וכן ברצועת עזה. לכן, הפעילות שלנו בשנה האחרונה גדלה בצורה משמעותית. רק בחודשים האחרונים עשרות מחברי המפלגה השמרנית עמדו והגנו בגאווה על ישראל בפרלמנט.

השנה גם הוצאנו לפועל תוכנית משלחות עמוסה, כולל משלחת לישראל שיצאה בחודש מאי והתמקדה במסחר. חברי המשלחת ביקרו בכמה מהחברות המובילות בישראל במגוון תחומים, כולל היי-טק, אנרגיה, אבטחת סייבר, מדעי הרפואה, חקלאות וטכנולוגיה פיננסית. בנוסף, הם השתתפו בפתיחת הבורסה לניירות ערך בתל אביב.

אותה משלחת ציינה גם שיא במסחר בין בריטניה לישראל. היקף הסחר הבילטרלי בשנת 2017 עמד על כ-6.9 מיליארד פאונד – גידול של 25% לעומת 2016, מה שהופך את בריטניה לשותפה המסחרית השנייה בגודלה של ישראל. המשלחת גם אפשרה לחברי הפרלמנט הבריטי להעמיק את הבנתם בכל הנוגע לקשרי הסחר בין בריטניה לישראל, וכן לבחון את ההזדמנויות להעצמת שיתוף הפעולה בין שתי המדינות, לאחר שבריטניה תעזוב את האיחוד האירופי.

ידידי ישראל במפלגה השמרנית, בריטניה, לונדון

המשלחת אפשרה לחברי הפרלמנט הבריטי להעמיק את הבנתם בכל הנוגע לקשרי הסחר בין בריטניה לישראל. חברי המשלחת בפתיחת הבורסה בתל אביב

קידום קשרים עסקיים, אקדמיים ותרבותיים בין בריטניה וישראל

ב-2018 הארגון שלנו הביא דוברים ישראלים מרקעים מגוונים כדי לתדרך את חברי הפרלמנט מהמפלגה השמרנית בנושאי מומחיותם ומתוך נקודות מבט שונות בנושאי ביטחון, פוליטיקה ישראלית, כלכלה, רפואה וחדשנות. פגשנו גם כמה עמותות צדקה שעושות עבודת חסד וארגוני דו-קיום מרתקים. בנוסף, אנו ממשיכים את שיתוף הפעולה שלנו עם ארגונים שונים בפרלמנט, כגון ״ידידי חבר העמים במפלגה השמרנית״ (Conservative Friends of the Commonwealth) ו״ידידי הודו במפלגה השמרנית״ (Conservative Friends of India). אנחנו מקיימים עמם אירועים שונים בפרלמנט, הנוגעים להידוק קשרים קיימים ומציעים הזדמנויות חדשות לשיתוף פעולה.

אנו מצפים להמשך עבודתנו עם חברי פרלמנט הקונסרבטיביים ועם הקמפיינים שלנו בשורת נושאים, בהם: חשיבות המו״מ הישיר עם הפלסטינים ללא תנאים מוקדמים; חשיבותה של דחיית הטרור והקיצוניות על כל צורותיהם; מתן קול לאיום הגרעין האיראני; וקידום קשרים עסקיים, אקדמיים ותרבותיים בין בריטניה וישראל.

ידידי ישראל במפלגה השמרנית, בריטניה, לונדון

מצפים השנה ל-800 איש, כולל כ-200 חברי פרלמנט ושרי ממשלה. אירוע ההתרמה הקודם של ״ידידי ישראל במפלגה השמרנית״

מזמינים את הישראלים בלונדון להצטרף

נשמח לראות את הקהילה הישראלית בלונדון מעורבת בפעילות של CFI! כעת, אנו עסוקים בהכנות לקראת קבלת הפנים המרגשת והדוכן שלנו, שיוצב בכנס השנתי של המפלגה השמרנית, המתקיים השנה בבירמינגהאם (בין התאריכים 30 בספטמבר – 3 באוקטובר). בנוסף, אנו עובדים על האירוע החשוב ביותר בלוח השנה של CFI – ארוחת הצהריים העסקית לגיוס כספים, המתקיימת השנה ב-10 בדצמבר במרכז לונדון. אנו מצפים ל-800 איש, כולל כ-200 חברי פרלמנט ושרי ממשלה קונסרבטיביים. אירוע זה יאפשר ל-CFI להמשיך בעבודתנו החשובה בכל הרמות של המפלגה השמרנית.

הצטרפו אל למעלה מ-2,000 החברים שלנו על מנת להישאר מעודכנים בכלל פעילותנו בפרלמנט, לקבל חדשות מעודכנות מישראל, וכן לקבל והזמנות לאירועים אקסקלוסיביים בפרלמנט! נקבל בברכה כל תמיכה ואם אתם מעוניינים לקחת חלק ולהשתתף באירועים הנ״ל, אנא צרו איתנו קשר:
במייל: contact@cfoi.co.uk
באתר: www.cfoi.co.uk
בפייסבוק: https://www.facebook.com/conservativefriendsofisrael
ובטוויטר: https://twitter.com/cfoi

מצאתם טעות?
לוגו של ארגון "ידידי ישראל במפלגה השמרנית":

CFI

ליצירת קשר עם ארגון "ידידי ישראל במפלגה השמרנית":
www.cfoi.co.uk
contact@cfoi.co.uk

לכתבות נוספות של CFI
תגיות : בית הפרלמנט, בית הפרלמנט הבריטי, המפלגה השמרנית בבריטניה, ידידי ישראל במפלגה השמרנית
יכול לעניין אותך